Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

"HiSmith" šukavimo mašinos

Naujienlaiškis

"HiSmith" šukavimo mašinos 

"Hismith" yra žinomas prekės ženklas erotinių žaislų sektoriuje, kuris specializuojasi aukštos kokybės dulkinimo mašinų gamyboje. "Hismith" dulkinimo aparatai yra unikalios ir intensyvios seksualinės patirties sinonimas. Jų dulkinimo mašinos pasižymi galia, patvarumu ir universalumu, jose galima rinktis įvairius greičius ir judesių modelius.

 

"Hismith" yra žinomas prekės ženklas erotinių žaislų sektoriuje, kuris specializuojasi aukštos kokybės dulkinimo mašinų gamyboje. "Hismith" dulkinimo aparatai yra unikalios ir intensyvios seksualinės patirties sinonimas. Jų dulkinimo mašinos pasižymi galia, patvarumu ir universalumu, jose galima rinktis įvairius greičius ir judesių modelius.

 

Daugiau
12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 28 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 28 elementų

"Hismith" yra žinomas prekės ženklas erotinių žaislų sektoriuje, kuris specializuojasi aukštos kokybės dulkinimo mašinų gamyboje. "Hismith" dulkinimo aparatai yra unikalios ir intensyvios seksualinės patirties sinonimas. Jų dulkinimo mašinos pasižymi galia, patvarumu ir universalumu, jose galima rinktis įvairius greičius ir judesių modelius.

 

Daugelis "Hismith" dulkinimo mašinų turi pritaikomą konstrukciją, leidžiančią naudotojams reguliuoti kampą ir padėtį pagal individualius poreikius. Be to, dauguma dulkinimo mašinų yra suderinamos su įvairiais priedais ir aksesuarais, kad būtų dar įvairesnės ir lankstesnės.

 

Ypatingą dėmesį "Hismith" skiria diskretiškumui. Nepaisant didelio našumo, dauguma mašinų yra stebėtinai tylios. Įmonė taip pat pabrėžia, kad naudojamos aukštos kokybės medžiagos, kurios yra patvarios ir draugiškos kūnui.

 

Nesvarbu, ar dar tik pradedate pažintį su šukavimo mašinomis, ar jau esate patyręs tokio tipo prietaisų naudotojas, "Hismith" turi modelį, atitinkantį kiekvieno individualius poreikius ir pageidavimus.

"HiSmith" šukavimo mašinėlės su programėlės valdymu

 

Kaip veikia naujoji "HiSmith Smart App" programėlė?

 

Naudodami "Android" įrenginius, eikite į "Google Play" parduotuvę. Jei naudojate "iOS" įrenginius, atidarykite "Apple Store". Atidarę "App Store", raskite "Hismith" ir atsisiųskite atitinkamą programėlę "HiSmith Smart App". Programėlę galima įdiegti įvairiomis kalbomis, pavyzdžiui, anglų, olandų, vokiečių, prancūzų, kinų ir japonų. Rekomenduojame pasirinkti anglų kalbos nustatymą, nes programėlė buvo specialiai sukurta naudoti anglų kalba: Taip ji veiks kuo sklandžiau. Be to, programėlės interaktyvioji platforma, kurioje naudotojai gali dalytis savo patirtimi, taip pat daugiausia veikia anglų kalba - taigi šia kalba galite geriausiai užmegzti ryšius. Tačiau taip pat galite lengvai persijungti iš vienos kalbos į kitą pakeisdami kalbos nustatymus programėlėje.

 

Nesibaigiančios linksmybės

 

Programėlėje siūloma daugybė funkcijų ir ypatybių. Pavyzdžiui, visada galite peržiūrėti 8 dažnius, o nauji variantai pridedami kasdien. Programėlėje taip pat galite pasirinkti savo dažnius ir greičius. Be to, naudodami programėlę galite valdyti aparatą nuotoliniu būdu ir net perduoti valdymą kitam asmeniui, esančiam visai kitoje pasaulio vietoje, ir leisti jam valdyti aparatą. Tai reiškia, kad net jei jūs ir jūsų sekso partneris esate toli vienas nuo kito, vis tiek galite jaustis glaudžiai susiję per programėlę. O jei jaučiatės itin "drąsiai", galite net leisti nepažįstamam asmeniui perimti jūsų malonumo ir pasitenkinimo kontrolę specialioje programėlės platformoje...

