Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Užrakinami analiniai kištukai

Naujienlaiškis

Užrakinami analiniai kištukai 

Užrakinamas analinis kištukas - tai sekso žaislas, kuris įkišamas į išangę ir užrakinamas nedidele pakabinama spyna, elektroniniu užraktu ar kitu užrakinimo mechanizmu. Dėl to analinio kaiščio neįmanoma ištraukti be rakto arba užrakto kombinacijos. Analinio kaiščio, užrakinto elektroniniu laiko užraktu, neįmanoma ištraukti, kol nepraėjo nustatyt...

Užrakinamas analinis kištukas - tai sekso žaislas, kuris įkišamas į išangę ir užrakinamas nedidele pakabinama spyna, elektroniniu užraktu ar kitu užrakinimo mechanizmu. Dėl to analinio kaiščio neįmanoma ištraukti be rakto arba užrakto kombinacijos. Analinio kaiščio, užrakinto elektroniniu laiko užraktu, neįmanoma ištraukti, kol nepraėjo nustatytas laikas (pvz., 20 minučių arba 100 valandų).

Daugiau
Rodyti 1 - 5 iš 5 elementų
Rodyti 1 - 5 iš 5 elementų

MEO iš Vokietijos "Anal Master" yra užrakinamas analinis kaištis, kurį galima užrakinti pakabinama spyna arba laikine spyna.

Analinis dominavimas - tai tema, kuri BDSM scenoje tampa vis svarbesnė. MEO dėka tokį kontrolės praradimą, kokį išpopuliarino katerizacija, dabar galima patirti ir analiniu būdu - labai galutinai ir dominuojančiai.

  • Ar tave jaudina jausmas, kai esi visiškai užpildytas iki kraštų?
  • Ar jus visada jaudino mintis apie analinį dominavimą?
  • Ar visiškai susijaudinate vien pagalvoję apie tai, kad visą dieną ar ilgiau giliai viduje nešiosite uždaromą analinį kaištį?
  • Ar visada norėjote patirti jausmą, kai jus visiškai fiziškai kontroliuoja jūsų šeimininkas arba domina?


Jei į visus šiuos klausimus atsakėte teigiamai, tuomet MEO Anal Master, mūsų užrakinamas analinis kaištis, yra jūsų svajonės išsipildymas!

Įdėjus mūsų analinį kaištį, jis tarsi stebuklingai plačiai išsiskleidžia- dabar tereikia jį uždaryti ir užrakinti. Be rakto negalėsite ištraukti Anal Master iš savęs. Tik su raktu analinį kaištį galima grąžinti į pradinį dydį ir ištraukti iš jūsų.

Įspėjimas: jei pamesite raktą, vienintelė jūsų viltis - šaltkalvis.


Kas yra užrakinamas analinis kaištis?

Užrakinamas analinis kaištis - tai sekso žaisliukas, kuris įkišamas į išangę ir užrakinamas nedidele pakabinama spyna, elektroniniu laikrodiniu užraktu ar kitu užrakinimo mechanizmu. Dėl to analinio kaiščio neįmanoma ištraukti be rakto arba užrakto kombinacijos. Naudojant analinį kaištį, užrakintą elektronine laiko spyna, neįmanoma jo ištraukti, kol nepraėjo nustatytas laikas (pavyzdžiui, 20 minučių arba 100 valandų).

Yra daug priežasčių, kodėl žmonės naudoja užrakinamus analinius kaiščius, pvz:

  • Kai kuriems žmonėms patinka jausmas, kad partneris juos fiziškai kontroliuoja, o užrakinamas analinis kaištis gali būti fizinė šios kontrolės išraiška.
  • Užrakinamas analinis kaištis gali būti naudojamas kaip nekaltybės režimo dalis, kai nuolankiam partneriui neleidžiama gauti seksualinio pasitenkinimo, kol dominuojantis partneris nenusprendžia atrakinti analinio kaiščio.
  • Vieši žaidimai: Mėgstantiems viešus žaidimus, užrakinamas analinis kaištis gali suteikti papildomo jaudulio ir rizikos.
  • BDSM: užrakinami analiniai kaiščiai dažnai naudojami BDSM scenarijuose kaip dinamiško apsikeitimo galia dalis, kai vienas partneris kontroliuoja, o kitas yra nuolankus.


Svarbu pažymėti, kad sekso žaislai, įskaitant uždaromus analinius kaiščius, turėtų būti naudojami tik gavus aiškų ir informuotą visų dalyvaujančių asmenų sutikimą. Be to, užrakinamus analinius kaiščius reikėtų tinkamai valyti ir higieniškai tvarkyti, kad būtų išvengta galimo pavojaus sveikatai.

MEO BDSM internetinėje parduotuvėje rasite įvairių užrakinamų analinių kaiščių su pakabinamomis spynomis arba užrakinamų analinių kaiščių su elektroniniais laiko užraktais, kad įgyvendintumėte savo fantazijas apie analinę nekaltybę. Be to, turime daugybę nekaltybės diržų vyramsir, žinoma, klasikinių analinių kaiščių, taip pat pripučiamų analinių kaiščių.