Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Pakabinamas surišimas

Naujienlaiškis

Pakabinamas surišimas 

Įtemptas surišimas gali sukurti daugiau intymumo tarp jūsų, nes norint būti surištam ir atsisakyti savo kūno kontrolės, reikia daug pasitikėjimo. Tačiau kai esate visiškai surišti, išsiskiria jaudinantis adrenalino ir endorfinų kokteilis. Ir, žinoma, fenomenalus orgazmas per pakabinamąjį surišimą - nieko nuostabaus. Čia MEO rasite visus pakabina...

Įtemptas surišimas gali sukurti daugiau intymumo tarp jūsų, nes norint būti surištam ir atsisakyti savo kūno kontrolės, reikia daug pasitikėjimo. Tačiau kai esate visiškai surišti, išsiskiria jaudinantis adrenalino ir endorfinų kokteilis. Ir, žinoma, fenomenalus orgazmas per pakabinamąjį surišimą - nieko nuostabaus. Čia MEO rasite visus pakabinamajam surišimui reikalingus produktus.

Daugiau
Rodyti 1 - 12 iš 12 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 12 elementų

Įtemptas surišimas gali sukurti daugiau intymumo tarp jūsų, nes norint būti surištam ir atsisakyti savo kūno kontrolės, reikia daug pasitikėjimo. Tačiau kai esate visiškai surišti, išsiskiria jaudinantis adrenalino ir endorfinų kokteilis. Ir, žinoma, fenomenalus orgazmas kabančios surišimo priemonės metu taip pat nėra nieko nuostabaus.

Kokių pakabos suvaržymų reikia pakabos surišimui?

Labai populiariam pakabos surišimui reikia priedų, kuriais galima 100 % pasikliauti. MEO rasite saugių rankų pakabinimo antrankių, kojų pakabinimo antrankių ir dar daugiau

Mūsų iš odos pagamintikojų pakabinimo antrankiai ir rankų pakabinimo antrankiai naudojami BDSM seansuose vadinamajam pakabinamajam surišimui, kai pasyvus partneris virvėmis ar kitais suvaržymais pakeliamas virš grindų. Pakabinamas surišimas gali būti intensyvi patirtis, kuriai reikia kruopštaus pasiruošimo, tinkamos įrangos ir patirties. Svarbu, kad visa surišimo įranga būtų saugi ir tinkama šiam tikslui.

Mūsų odiniai pakabinamieji antrankiai yra populiarus pakabinamajam surišimui skirtas pasirinkimas, nes jie yra patvarūs, patogūs ir gali būti uždedami taip, kad tvirtai priglustų prie riešų ir kulkšnių. Palyginti su įprastais antrankiais ar kulkšnių antrankiais, pakabinamieji antrankiai sukurti taip, kad tolygiau paskirstytų asmens svorį, todėl surišimas tampa patogesnis ir sumažėja sužeidimų rizika. Be to, tokie pakabinamieji antrankiai paprastai turi papildomus tvirtinimo taškus surišimo virvėms arba plieninėms grandinėms, kad surištų asmenį pakabinant.

Pakabinamieji antrankiai, skirti pakabinamajam surišimui:

Yra įvairių rūšių pakabinamųjų antrankių, pavyzdžiui, pakabinamieji diržai, pakabinamieji diržai, rankų pakabinamieji antrankiai ir kojų pakabinamieji antrankiai. Odiniai rankogaliai yra tik vienas iš variantų, juos galima derinti su kitų tipų suvaržymais, kad sukurtumėte skirtingas surišimo padėtis ir patirtį. Mūsų pakabinamieji antrankiai pagaminti iš aukštos kokybės odos, kuri yra ir patogi, ir tvirta, su metaliniais elementais, galinčiais išlaikyti suvaržomo asmens svorį.

Svarbu žinoti!

Svarbu žinoti, kad pakabinamasis surišimas yra pažengusi surišimo atmaina, reikalaujanti didelių įgūdžių ir patirties. Jis nerekomenduojamas pradedantiesiems arba žmonėms, kurie nėra susipažinę su tinkamomis saugos priemonėmis ir įranga. Pakabinamąjį surišimą reikėtų atlikti tik tada, kai visos dalyvaujančios šalys žino apie riziką ir saugos priemones ir yra davusios sutikimą.

MEO, viena iš pirmaujančių internetinių surišimo reikmenų parduotuvių, siūlo įvairių tipų pakabinamuosius antrankius, naudojamus pakabinamajame surišime:


Vėlgi, atliekant bet kokią seksualinę veiklą BDSM kontekste, ypač pažangesnes formas, tokias kaip pakabinamas surišimas, svarbu teikti pirmenybę dalyvaujančiųjų saugumui ir sutikimui. Svarbu naudoti tinkamą įrangą ir techniką bei žinoti apie riziką ir saugos priemones.