 

Pasirinkite savo malonumą

 

Naudodamiesi "Hismith Smart App" programėle, galite patys nusistatyti stūmimo dažnį ir greitį bei išsaugoti mėgstamiausius nustatymus, kad galėtumėte naudoti ateityje. Taip pat galite tyrinėti kitų naudotojų sukurtas programas (o jie gali naudotis jūsų programomis) - tai suteikia jums begalinę įvairovę užsiimant seksu su savo dulkinimo mašina! "Hismith" bendruomenės platformos naudotojai taip pat gali virtualiai "pamėgti" vieni kitus, bendrauti, dalytis savo sukurtomis programomis ir dar daugiau.

 

"Hismith® Smart" programėlės privalumai

 

 • Seksas! Su jumis, jūsų partneriu ar nepažįstamais žmonėmis! Bet kada ir bet kur!
 • Valdykite "HiSmith" dulkinimosi mašiną iš bet kurios pasaulio vietos
 • Pasirinkite savo greitį
 • Sukurkite savo programas ir dažnius
 • Tiesioginis valdymas: braukite aukštyn ir žemyn ekranu, kad padidintumėte / sumažintumėte greitį
 • Leiskite savo partneriui, meilužiui arba trečiosios šalies "Hismith Smart" programėlės naudotojui kontroliuoti jūsų malonumą
 • Pasisemkite įkvėpimo iš kitų naudotojų ir dalinkitės patarimais bei gudrybėmis

 

Ar norėtumėte įsigyti "HiSmith" dulkinimo aparatą Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Liuksemburge arba Italijoje? Čia rasite įvairių "HiSmith" dulkinimo mašinų modelių, privalumų ir techninių duomenų:

 

2916

HiSmith Premium dulkinimo mašina 2.0 su programėlės valdymu

 

HiSmith Premium šukavimo mašina 2.0 yra nuostabiai kompaktiška ir diskretiška, tačiau jos stūmimo galia yra didesnė, nei galite įsivaizduoti. Įspūdingos galios dulkinimo mašina, kurią galima valdyti net visame pasaulyje per programėlę; draugai ar nepažįstami žmonės, kaip jums patinka.

 

Ši dulkinimo mašina moka įkvėpti, o dėl naujoviškos technologijos galite visiškai pritaikyti dulkinimo malonumą pagal savo poreikius! HiSmith Premium Fucking Machine 2.0 yra su keičiamu dildo antgaliu ir gali iki 5 cm gylio į Jus įsiskverbti 3 skirtingais greičiais. Šukavimo mašiną galima laikyti rankoje arba prisukti prie pridedamo siurbtuko. Šis siurbtukas patikimai laikosi ant visų lygių paviršių ir leidžia dulkinti be rankų. Žinoma, kampą galima reguliuoti individualiai (0-90 laipsnių), todėl jus galima dulkinti analiniu arba vaginaliniu būdu daugiau kaip 9 skirtingose padėtyse, pavyzdžiui, automobilyje, vonioje, duše arba prieš veidrodį. Pridėtam nuotolinio valdymo pulteliui tereikia vienos AAA baterijos, kad galėtumėte naudotis įvairiomis galimybėmis vieni arba dviese. Vietoj nuotolinio valdymo pultelio taip pat galite patogiai naudoti naujovišką "HiSmith" programėlę išmaniajame telefone ir patys nuspręsti, ar norite, kad jus dulkintų draugai, ar visiškai nepažįstami žmonės. Argi tai nebūtų absoliučiai jaudinanti mintis visiškai atsiduoti visiškai nepažįstamiems žmonėms ir leisti jiems jus išnaudoti?

 

Daugiau informacijos:

 

