Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Čiurnos rankogaliai

Naujienlaiškis

Čiurnos rankogaliai 

Mėgaukitės visišku kontrolės praradimu vergovės metu su puikiai rankų darbo odiniais, neopreniniais arba plieniniais kulkšnių antrankiais. Mūsų kulkšnių antrankiai yra patogūs, patvarūs ir ilgaamžiai. Blokuojantys kulkšnių antrankiai gali būti veiksmingas būdas mėgautis jaudinančiais ir intymiais BDSM potyriais. Jie gali padėti partneriams ištir...

Mėgaukitės visišku kontrolės praradimu vergovės metu su puikiai rankų darbo odiniais, neopreniniais arba plieniniais kulkšnių antrankiais. Mūsų kulkšnių antrankiai yra patogūs, patvarūs ir ilgaamžiai. Blokuojantys kulkšnių antrankiai gali būti veiksmingas būdas mėgautis jaudinančiais ir intymiais BDSM potyriais. Jie gali padėti partneriams ištirti savo troškimus ir ribas bei sukurti gilesnį ryšį per bendrą pasitikėjimo ir pažeidžiamumo patirtį.

Daugiau
12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 30 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 30 elementų

Kojų antrankiai: mėgaukitės kontrolės praradimu nelaisvėje!


MEO bondage kojų suvaržymai dažnai naudojami BDSM seansuose, siekiant apriboti paklusnaus partnerio judėjimo laisvę. Kojų suvaržymai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, įskaitant odą, neopreną ir odos imitaciją.

Odiniai kojų suvaržymai iš MEO Vokietijoje yra ypač populiarūs, nes yra tvirti ir ilgaamžiai. Be to, jie labai patogūs, ypač kai yra iškloti minkšta medžiaga. Odiniai kulkšnių antrankiai gali būti šiek tiek brangesni, tačiau dažnai į juos verta investuoti, nes tinkamai prižiūrimi jie tarnaus daugelį metų.

Prieinamesnis variantas - neopreniniai MEO kulkšnių antrankiai. Neoprenas - tai sintetinė gumos medžiaga, kuri yra patogi odai ir lengvai valoma. Neoprenas taip pat yra lengvas ir lankstus, todėl tai geras pasirinkimas žmonėms, norintiems patogesnių kulkšnies rankogalių, kurie vis tiek tvirtai laikytųsi.

Dirbtinės odos kulkšnies rankogaliai taip pat yra populiarus pasirinkimas. Jie paprastai būna pigesni už tikros odos kulkšnies rankogalius, tačiau atrodo panašiai. Juos taip pat lengva valyti ir prižiūrėti.

Egzistuoja daug įvairių čiurnos rankogalių tipų, pavyzdžiui, rakinami čiurnos rankogaliai, reguliuojami čiurnos rankogaliai ir čiurnos rankogaliai su papildomais tvirtinimo taškais. Kai kurie kulkšnių antrankiai yra skirti naudoti su specialiais vergovės reikmenimis, pavyzdžiui, išskleidžiamosiomis juostomis ar pakabinamaisiais įtaisais.

Renkantis kulkšnių antrankius svarbu atsižvelgti į norimą suvaržymo lygį, naudojamas medžiagas ir bet kokias specialias funkcijas ar priedus, reikalingus numatytam naudojimui.

Specializuojamės antrankių, kulkšnių antrankių ir BDSM apykaklių gamyboje. MEO BDSM internetinėje parduotuvėje rasite įvairių kulkšnių antrankių ir priedų, kurie yra ypač populiarūs.

