Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

BDSM apykaklės

Naujienlaiškis

BDSM apykaklės 

BDSM apykaklė simbolizuoja visišką paklusnumą BDSM santykiuose. Turime daug BDSM apykaklių, pagamintų iš odos, neopreno ir plieno. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės kontrolės praradimu vergijoje su BDSM apykakle, kuri puikiai tinka, pagaminta iš odos, neopreno arba plieno. Mūsų BDSM apykaklės yra patogios, patvarios ir ilgaamžės. Užrakinamos BDSM a...

BDSM apykaklė simbolizuoja visišką paklusnumą BDSM santykiuose. Turime daug BDSM apykaklių, pagamintų iš odos, neopreno ir plieno. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės kontrolės praradimu vergijoje su BDSM apykakle, kuri puikiai tinka, pagaminta iš odos, neopreno arba plieno. Mūsų BDSM apykaklės yra patogios, patvarios ir ilgaamžės. Užrakinamos BDSM apykaklės gali būti puikus būdas dar labiau suintensyvinti jaudinančius ir intymius BDSM potyrius.

Daugiau
12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 63 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 63 elementų

BDSM apykaklės: Mėgaukitės kontrolės praradimu vergovėje!

MEO BDSM apykaklės yra įvairių spalvų ir dizaino, taip pat pagamintos iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, odos, neopreno, odos imitacijos ar plieno. Šios apykaklės naudojamos BDSM kaip nuosavybės, paklusnumo arba pasyvaus partnerio surišimo simbolis.

 

Odinė BDSM apykaklė:

 

Odinė BDSM apykaklė yra vienas populiariausių surišimo priedų. Natūralios odos BDSM apykaklės yra tvirtos ir ilgaamžės, o jų klasikinė išvaizda patinka daugeliui mūsų klientų. Odinės BDSM apykaklės paprastai yra reguliuojamo dydžio, o BDSM apykakles gaminame įvairaus pločio ir dizaino, kad jos atitiktų įvairius poreikius.

 

Neopreninė BDSM apykaklė:

 

Neopreno BDSM apykaklės yra modernesnė alternatyva surišimui. Šios apykaklės dažnai yra lengvesnės ir pralaidesnės orui nei odinės, todėl jas patogu dėvėti ilgesnį laiką. taip pat paprastai yra pigesnės nei odinės apykaklės, o tai gali būti svarbus aspektas kai kuriems mūsų klientams.

 

Dirbtinės odos BDSM apykaklės:

 

Dirbtinės odos BDSM apykaklės - tai alternatyvus variantas, kurio išvaizda ir pojūtis yra panašūs į tikros odos, tačiau nesukelia išlaidų ir etinių problemų, susijusių su gyvūninės kilmės produktų naudojimu. Šios BDSM apykaklės paprastai yra pigesnės nei tikros odos BDSM apykaklės ir gali būti geras pasirinkimas veganams ar etikos klausimais besirūpinantiems žmonėms.

 

Plieninė BDSM apykaklė:

 

Plieninė BDSM apykaklė yra pati patvariausia ir sunkiausia BDSM apykaklės versija. Plieninės apykaklės siūlo intensyvesnę surišimo formą ir dažnai naudojamos pažangesnėse BDSM atmainose. BDSM plienines apykakles galima užrakinti, todėl jos yra veiksmingas būdas užtikrinti visišką paklusnumą.

 

MEO yra viena iš pirmaujančių surišimo gaminių tiekėjų ir gamina daugybę skirtingų BDSM apykaklių tipų, įskaitant:

 

  • Tai BDSM ap ykaklės, kurias galima dėvėti viešumoje neatkreipiant dėmesio. Tokia BDSM apykaklė dažnai yra diskretiškesnė nei kitų tipų apykaklės ir gali būti dėvima visą dieną.
  • Bondage apykaklė: bondage apykaklė yra specialiai sukurta BDSM seansams. Tokios apykaklės gali būti sudėtingesnio dizaino arba turėti papildomų funkcijų, pavyzdžiui, pavadėlių ar plieninių grandinių tvirtinimo taškų.
  • MEO vergo apykaklės: vergo apykaklė - tai BDSM apykaklė, skirta parodyti visišką vergo paklusnumą. Vergo apykaklės paprastai yra labiau varžančios nei kitų tipų apykaklės ir gali būti užrakinamos.