 • HiSmith Premium Travel Fuck Machine 2.0 (Kelioninė šukavimo mašina 2.0)
 • Šią dulkinimo mašiną galima valdyti išmaniuoju telefonu
 • Android ir iPhone programėlė
 • KlicLock sistema leidžia greitai ir lengvai prijungti laikiklį, mašiną ir priedą.
 • Gaminio matmenys 35 x 10,5 x 7,4 cm
 • Medžiaga RVS, plastikas, aliuminis
 • Nuotolinio valdymo pultas, 10 m atstumas
 • Maitinimo šaltinis: Kintamosios srovės 100-240 V 50-60 Hz
 • RMP: 3700
 • Nuotolinio valdymo pulto baterija: AAA baterija (neįtraukta į komplektą)
 • Nuotolinio valdymo pulto perdavimo galia: 10 m
 • Ypač stiprus siurbimo pagrindas
 • Montavimo laikiklis, reguliuojamas nuo 0 iki 90
 • Fotografuoja iki 5 cm gylyje
 • 3 greičiai
 • 1 dildo su išryškintu žandikauliu
 • Bendras dildo ilgis: apie 17,5 cm
 • Įkišamas ilgis: apie 16 cm; Ø apie 3,5 cm
 • "KlicLock" sistema, kad būtų lengva surinkti
 • Suderinamas su kitais "HiSmith" gaminiais
 • Galingas, tylus variklis (12V/2A DC)
 • Valdymas: maitinimo tinklo adapteris (pridedamas)
 • Nuotolinio valdymo pultas: AAA baterija (neįtraukta į komplektą)
 • Pridedama instrukcija
 • Medžiaga: RVS, plastikas, aliuminis

 

2917

HISMITH Quadruple Penetration - Fucking Machine 360 Premium Sex Machine

 

Su šiuo neįtikėtinu "HiSmith" 4 kartų dulkinimo aparatu galite perkelti orgijas tiesiai į savo namus. Įspūdinga dulkinimosi mašinos galia ir ją netgi galima valdyti visame pasaulyje per programėlę; draugai ar nepažįstami žmonės, tiesiog taip, kaip jums patinka!

 

Svarbiausios savybės:

 

 • Unikali dulkinimo mašina dvigubam įsiskverbimui dviems!
 • Per programėlę gali valdyti jūsų partneris, draugai ar visiškai nepažįstami žmonės!
 • Itin galingas variklis - pasiekia iki 240 smūgių per minutę
 • reguliuojamas 360 laipsnių kampu - leidžia pasirinkti įvairias padėtis
 • Įsiskverbimo gylis nuo 1,2 iki 6 colių
 • Ergonomiškas dizainas - lengva surinkti ir valdyti

 

HiSmith Quadruple Penetration Fucking Machine 360 Premium sukurtas įvairumui užtikrinti ir patenkins net pačių godžiausių skylučių apetitą! Jis idealiai tinka poros žaidimams, nes vienu metu ir sinchroniškai užtikrina tobulus smūgius abiem partneriams. Dėl itin galingo variklio ši fantastiška dulkinimo mašina nepaliaujamai siekia patenkinti visus! Jis pasiekia net 240 smūgių per minutę ir idealiai tinka BDSM seansams. Tas, kuris vadovauja, gali stebėti, kaip jo vergas yra dulkinamas tol, kol nebegali ištverti! "HiSmith Quadruple Penetration Fucking Machine" galima reguliuoti 360 laipsnių kampu ir pasirinkti įvairias pozicijas - galimybės tikrai neribotos. Jis net komplektuojamas su dviem silikoniniais vibratoriais, kad galėtumėte iš karto pradėti!

 

Nuotolinio valdymo pulteliui reikia tik vienos AAA baterijos, kad galėtumėte naudotis daugybe galimybių - vieni arba dviese. Vietoj nuotolinio valdymo pultelio taip pat galite patogiai naudoti naujovišką "HiSmith" programėlę išmaniajame telefone ir patys nuspręsti, ar norite, kad jus dulkintų draugai, ar visiškai nepažįstami žmonės. Argi tai nebūtų absoliučiai jaudinanti mintis visiškai atsiduoti visiškai nepažįstamiems žmonėms ir leisti jiems jus išnaudoti?

 

"HiSmith" keturgubo įsiskverbimo dulkinimo mašina yra ergonomiška ir lengvai surenkama, todėl dulkinimo šventė gali prasidėti vos tik gausite mūsų diskretišką pakuotę. Viskas, ko jums reikia, tai implanto raktas! Technologiškai pažangus ir pagamintas iš aukštos kokybės, patvarių medžiagų, šis aparatas puikiai tinka tiems, kurie sekso metu mėgsta kietesnį ar sunkesnį seksą, nes 8,3 kg sveriantis aparato pagrindas užtikrina, kad sekso mašina išliks vietoje visą jūsų dulkinimosi malonumo laiką, o stebėtinai tylus veikimas garantuoja, kad kaimynai nepastebės jūsų privačios orgijos! Smūgio ilgį galima reguliuoti nuo 3 cm iki 15 cm, priklausomai nuo to, kaip norite.