 • Užrakinami kulkšnių antrankiai: Šie antrankiai turi užrakinimo mechanizmą, kurį galima atidaryti tik su raktu arba skaičių kombinacija, taip užtikrinant aukštesnį saugumo lygį.
 • Reguliuojami kulkšnių antrankiai: Šie čiurnos antrankiai turi dirželius arba sagtis, leidžiančias reguliuoti dydį, kad geriau priglustų.
 • "Hogtie" čiurnos rankogaliai: Šie kulkšnių antrankiai skirti surišimui, kai paklusnaus partnerio kulkšnys ir riešai surišami už nugaros.
 • Pakabinami kulkšnių antrankiai: Šie kulkšnių rankogaliai skirti pakabinimui, kai paklusnusis partneris pakabinamas už kulkšnių virš grindų.
 • Kojų surišimo įtaisai: Šie kulkšnių suvaržymai skirti naudoti su išskleistuoju strypu, kuris palaiko paklusnaus partnerio kulkšnis išskleistas.
 • Šlaunų ir pėdų antrankiai: Šiais antrankiais apjuosiamos šlaunys ir kulkšnys, o paklusnaus partnerio kojos laikomos sulenktos.
 • Kombinuotieji rankų ir kojų antrankiai: Šie antrankiai uždedami ant riešų ir kulkšnių ir riboja paklusnaus partnerio judesius visame kūne.
 • Dvigubo užrakto kulkšnių rankogaliai: Šie kulkšnių antrankiai turi du užraktus, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas.
 • Kailiais aptraukti kulkšnių antrankiai: Šie kulkšnių rankogaliai iškloti minkštu kailiu, kad būtų patogesni per ilgus BDSM seansus.
 • Patvarūs profesionalūs kulkšnių rankogaliai: Šie kulkšnių rankogaliai pagaminti iš itin patvarios medžiagos ir skirti intensyvesniems BDSM seansams.
 • Šie kulkšnių antrankiai suodiniais raišteliais: šie kulkšnių antrankiai yra su raišteliais, kad geriau priglustų.
 • Kulkšnies rankogaliaisu D formos žiedais: Prie šių kulkšnių rankogalių pritvirtinti D formos žiedai, kuriais juos galima pritvirtinti prie kitų surišimo reikmenų.
 • Kulkšnies rankogaliaisu Velcro: Šiuos kulkšnies rankogalius užsegame Velcro sagtimis, kad juos būtų galima lengvai užsidėti ir nuimti.
 • Šie kulkšnių antrankiai turi integruotąišplatinimo strypą, kuris užtikrina, kad paklusnaus partnerio kojos liktų išskėstos.
 • Šlaunų ir pėdų fiksavimo rankogaliai: Šie rankogaliai turi fiksavimo mechanizmą, todėl paklusnaus partnerio kojos lieka sulenktos.
 • Šie kulkšnių rankogaliai sugrandinėle: šie kulkšnių rankogaliai sujungti grandinėle, kuri leidžia daugiau judėti, bet vis tiek užtikrina judėjimo laisvę.
 • Kulkšnies rankogaliaisu kulkšnies dirželiais: Šie antrankiai turi papildomus dirželius, kurie apjuosia kulkšnis, kad suteiktų papildomą atramą ir suvaržymą.
 • Šie kulkšnių antrankiai gali būti reguliuojamisagtimis, kad saugiai priglustų.
 • Neopreniniai čiurnos rankogaliai: Šie čiurnos rankogaliai pagaminti iš minkšto, lankstaus neopreno ir užtikrina patogų ir malonų suvaržymą.
 • Kulkšnių rankogaliaisu paminkštintu vidumi: Šie kulkšnių antrankiai su paminkštintu vidumi, kad būtų patogesni ilgesnių užsiėmimų metu.


MEO kulkšnių antrankiai yra populiarus BDSM aksesuaras dėl kelių priežasčių:


Apibendrinant galima teigti, kad kulkšnių antrankiai yra universalus BDSM aksesuaras, kurį galima naudoti įvairiuose surišimo scenarijuose, siekiant padidinti abiejų partnerių malonumą ir kontrolę.

Kulkšnių antrankių gamyba:

Kulkšnių antrankių konstrukcija gali skirtis priklausomai nuo naudojamų medžiagų ir norimo surišimo laipsnio. Odiniai kulkšnių antrankiai paprastai siuvami tvirtais siūlais, o neopreno ir sintetinės odos antrankiai gali būti tvirtinami metalinėmis sagtimis arba "Velcro".

