Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

BDSM sekso žaislai

Naujienlaiškis

BDSM sekso žaislai 

Jau dešimtmečius MEO BDSM internetinė parduotuvė yra ne tik žinovų, bet ir smalsuolių iš BDSM scenos susitikimų vieta. Milijonai patenkintų klientų visame pasaulyje - tai kokybė, kompetencija ir aistra. Mūsų pasiūla suteikia pojūčius ir fantazijas stimuliuojančią ir plečiančią patirtį.

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 120 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 120 elementų

MEO BDSM internetinė parduotuvė: Kelionė į tamsių troškimų pasaulį!

 

Jau dešimtmečius mūsų BDSM internetinė parduotuvė yra susitikimų vieta ne tik BDSM žinovams, bet ir smalsuoliams. Milijonai patenkintų klientų visame pasaulyje - tai kokybė, kompetencija ir aistra. Mūsų pasiūlymas suteikia pojūčius ir fantazijas stimuliuojančią ir plečiančią patirtį.

 

Kas iš tikrųjų yra BDSM sekso žaislai?

 

BDSM sekso žaislai - tai sekso žaislai, specialiai sukurti žmonėms, kurie mėgsta BDSM (vergovę, dominavimą, sadizmą, mazochizmą). Šie žaislai sukurti taip, kad sustiprintų seksualinę patirtį ir į seksualinę patirtį įneštų įvairių galios, kontrolės ir pasidavimo elementų.

 

Yra įvairių BDSM sekso žaisliukų, atliekančių skirtingas funkcijas ir naudojamų skirtingai. Kai kurie populiarūs gaminiai yra antrankiai, raiščiai, bičai, surišimo priemonės, knechtai, spenelių spaustukai, analiniai kaiščiai, plaktukai ir kt. Šios priemonės leidžia partneriams prisiimti skirtingus vaidmenis, tyrinėti galios santykius ir patirti įvairių rūšių skausmą ar malonumą. MEO ir Dr. Sado BDSM sekso žaislai paprastai gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip oda, metalas ar silikonas, kad būtų užtikrintas ilgaamžiškumas ir saugumas juos naudojant.

 

Naudojant BDSM sekso žaislus svarbu visada skirti dėmesio sutikimui, bendravimui ir saugumui, kad būtų užtikrinta maloni ir saugi patirtis. Svarbu pažymėti, kad BDSM sekso žaislai tinka ne visiems ir kad atviras partnerių bendravimas yra labai svarbus siekiant užtikrinti, kad visi dalyviai sutiktų ir jaustųsi patogiai. Jei domitės BDSM, visada patartina susipažinti su pagrindiniais ir saugumo aspektais bei dalytis su bendraminčiais, kad sužinotumėte apie tai daugiau.

 

BDSM tampa vis populiaresnis, nes vis daugiau žmonių tyrinėja savo seksualines preferencijas ir atranda BDSM įvairiapusiškumą. Šios praktikos leidžia žmonėms labai intymiai patirti kontrolę ir pasitikėjimą. Jos taip pat praplečia jausmingų ir seksualinių patirčių spektrą. Prie BDSM sekso žaisliukų populiarumo didėjimo prisideda ir BDSM normalizavimas bei de-tabuizavimas žiniasklaidoje ir popkultūroje, taip pat didėjantis skirtingų seksualinių polinkių ir gyvenimo būdo priėmimas.

 

Pririšimas ir suvaržymas:

 

Tai, kad esi surištas ir visiškai atsiduodi, yra labai patrauklu. Atraskite mūsų asortimentą nuo surišimo virvių iki elegantiškų odinių antrankių ir sudėtingų šibari gaminių. Mūsų išskleidžiamosios juostos ir galvos diržai suteikia begalę galimybių nuo švelnaus surišimo iki griežtesnių suvaržymų.