 

Nepamirškite užsisakyti siurbtuko adapterio arba "Vac-U-Lock" adapterio, kad galėtumėte prie aparato pritvirtinti visus savo mėgstamus dildes ar užpakaliuko kaiščius.

 

Daugiau informacijos:

 

 • HISMITH Quadruple Penetration - Fucking Machine 360 Premium Sex Machine
 • Šią dulkinimo mašiną galima valdyti išmaniuoju telefonu
 • "Android" ir "iPhone" programėlė
 • Ilgis 44 cm
 • Gaminio svoris 16,2 kg
 • Plotis 90 cm (35,43 cm)
 • Maitinimo tipas: maitinimas iš elektros tinklo
 • Pristatymo apimtis: Šukavimo mašina, sunkus metalinis pagrindas, vertikalus pagrindinis strypas, 2 x vertikalūs strypai, 4 x greito prijungimo strypai, maitinimo blokas, laidinis nuotolinio valdymo pultas, 2 dildės
 • Medžiaga: silikonas, plienas

 

2918

HiSmith Premium 3 Fuck Machine 2.0 (HiSmith Premium 3 Fuck Machine 2.0)

 

HiSmith Premium 3 Fuck Machine 2.0 gal ir nedidelis, bet jo galia ir stūmimo jėga didesnė, nei galite įsivaizduoti drąsiausiose svajonėse! Ši kompaktiška, itin galinga dulkinimo mašina gali generuoti iki 240 smūgių per minutę ir pasiųsti jus į dulkinimo nirvaną!

 

Aptakus dizainas yra įspūdingas, o mašinos viduje esanti novatoriška technologija užtikrina gilų, jausmingą ir jaudinantį įsiskverbimą - palepina jūsų erogenines zonas galingu, visiškai automatiniu malonumu. Įspūdinga dulkinimo mašina, kurią net galima valdyti visame pasaulyje per programėlę; draugai ar nepažįstami žmonės - taip, kaip jums patinka!

 

Šukavimo mašiną galima lengvai pritaikyti pagal savo pageidavimus, kad galėtumėte asmeniškai pritaikyti savo dulkinimo patirtį. Kompaktišką dulkinimo mašiną galima naudoti bet kokio tipo įsiskverbimui (vaginaliniam, analiniam) ir ji tinka tiek solo seksui, tiek sekso su partneriu papildymui.

 

Nuotolinio valdymo pulteliui tereikia vienos AAA baterijos, kad galėtumėte naudotis įvairiomis galimybėmis - vieni ar poroje. Vietoj nuotolinio valdymo pultelio taip pat galite patogiai naudoti naujovišką "HiSmith" programėlę išmaniajame telefone ir patys nuspręsti, ar norite, kad jus dulkintų draugai, ar visiškai nepažįstami žmonės. Argi tai nebūtų absoliučiai jaudinanti mintis visiškai atsiduoti visiškai nepažįstamiems, dominuojantiems vyrams ir leisti jiems be gailesčio jus dulkinti?

 

HiSmith dulkinimo mašinoje įrengtas intuityvus greičio reguliatorius, kuris prie mašinos prijungiamas kabeliu. Šis valdiklis leidžia per kelias sekundes nuolat didinti arba mažinti stūmimo jėgą. Diskretiškas "Premium 3" dulkinimo aparatas 2.0 taip pat yra stebėtinai tylus. Mašinėlės triukšmo lygis yra nuo 30 iki 54 decibelų: palyginti nedaug, palyginti su kitomis rinkoje esančiomis dulkinimo mašinėlėmis. Mašinos smūgio kampą galima reguliuoti nuo -90° iki 80°: Tai suteikia begalę gilaus ir malonaus įsiskverbimo scenarijų.

 

Be to, prie "HiSmith Premium 3" dulkinimo mašinos 2.0 pridedamas tikroviškas dildo, kuris papildo šį seksualų "viskas viename" rinkinį. Jei norite itin karšto sekso, bet neturite vietos dideliam sekso aparatui, šis kompaktiškas "HiSmith" dulkinimo aparatas kaip tik jums - galingas, malonus ir diskretiškas!

 

Nepamirškite užsisakyti mūsų siurbtuko adapterio arba "Vac-U-Lock" adapterio, kad galėtumėte prie aparato pritvirtinti visus savo mėgstamus dildes ar užpakaliuko kaiščius.