Kulkšnių antrankių gamybai naudojame tik tas medžiagas, kurios atitinka mūsų aukštus kokybės standartus. Mūsų čiurnos įtvarus gamina išmanantys gamintojai, turintys tinkamą meistriškumą. Čiurnos įtvarų gamyba vykdoma itin kruopščiai - nuo planavimo etapo iki puikaus rezultato. Nuolat palaikome ryšį su savo klientais, gaminių bandytojais ir BDSM bendruomene.

Be to, ant kiekvienos odinių kulkšnių antrankių kniedės ir sagties yra įspaustas MEO ® logotipas - aukščiausios kokybės bondage gaminių požymis. Čiurnos rankogaliai pristatomi elegantiškame laikymo maišelyje su MEO ® ženklu.

MEO ®, viename iš pirmaujančių bondage ir SM gaminių tiekėjų, tiek besidomintys BDSM pradedantieji, tiek BDSM profesionalai ras tai, ko ieško. Pasirinkimas neapsiriboja įprastais kulkšnių antrankiais. Įspūdingą gaminių asortimentą sudaro įvairaus dizaino, spalvų, dydžių ir medžiagų kulkšnių antrankiai. Internetinis adresas www.meo.de tapo vienos geriausių ir didžiausių bondage parduotuvių pasaulyje sinonimu

. Kulkšnies rankogalių porą jau galima rasti beveik kiekvieno žmogaus miegamajame ir ji tampa vis populiaresnė. Tačiau mūsų bondage gaminių repertuaras neapsiriboja paprastais kulkšnių antrankiais ir yra labai įvairus. Ypač bondage rinkiniai, kuriuos sudaro rankų ir kojų surišimo priemonės arba hogtie surišimo priemonės, siūlo daugybę variantų sesijos metu ir įneša įvairovės į jūsų seksualinį gyvenimą. Jei naudojami kulkšnių antrankiai, galite visiškai atsiduoti partneriui ir vykdyti jo nurodymus bei norus - arba dominuoti jam patys su kulkšnių antrankiais ir išskleidžiamąja juosta ir išgyventi savo dominuojančią ar piktąją pusę. Verta žinoti: Jei taip pat norite užsiimti seksu surišimo metu arba mėgstate jaustis visiškai priklausomi nuo savo partnerio malonės, tuomet mūsų plėstuvai yra tinkami priedai prie mūsų kulkšnių antrankių. Mūsų skleistuvas, pritvirtintas tarp kulkšnių antrankių, apriboja jūsų galimybę judėti ir leidžia išskėsti kojas "pasiruošus priimti".

Pririšimas su kulkšnių antrankiais

Kulkšnių antrankiai gali būti įvairių dizainų ir spalvų. Viena vertus, yra įprasti ir gerai žinomi kulkšnių antrankiai. Jie gaminami iš metalo, odos arba neopreno, o bondage profesionalams - ir iš nerūdijančio plieno. Neopreniniai kulkšnių rankogaliai yra nebrangūs, lengvai naudojami ir puikiai tinka pradedantiesiems, norintiems patiems atrasti šią surišimo rūšį. Tačiau jei jau turite daugiau patirties surišimo srityje, galite netgi išdrįsti naudoti mūsų rakinamus kulkšnių rankogalius. Arba net kulkšnių antrankius su skaitmeniniu laiko užraktu MEOBOND! Čiurnos rankogaliai yra nesuskaičiuojamos daugybės variantų. Iš odos pagaminti kulkšnių antrankiai yra ne tik patvarūs ir ilgaamžiai, bet ir suteikia itin jaudinantį jausmą, kai esate savo malonėje. MEO ® siūlo kulkšnių antrankius atskirai arba kartu su antrankiais ir BDSM apykakle, kurie simbolizuoja paklusnumą ir paklusnumą. Nesvarbu, ar tai būtų patogūs odiniai kulkšnių antrankiai, ar plieninės kojų geležys, abu jie suteikia grynos erotikos ir aistros surišime. Kojų lygintuvai yra puikus surišimo gaminys, kurį galima naudoti žaidžiant vaidmeninius žaidimus miegamajame namuose. Kulkšnies antrankiai taip pat naudojami BDSM tarp šeimininko arba šeimininkės ir vergo. Dėl mūsų bondage gaminių siūlomų įvairių surišimo galimybių seksas ateityje tikrai nebebus nuobodus.
Kaip naudoti kulkšnių antrankius?