 

Pojūčių atėmimas:

 

Pasaulis, kuriame prisilietimas ir garsas suvokiami intensyviau. Mūsų siūlomos kaukės, kaukės, dujokaukės ir akių raiščiai puikiai tinka panardinti partnerį į laukiamą tamsą. Įvairių rūšių kiaukutės - nuo rutulinių iki žiedinių ir pripučiamų - suteikia ramybės BDSM seansui ir sustiprina laukimą.

 

Skausmas ir malonumas:

 

Mūsų smūginių žaislų kolekcija - nuo švelniai glostančių plaktukų iki piktų bičių ir įspūdingų plaktukų - leidžia iš naujo nustatyti pusiausvyrą tarp malonumo ir skausmo. Spenelių spaustukai, žnyplės ir elektrostimuliacija tikslingai stimuliuoja, o mūsų analinių žaisliukų pasirinkimas apima nuo mažų analinių kaiščių iki didelių dildžių.

 

Apatinis trikotažas ir drabužiai:

 

Gundanti apranga yra bet kokio BDSM seanso vyšnaitė ant torto. Nuo odinių korsetų iki latekso kostiumų ir aksesuarų, tokių kaip apykaklės ir pavadėliai - pasisemkite įkvėpimo ir leiskite pasireikšti savo vaizduotei!

 

Pažangūs BDSM sekso žaislai:

 

Išplėstiniam BDSM naudojimui siūlomas platus specializuotų sekso žaislų asortimentas, siūlantis naujus būdus, kaip toliau tyrinėti savo fantazijas ir pomėgius. Štai keletas BDSM sekso žaislų, tinkančių pažengusiems:

 

  • Elektrostimuliacija: Elektrostimuliaciniai žaislai, tokie kaip elektrodai ar elektrostimuliatoriai, elektros impulsais gali sukelti erotinius pojūčius ar net skausmą. Tai atveria naujas erotinių potyrių sritis ir leidžia patirti intensyvesnius ir labiau jaudinančius išgyvenimus.

 

  • Dilatatoriai: Dilatatoriai yra specialūs BDSM sekso žaislai, skirti angoms praplėsti, dažnai naudojami šlaplės stimuliacijai, ir gali būti naudojami tiek vyrams, tiek moterims. Tačiau jie reikalauja daug žinių, atsargumo ir patirties.

 

  • Vakuuminės lovos: Vakuuminės lovos - tai specialios latekso lovos, į kurias paguldomas partneris. Lova sandariai užsandarinama vakuuminiu siurbliu, todėl partneris yra praktiškai surištas arba užrakintas.

 

  • Kinbaku virvės: Kinbaku: Kinbaku arba Shibari - tai japoniška surišimo praktika, kai kūnui surišti naudojamos specialios virvės. Pažengę mokiniai gali išmokti įvairių mazgų mezgimo technikų, kad sukurtų menišką ir veiksmingą surišimą, suteikiantį gilų ryšį ir kontrolės jausmą.

 

Mūsų misija - užtikrinti saugią, abipusiu sutarimu ir informacija pagrįstą aplinką visoms BDSM praktikoms. Kiekvienas mūsų asortimento gaminys buvo kruopščiai atrinktas ir išbandytas siekiant užtikrinti aukščiausią kokybę ir saugumą. Jūsų kelionė į BDSM patirčių pasaulį, kurio niekada nepamiršite, prasideda pas mus.

 

Mūsų BDSM sekso žaislų parduotuvėje galite rasti šiomis kalbomis: Lietuvių, čekų, anglų, bulgarų, danų, estų, graikų, ispanų, italų, japonų, kinų, latvių, lenkų, lietuvių, norvegų, kinų, olandų, portugalų, prancūzų, rumunų, rusų, slovakų, slovėnų, suomių, švedų, vengrų, vokiečių ir švedų kalbomis. Norėdami apsilankyti BDSM parduotuvėje atitinkama kalba, spustelėkite kalbą.