 

Daugiau informacijos:

 

 • (HiSmith Premium 3 Fuck Machine 2.0)
 • Valdoma išmaniuoju telefonu naudojant programėlę
 • Iki 240 stūmimo judesių per minutę - Stūmimo jėga: 12 cm (+ dildo ilgis)
 • Gaminio matmenys: 35 x 38 x 20 cm
 • Svoris: apie 10 kg
 • Medžiaga: Šukavimo mašina: chromuotas nerūdijantis plienas, plastikas, aliuminis. Dildo: 100 % medicininis aukščiausios kokybės silikonas
 • Maitinimo šaltinis: Maitinimo šaltinis: maitinimo tinklo jungtis
 • Nuotolinio valdymo pultas

 

2919

"HiSmith Premium 1" šukavimo mašina 2.0 su nuotolinio valdymo pulteliu

 

Naujos kartos dulkinimo mašinos! Mūsų "HiSmith" sekso mašina naudoja pažangiausias dulkinimo technologijas, kad dienos pabaigoje gautumėte tokį pasitenkinimą, kokio nusipelnėte! Jį galima valdyti net visame pasaulyje per programėlę; draugai ar nepažįstami žmonės, kaip jums patinka!

 

Svarbiausios savybės:

 

 • Galingas dulkinimo aparatas, atliekantis iki 240 smūgių per minutę.
 • Per programėlę gali valdyti jūsų partneris, draugai ar visiškai nepažįstami žmonės!
 • Reguliuojamas kampas ir aukštis individualiam malonumui.
 • Stūmimo gylį galima reguliuoti nuo 1,2 iki 6 colių
 • Ergonomiškas dizainas - valdymas nuotolinio valdymo pulteliu arba programėle ir lengvas surinkimas.
 • Tvirta konstrukcija su chromuoto plieno strypais.

 

HiSmith Premium dulkintuvas su nuotolinio valdymo pulteliu negailestingai smūgiuoja į jūsų kanalą ir užtikrina tokį intensyvumą, kokio dar niekada nepatyrėte. Šią dulkinimo mašiną galima valdyti programėle, todėl ją visiškai kontroliuosite jūs arba, jei norite, jūsų draugai ar visiškai nepažįstami žmonės!

 

Dėl itin galingo variklio dulkinimo mašina pasiekia tokį greitį, apie kurį iki šiol galėjote tik pasvajoti. Tiesiog reguliuokite nuotolinio valdymo pultelio ratuką, kad nustatytumėte greitį, ir mėgaukitės itin giliu ir nepaprastai karštu įsiskverbimu. Kiek galite ištverti?

 

Šis fantastiškas sekso aparatas komplektuojamas su aukščiausios kokybės silikoniniu dildo, todėl jame yra viskas, ko reikia, kad galėtumėte iš karto pradėti. Silikoninis dildo yra 15 cm ilgio, o jo kotas su gyslomis, išsipūtusiais kamuoliukais ir išryškėjusiu žandikauliu. Šis aukštos kokybės meilės aparatas puikiai įkiša dildo ir nukreipia jį tiksliai ten, kur norite. Kodėl nepakvietus draugo pažiūrėti, kaip jus tikrai gerai dulkina?

 

Nuotolinio valdymo pulteliui tereikia vienos AAA baterijos, kad turėtumėte daugybę galimybių - vieni arba su partneriu. Vietoj nuotolinio valdymo pultelio taip pat galite patogiai naudoti naujovišką "HiSmith" programėlę išmaniajame telefone ir patys nuspręsti, ar norite, kad jus dulkintų draugai, ar visiškai nepažįstami žmonės. Argi tai nebūtų absoliučiai jaudinanti mintis visiškai atsiduoti visiškai nepažįstamiems žmonėms ir leisti save dulkinti be jokių "jeigu" ir "bet"?

 

Ergonomiško dizaino "HiSmith Premium" dulkinimo mašiną galima greitai ir lengvai sumontuoti, o jos aukštį galima reguliuoti taip, kad ji jus tenkintų individualiai. Jį taip pat galima reguliuoti keliais kampais, o stūmimo gylį galima keisti nuo 3 cm iki 15 cm, priklausomai nuo to, kiek esate susijaudinę. Išradinga konstrukcija taip pat reiškia, kad šiuo aukščiausios kokybės dulkinimo aparatu galite mėgautis įvairiose padėtyse, pavyzdžiui, šunišku stiliumi, ant lovos, misionieriaus ar stovint - galimybės tikrai neribotos. HiSmith Premium sekso mašina yra nuostabiai tyli, tačiau negalime pažadėti, kad ji bus tyli, kai prasidės dulkinimas ir jūs pradėsite rėkti ir dejuoti iš malonumo.