 

BDSM apykaklių gamyba:

 

BDSM apykaklės gaminamos įvairiais būdais, priklausomai nuo medžiagos ir dizaino. Odinės ar dirbtinės odos BDSM apykaklės gali būti siuvamos, klijuojamos ar kniedijamos, o neopreninės BDSM apykaklės gali būti liejamos arba formuojamos karščiu. Plieninės BDSM apykaklės paprastai yra kalamos, suvirinamos arba prisukamos varžtais. Nepriklausomai nuo medžiagos ir konstrukcijos, svarbu, kad BDSM apykaklės būtų gerai pagamintos ir saugios naudoti. Tai garantuoja MEO, vienas žinomiausių BDSM aksesuarų gamintojų, veikiantis nuo 1997 m.

 

Mūsų bondage internetinėje parduotuvėje siūlome daugybę skirtingų BDSM apykaklių rūšių:

 

 

Kam naudojama BDSM apykaklė?

 

Moterys ir vyrai BDSM apykakles naudoja dėl įvairių priežasčių, priklausomai nuo jų individualių norų ir pageidavimų. Toliau pateikiame keletą BDSM apykaklių naudojimo priežasčių:

 

 

Apskritai BDSM apykaklių naudojimas gali sustiprinti BDSM patirtį tiems, kurie domisi galia ir paklusnumu. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad BDSM apykaklės visada turėtų būti naudojamos bendru sutarimu, saugiai ir pagarbiai, o dalyvaujantys partneriai turėtų aiškiai bendrauti ir nustatyti ribas.

 

BDSM apykaklės iš MEO. Kuo jie skiriasi?


BDSM apykaklėms iš MEO ® naudojamos tik aukščiausius kokybės standartus atitinkančios medžiagos. Mūsų BDSM apykakles gamina patyrę gamintojai, turintys ilgametę meistriškumo patirtį. BDSM apykaklės gaminamos itin kruopščiai - nuo planavimo iki tobulo rezultato. Nuolat palaikome ryšį su savo klientais, gaminių bandytojais ir pasauline BDSM bendruomene.

Kiekviena mūsų odinių BDSM apykaklių kniedė ir sagtis yra pažymėta MEO ® logotipu - aukščiausios kokybės bondage gaminių ženklu. Išskirtinė BDSM apykaklė pristatoma kilniame laikymo maišelyje su MEO ® ženklu.

MEO ®, viename iš pirmaujančių bondage ir SM gaminių tiekėjų, tiek besidomintys BDSM pradedantieji, tiek BDSM profesionalai ras tai, ko ieško. Pasirinkimas neapsiriboja įprastiniais surišimo diržais. Įspūdingą gaminių asortimentą sudaro įvairių formų, spalvų, dydžių ir medžiagų BDSM apykaklės. Internetinis adresas www.meo.de tapo vienos geriausių bondage parduotuvių pasaulyje sinonimu

. Daugelio porų miegamuosiuose galima rasti odinių apykaklių pavidalo kaklo suvaržymus, kurie tampa vis populiaresni. Tačiau bondage daiktų repertuaras neapsiriboja vien odine apykakle ir yra neįtikėtinai įvairus. Ypač bondage rinkiniai, kuriuos sudaro rankų ir kaklo suvaržymai, suteikia daugybę variacijų galimybių seanso metu ir įneša įvairovės į jūsų seksualinį gyvenimą. Jei naudojate BDSM apykaklę, galite visiškai atsiduoti partneriui ir vykdyti jo komandas bei norus arba dominuoti patys su antrankiais ir BDSM apykakle ir labai išradingai išgyventi savo dominuojančią pusę. Labai prigludusi BDSM apykaklė yra žavinga idėja, pagrįsta abipusiu pasitikėjimu. BDSM apykaklę galima rinktis kaip kaklo apykaklę, dusinančią apykaklę arba apykaklę su pavadėliu ir net kaip derinį su tvirtai pritvirtintais antrankiais, kad sekso metu būtumėte visiškai bejėgiai.

Vaidmenų žaidimai su BDSM apykakle:

BDSM apykaklės gali būti įvairių dizainų ir spalvų. Viena vertus, yra įprasti ir gerai žinomi kaklo antrankiai. Jie gaminami iš metalo, odos, veganiškos odos, neopreno arba kietesniems žaidimams - iš nerūdijančio plieno. BDSM apykaklės, pagamintos iš neopreno, yra nebrangios, lengvai naudojamos ir ypač tinkamos pradedantiesiems, norintiems patiems atrasti šią surišimo žaidimų rūšį. Tačiau jei jau turite daugiau patirties surišimo srityje, galite netgi išdrįsti naudoti mūsų užrakinamą BDSM apykaklę. BDSM apykaklių yra daugybė variantų. Iš odos pagaminti apykaklių modeliai yra ne tik tvirti ir ilgaamžiai, bet ir suteikia itin jaudinantį, intymų jausmą. BDSM apykaklę galima įsigyti tiek atskirai, tiek kartu su BDSM apykakle su pavadėliu, kad išreikštumėte paklusnumą ir paklusnumą, taip pat kartu su pritvirtintais antrankiais, kad visiškai kontroliuotumėte savo paklusnų partnerį ir padarytumėte jį visiškai paklusnų. Nesvarbu, ar tai būtų paprasta BDSM apykaklė, ar derinys su kaklo įtvaru, abu šie būdai suteikia grynos erotikos ir aistros surišimo metu. BDSM apykaklė yra puikus surišimo gaminys, kurį galite naudoti žaisdami vaidmenimis miegamajame namuose. BDSM apykaklės taip pat naudojamos BDSM tarp šeimininko arba šeimininkės ir vergo. BDSM apykaklė arba bondage apykaklė uždedama vergui, kaip šuniui su pavadėliu, kad jis būtų pažemintas. Įvairios surišimo galimybės niekada neleis vaidmenų žaidimui nuobodžiauti - jūsų seksualinėms fantazijoms nėra ribų.

Ko turėčiau saugotis bondage kaip pradedantysis?

Jei jus domina bondage, MEO yra jums tinkama vieta. Mūsų bondage gaminių pasirinkimas suteikia jums nesuskaičiuojamą daugybę galimybių. Jei norite išmokti bondage, pirmiausia mūsų bondage parduotuvėje www.meo.de turėtumėte pasidomėti įvairiomis šios rūšies žaidimų rūšimis. Priklausomai nuo to, kokia bondage sritis jus domina ir kokius bondage žaidimus mėgstate bei norite išmokti, prasminga plėsti savo žinias ne tik teoriškai iš knygų. Pirmuosius žingsnius galite išbandyti su mūsų odiniais antrankiais ir spandekso kauke arba užrištomis akimis kartu su partneriu.

Kuo skiriasi bondage ir BDSM?

Abu gali suteikti didelį malonumą! Erotinis surišimas - tai BDSM rūšis, kai vienas partneris suriša kitą. Iš esmės bondage reiškia galią, dominavimą ir paklusnumą, kontrolę ir priklausomybę. Visiems BDSM mokymams būdinga tai, kad pagrindinis yra galios aspektas. Visada yra aktyvus arba dominuojantis partneris ir pasyvus arba nuolankus partneris. Vergystės atveju šis galios disbalansas tampa aiškiai matomas, kai vienas iš partnerių yra surišamas arba suvaržoma jo judėjimo ir veiksmų laisvė.

Kokia surišimo rūšis tinka pradedantiesiems?

Būdami pradedantieji, prie sekso surišimo temos turėtumėte artėti lėtai. Tai prasideda nuo surišimo priemonių pasirinkimo. MEO turime įvairių stilių bondage suvaržymo priemonių; suvaržymo priemonių pradedantiesiems ir suvaržymo priemonių profesionalams - iš tokių medžiagų kaip oda, PU oda, plienas ir daugelio kitų. Būdami pradedantieji, turėtumėte atkreipti dėmesį į paprastus surišimo priemonių užsegimus. Antrankių užsegimus turėtų būti lengva uždaryti ir vėl atidaryti, o surišimo priemones turėtų būti lengva naudoti. Surišimo priemonė ar galvos apdangalas su per daug sagčių, užsegimų ir užraktų gali greitai tapti slegiantis, jei nesate su jais gerai susipažinę. Kalbant apie pradedančiųjų surišimą, galioja ta pati taisyklė: mažiau dažnai yra daugiau.

Kaip pasakyti partneriui, kad noriu išbandyti surišimą?

Nepaisant viso atvirumo, su kuriuo šiais laikais kalbama bondage ir BDSM temomis, kalbėti apie savo pačių seksualines fantazijas ar poreikius vis dar yra kažkas, ką dauguma vyrų ir moterų laiko itin sudėtinga. Tai ypač aktualu, kai kalbama apie jų pačių fantazijas apie surišimą ar BDSM. Tačiau ir čia galioja šūkis: kalbėjimasis tarpusavyje yra pirmoji pradžia! Pasikalbėkite vienas su kitu; pasikalbėkite su savo partneriu apie tai, ką norėtumėte išbandyti sekso metu! Net jei jums gali būti sunku, turėtumėte konkrečiai pasikalbėti apie tai, ką norėtumėte išbandyti ir kas jus žavi bondage, pavyzdžiui, kontrolės praradimas! Ar norite būti surištas arba surišti savo partnerį, ar norite būti nubaustas, ar norite derinti skausmą ir malonumą? ....