Apjuoskite partnerio kulkšnis mūsų kulkšnių antrankiais. Prie D formos žiedų pritvirtinkite fiksavimo kabliukus ir turėsite daugybę erotinio surišimo galimybių. Pritvirtinti prie lovos stovo ar sieninio kablio, sujungti su grandine, virve ar skleistuvu - jūsų fantazijai ribų nėra.

Verta žinoti: Kaip išmokti bondage? Į ką turiu atkreipti dėmesį kaip pradedantysis?

Jei jus domina bondage, MEO yra jums tinkama vieta. Turėdami mūsų bondage gaminių pasirinkimą, turite nesuskaičiuojamą daugybę galimybių. Jei norite išmokti bondage, apsilankykite mūsų bondage parduotuvėje www.meo.de ir sužinokite, kokios yra bondage rūšys. Priklausomai nuo to, kokia bondage sritis jus domina ir kokius bondage žaidimus mėgstate bei norite išmokti, prasminga plėsti savo žinias ne tik teoriškai iš knygų. Pirmuosius žingsnius galite išbandyti su mūsų odiniais antrankiais ir spandekso kauke arba užrištomis akimis kartu su savo partneriu.

Kuo skiriasi bondage ir BDSM?

Ir viena, ir kita gali suteikti didelį malonumą! Erotinis surišimas - tai BDSM rūšis, kai vienas partneris suriša kitą. Iš esmės, surišimas yra susijęs su galia, dominavimu ir paklusnumu, kontrole ir priklausomybe. Visiems BDSM mokymams bendra tai, kad galios aspektas yra pagrindinis. Visada yra aktyvus arba dominuojantis partneris ir pasyvus arba nuolankus partneris. Pririšimo metu šis galios disbalansas tampa aiškiai matomas, kai vienas iš partnerių yra surišamas arba apribojama jo judėjimo ir veiksmų laisvė.

Kokia pririšimo rūšis geriausiai tinka pradedantiesiems?

Būdami pradedantieji, prie pririšimo sekso temos turėtumėte artėti lėtai. Tai prasideda nuo surišimo priemonių pasirinkimo. MEO turime įvairių dizainų bondage suvaržymo priemonių; suvaržymo priemonių pradedantiesiems ir suvaržymo priemonių profesionalams - iš tokių medžiagų kaip oda, PU oda, plienas ir dar daugiau. Būdami pradedantieji, turėtumėte atkreipti dėmesį į paprastus bondage diržų užsegimus. Antrankių užsegimus turėtų būti lengva uždaryti ir vėl atidaryti, o surišimo priemones turėtų būti lengva naudoti. Surišimo priemonė ar galvos apdangalas su per daug sagčių, užsegimų ir užraktų gali greitai tapti slegiantis, jei nesate su jais gerai susipažinę. Kalbant apie pradedančiųjų surišimą, galioja ta pati taisyklė: mažiau dažnai yra daugiau.

Kaip pasakyti partneriui, kad noriu būti surištas arba išbandyti surišimą?

Nepaisant viso atvirumo, su kuriuo šiais laikais kalbama apie surišimą ir BDSM, kalbėti apie savo pačių seksualines fantazijas ar poreikius vis dar yra kažkas, ką dauguma vyrų ir moterų laiko itin sudėtinga. Tai ypač pasakytina apie jų pačių fantazijas apie surišimą ar BDSM. Tačiau ir čia galioja šūkis: kalbėjimasis tarpusavyje yra pirmoji pradžia! Pasikalbėkite vienas su kitu; pasikalbėkite su savo partneriu apie tai, ką norėtumėte išbandyti sekso metu! Net jei jums gali būti sunku, turėtumėte konkrečiai pasikalbėti apie tai, ką norėtumėte išbandyti ir kas jus žavi bondage, pavyzdžiui, kontrolės praradimas! Ar norite būti surištas arba surišti savo partnerį, ar norite būti nubaustas, ar norite derinti skausmą ir malonumą? ....