 

Tvirta konstrukcija pagaminta iš chromuoto plieno statramsčių, todėl dulkinimosi mašina ilgaamžė ir puikiai tinka visiems, kurie sekso metu mėgsta kietesnį seksą!

 

Nepamirškite užsisakyti mūsų siurbtuko adapterio arba "Vac-U-Lock" adapterio, kad prie mašinos galėtumėte pritvirtinti visus savo mėgstamus dildes ar užpakaliuko kaiščius.

O dabar, pačiu draugiškiausiu būdu: GET FUCKED!

Daugiau informacijos:

 

 • (HiSmith Premium 1 Fuck Machine 2.0)
 • Valdoma išmaniuoju telefonu per programėlę
 • Gaminio matmenys: 46,8 x 26 x 44,9 cm
 • Gaminio svoris: 11,15 kg
 • Maitinimo šaltinis: Maitinimo tinklo jungtis
 • Nuotolinio valdymo pultas
 • Pristatymo apimtis: Šukavimo mašina, 1 x greičio reguliatorius, 1 x nuotolinio valdymo pultas, 1 silikoninis dildo priedas
 • Medžiaga: Šukavimo mašina: chromuotas nerūdijantis plienas, plastikas, aliuminis. Dildo: 100 % medicininis aukščiausios kokybės silikonas

 

"HiSmith" šukavimo mašinų priedai

 

"HiSmith" šukavimo mašinai skirta diržo jungtis (diržo jungtis)

 

Naudodami praktišką dirželio jungtį prie "HiSmith" dulkinimo mašinos galite prijungti standartinius masturbatorius, pavyzdžiui, "TENGA" ir "Cruizr", arba vibratorius ir kitus MEO® sekso žaislus.

 

Daugiau informacijos:

 

 • Dirželio jungtis "HiSmith" dulkinimo mašinai (dirželio jungtis)
 • Aukštos kokybės aliuminio lydinys ir labai elastingas dirželis.
 • Naudodami šį adapterį prie "HiSmith" dulkinimo mašinos galite prijungti masturbatorių arba vibratorių.
 • Medžiaga: Medžiaga: RVS, aliuminis, tekstilės audinys

 

 

2908

"HiSmith" šukavimo mašinos spyruoklinė jungtis (spyruoklinė jungtis)

 

Sensacingas HiSmith dulkinimo mašinos patobulinimas! Šis spyruoklinis adapteris jūsų "HiSmith Premium" sekso mašinai (mašinoms su "Klicklok" jungtimi), pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančiojo plieno, pasižymi ypatinga atatrankos jėga.

 

Neabejotinai nuostabi idėja, kad su savo "HiSmith Premium" sekso aparatu patirtumėte dar daugiau malonumo, nes su šiuo spyruokliniu adapteriu galėsite mėgautis įvairiomis padėtimis ir nereikės nuolat reguliuoti aparato.

 

Daugiau informacijos:

 

 • "HiSmith" sekso mašinai skirta spyruoklinė jungtis (spyruoklinė jungtis)
 • Palengvina įvairias įsiskverbimo padėtis.
 • Naudodami šį spyruoklinį adapterį galite mėgautis įvairiomis įsiskverbimo pozomis, nes nereikės nuolat reguliuoti aparato.
 • Išmatavimai: Bendras ilgis: 12,2 cm, spyruoklės ilgis: 5,6 cm
 • Medžiaga: legiruotas spyruoklinis plienas, nerūdijantis plienas
 • Medžiaga: RVS, aliuminis
 • Prašome nevalyti stipriomis valymo priemonėmis. Rekomenduojame mūsų VERYCLEAN purškiklį.

 

2909

"HiSmith" šukavimo mašinos spaustuko adapteris (spaustuko adapteris)

 

Naudodami "HiSmith" spaustuko adapterį prie "HiSmith" dulkinimo mašinos galite saugiai ir tvirtai prijungti įvairius vibratorius, sekso žaisliukus ir G taško vibratorius.

 

Daugiau informacijos:

 

 • "HiSmith" dulkinimo mašinai skirtas gnybtų adapteris (gnybtų adapteris)
 • Labai dideli vibratoriai netinka šiam spaustukui,
 • Lengva naudoti.
 • Patvarus ir tvirtas! Didelio atsparumo medžiaga, apsauganti nuo nuslydimo, gali gerai prilaikyti vibratorių.
 • Medžiaga: RVS, aliuminis

 

2910

"HiSmith" 30 cm prailginimo strypas šukavimo mašinai (prailginimo strypas)

 

Dėl šio priedo sekso metu įmanomos dar neįprastesnės padėtys. Dėl "HiSmith" prailginimo juostos galite iki 30 cm prailginti sekso aparato eigą ir maksimaliai padidinti savo dulkinimosi malonumą!

 

Prailginimo strypas yra aukštos kokybės priedas jūsų "HiSmith" sekso mašinai. Jis pagamintas tik iš nerūdijančio plieno ir turi "KlicLok" jungtį.

 

Daugiau informacijos:

 

 • Pratęsimo strypas 30 cm, skirtas "HiSmith" dulkinimo mašinai (pratęsimo strypas)
 • Šis adapteris gali prailginti eigą specialioms sekso pozoms.
 • Medžiaga: nerūdijantis plienas
 • Prašome nevalyti stipriais plovikliais. Rekomenduojame mūsų VERYCLEAN purškiklį.

 

2911

"HiSmith" siurbtuko adapteris dulkinimo mašinai (siurbtuko adapteris)

 

Populiariausias "HiSmith" aksesuaras. Šis universalus adapteris leidžia su "HiSmith" dildėmis su siurbtuku (maks. 11,4 cm skersmens) naudoti visas dildes su siurbtuku (maks. 11,4 cm skersmens) su "HiSmith" dulkinimo mašina. Dėl veidrodiškai glotnaus poliruoto nerūdijančio plieno paviršiaus prie šio adapterio ypač gerai ir neslidžiai priglunda prisisiurbimo kaušeliai.

 

Daugiau informacijos:

 

 • Prisisiurbimo puodelio adapteris "HiSmith" dulkinimo mašinai (Prisisiurbimo puodelio adapteris)
 • Suderinamas su visais dildėmis, kurių siurbtuko skersmuo mažesnis nei 11,4 cm
 • Savaime užsifiksuojanti jungtis: greitai ir lengvai sumontuojamas ir išmontuojamas.
 • Tvirtas ir ilgaamžis, nerūdija.
 • Šis adapteris tinka tik "HiSmith Premium" sekso mašinoms arba mašinoms su "KlicLok" jungtimi!
 • Prašome nevalyti stipriomis valymo priemonėmis. Rekomenduojame mūsų VERYCLEAN purškiklį.
 • Medžiaga: metalas

 

2912

"HiSmith" dviguba greitoji jungtis sekso mašinai (dviguba greitoji jungtis)

 

Naudodami šį adapterį galite padvigubinti savo dulkinimosi malonumą, nes jis leidžia vienu metu su "HiSmith" sekso mašina naudoti du dildes arba "KlicLok" sistemos priedus!

 

Daugiau informacijos:

 

 • Dviguba greitoji jungtis "HiSmith" dulkinimo mašinai (dviguba greitoji jungtis)
 • Šis adapteris tinka tik "HiSmith Premium" sekso mašinoms arba mašinoms su "KlicLok" jungtimi!
 • Medžiaga: RVS, aliuminis

 

2913

HiSmith dvigubas Vac-U-Lock adapteris dulkinimo mašinai (Double Vac-U-Lock Adaptor)

 

Su šiuo "Vac-U-Lock" adapteriu padvigubinsite dulkinimo malonumą, nes prie "HiSmith" sekso aparato vienu metu galėsite prijungti du "Vac-U-Lock" dildes! Puikiai tinka dvigubam įsiskverbimui..

 

Svarbiausi ypatumai:

 

 • Paverskite savo HISMITH dulkinimo mašiną dvigubu įsiskverbimu!
 • Jūsų mėgstamas dulkinimo aparatas tampa suderinamas su visais "Vac U Lock" dildėmis ir priedais
 • Atstumas tarp dviejų adapterių gali būti reguliuojamas pridedamu šarnyriniu raktu
 • Su greito atlaisvinimo jungtimi, kuri patikimai pritvirtinama prie dulkinimo strypo galo
 • Pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno - patvari ir lengvai valoma

 

Šis naujoviškas priedas ne tik padaro jūsų mėgstamą dulkinimo aparatą suderinamą su visais "Vac-U-Lock" dildėmis ir priedais, bet ir suteikia jums papildomą, dvigubą pasitenkinimą. Patirkite nuostabiai iškreiptą dvigubą įsiskverbimą su šiuo adapteriu ir mūsų puikia dulkinimo mašina arba mėgaukitės juo kartu su partneriu - pasirinkite patys! Su šiuo "HiSmith Vac-U-Lock" adapteriu nė viena skylutė neliks nepatenkinta!

 

Adapteris turi greito atlaisvinimo jungtį, kuri paprasčiausiai užmaunama ant kreipiamojo strypo galo ir akimirksniu padvigubina malonumą. Tiesiog pritvirtinkite mėgstamus "Vac-U-Lock" dildes, pritvirtinkite adapterį ir mėgaukitės! Naudodami pridedamą šarnyrinį raktą galite net pakeisti atstumą tarp dviejų adapterių ir taip pritaikyti savo pasitenkinimą.

 

HISMITH Vac-U-Lock dviguba jungtis pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, yra patvari ir lengvai valoma. Ji užtikrina, kad jūsų dildės išliktų savo vietoje visą jūsų dulkinimosi malonumo laiką ir kad galėtumėte keisti dildes pagal savo nuotaiką.

 

Daugiau informacijos:

 

 • Dvigubas "Vac-U-Lock" adapteris, skirtas "HiSmith" dulkinimo mašinai (dvigubas "Vac-U-Lock" adapteris)
 • Atstumą tarp dviejų "Vac-U-Lock" jungčių galite keisti naudodami šešiakampį raktą (pridedamas).
 • Puikiai tinka naudoti du vibratorius vaginaliai ir analiai arba du vibratorius vaginaliai arba du vibratorius analiai vienu metu.
 • Medžiaga: RVS, aliuminis

 

2914

"HiSmith Vac-U-Lock" adapteris su prailginimo juosta dulkinimo mašinai (Vac-U-Lock prailginimo juosta)

 

Išradingas! Dėl šio prailginimo strypo su adapteriu galite padidinti "HiSmith" dulkinimo aparato stūmimo ilgį 30 cm ir naudoti sekso aparatą su visais dildėmis, turinčiomis "Vac-U-Lock" jungtį (pvz., "Doc Johnson" dildėmis).

 

Svarbiausios savybės:

 

 • Naujoviškas adapteris jūsų "HiSmith" dulkinimo mašinai.
 • Padidina traukos ilgį 30 cm.
 • Skirtas naudoti dulkinimo aparatą su mėgstamiausiais "Vac-U-Lock" dildėmis.
 • Ergonomiška greitoji jungtis - tiesiog įkišama į dulkinimo strypo galą.
 • Pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno - patvari, saugi ir veiksminga.

 

Daugiau informacijos:

 

 • "Vac-U-Lock" adapteris su prailginimo strypu, skirtas "HiSmith" dulkinimo mašinoms (Vac-U-Lock prailginimo strypas)
 • Ilgis apie 30 cm
 • Medžiaga: nerūdijantis plienas, aliuminis

 

2915

"HiSmith" "Vac-U-Lock" adapteris, skirtas šukavimo mašinoms (Vac-U-Lock adapteris)

 

Naudodami šį specialų adapterį galite paruošti "HiSmith" dulkinimo mašiną naudoti su visais "Vac-U-Lock" dildėmis arba analiniais kaiščiais (pvz., "Doc Johnson").

 

Svarbiausios savybės:

 

 • Naujoviškas adapteris jūsų "HiSmith" dulkinimo mašinai.
 • Skirtas naudoti dulkinimo mašiną su mėgstamiausiais "Vac-U-Lock" dildėmis.
 • Ergonomiška greitoji jungtis - tiesiog įkišama į dulkinimo strypo galą.
 • Pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno - patvarus, saugus ir veiksmingas.

 

Daugiau informacijos:

 

 • "Vac-U-Lock" adapteris "HiSmith" dulkinimo mašinai (Vac-U-Lock adapteris)
 • Jungčių sistema: KlicLok
 • Medžiaga: RVS, aliuminis