Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Analinis žaidimas į gylį

Naujienlaiškis

Analinis žaidimas į gylį 

Analinis žaidimas į gylį yra ypatinga, itin jaudinanti sekso praktika, kurią galima praktikuoti ne tik vienam, bet, žinoma, ir su partneriu. Yra įvairių technikų ir labai ilgų vibratorių, kad pradedantieji ir profesionalai galėtų mėgautis analiniu giluminiu žaidimu arba analiniu giluminiu mokymu iki galo ir pasiekti patenkinamų rezultatų:

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 61 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 61 elementų

Ką reiškia analinis gilusis mokymas?

 

Gilus analinis mokymas - tai analinis mokymas, kurio metu į analinį kanalą giliai įkišamas labai ilgas dildo. Tobulėjant analiniam giluminiam mokymui, mokymų dalyviai turėtų sugebėti į analinį kanalą vis giliau ir giliau įkišti labai ilgus dildus, analinius kaiščius ir kitus daiktus. Skirtingai nuo kitų analinio mokymo formų, giluminio analinio mokymo metu nesvarbu, kokio dydžio ar storio yra įdedami daiktai, svarbu tik tai, kaip giliai jie įsiskverbia į kūną.

 

Gilų analinį mokymą gali pasiūlyti arba užsakyti Top, kuris nori išjudinti savo subinės kūną iki jo ribų. Tačiau lygiai taip pat gali būti, kad kas nors pradeda analinį giluminį mokymą, nes jam patinka naudoti analinius sekso žaisliukus arba būti kumščiuojamam ir jis nori perkelti analinius žaidimus į kitą lygį.

 

Yra du pagrindiniai iššūkiai, kuriuos turi įveikti asmuo, pradedantis analinį mokymą. Pirma, jis turi išmokti atpalaiduoti vadinamąją puborektalinę kilpą - stiprų raumenį, sudarantį pirmąją tiesiosios žarnos kreivę. Šis raumuo linkęs įsitempti ir uždaryti tiesiąją žarną, kai jaučia spaudimą, kaip tai atsitinka analinio sekso ar stimuliacijos metu. Išmokti atpalaiduoti raumenį net tada, kai jis yra stimuliuojamas, yra sėkmingo gilaus analinio mokymo pagrindas. Antra, žmonės, kurie treniruojasi analinį seksą, turi išmokti sieti gilų spaudimą, kurį jie jaučia įsiskverbus į analinę angą, su malonumu. Susitelkimas į kūno atpalaidavimą ir prisilietimas prie jo pojūčių gali padėti giliai analinei treniruotei. Daugelis žmonių mano, kad gilus kvėpavimas padeda atsipalaiduoti analinio įsiskverbimo metu. Atsipalaiduoti taip pat padeda tam tikros padėtys, pavyzdžiui, ant keturių arba atsiklaupus.

 

Nors giliam analiniam mokymui galima naudoti įprastus dildes, vibratorius ir labai ilgas analines dildes, MEO ®, internetinėje labai ilgų dildžių parduotuvėje, taip pat yra specialiai sukurtų pagalbinių priemonių ir lubrikantų.

 

Jausti spaudimą ir nedidelį diskomfortą giluminio analinio mokymo metu yra normalu, tačiau jausti tikrą skausmą - ne. Visada turėtumėte įsiklausyti į savo kūną ir niekada per daug neperžengti savo galimybių ribų. Analinių giluminių treniruočių nereikėtų skubinti, visada geriausia tai daryti lėtai. MEO ® rekomenduoja pradėti nuo pirštų ir tik tada pradėti naudoti ilgą analinį giluminį treniruoklį.

 

Kuo ypatingas labai ilgas analinis giluminis treniruoklis?

Ilgas dildo pakelia analinius žaidimus į naują lygį, nes gilus analinis seksas suteikia ypatingų pojūčių! Nesvarbu, ar ieškote klasikinio 1 m ilgio dildo, ar norite įsigyti kitų, itin ilgų dildo, čia, MEO ® dildo parduotuvėje, pataikėte į tinkamą vietą. MEO ® yra vienas iš analinio giluminio mokymo specialistų: ypatingas ilgis, didelis skersmuo, neįprastos tekstūros ir įtikinanti medžiaga, kuri yra pakankamai tvirta ir kartu lanksti, kad galėtumėte ją pajusti būtent tose vietose, giliai savo viduje! Šis labai ilgas dildo visiškai jus užpildys ir užtikrins intensyvų pasitenkinimą. Jus įtikins ne tik šio dildo ilgis, bet ir jo ypatingas dizainas, kuris suteiks nepamirštamų akimirkų.

 

Kaip naudoti labai ilgą analinį giluminį dildo?

Dėl savo ilgio ir apimties labai ilgą analinį giluminį treniruoklį iš pradžių gali būti sunku įkišti. Neskubėkite, atlikite tai lėtai ir pasirinkite tokią padėtį, kad galėtumėte ištiesti kūną. Populiari pagalbinė priemonė yra mūsų ASS UP pagalvėlė analiniam giluminiam mokymui. Atsigulkite ant nugaros, po užpakaliu pasidėję ASS UP pagalvėlę, o kojas pakelkite ir išskėskite. ASS UP pagalvėlė stabiliai ir patogiai palaikys jūsų kūną net ir įtemptose padėtyse. Tvirta ASS UP pagalvė taip pat neleis jums nugrimzti į lovą ir palengvins daugelį kitų padėčių atliekant analinio gilinimo treniruotes.

 

Kokį lubrikantą naudoti analiniams giluminiams žaidimams ir analiniams giluminiams mokymams?

Naudokite daug lubrikanto! Analinio giluminio mokymo metu Niekada nesiliausime kartoti šio punkto. Anusas ne tik jautresnis nei makštis, bet ir kuo toliau, tuo sudėtingiau. Todėl būtinai turėtumėte naudoti daug ir įvairių lubrikantų, kad nesusižeistumėte. Jei planuojate naudoti labai ilgą dildo, rekomenduojame mūsų lubrikantą FUCKSLUT Tai silikono pagrindo lubrikantas, skirtas analiniams giluminiams žaidimams, ir jis jaučiasi kaip joks kitas lubrikantas. Dėl FUCKSLUT ilgo dildo naudojimas analiniams giluminiams žaidimams tampa neskausmingu, bet intensyviu malonumu. Bet kuriuo atveju taip pat patartume naudoti mūsų purškiklį EXTREMEO. Šis purškiklis yra puikus pasirinkimas tiek pradedančiajam, tiek patyrusiam analinių giliųjų žaidimų profesionalui. EXTREMEO yra specialus produktas, skirtas analiniam seksui, analiniam giluminiam mokymui ir analiniam tempimui. Dėl specialaus veikliųjų medžiagų derinio šis purškiklis užtikrina, kad net labai ilgus dildo galima lengviau įkišti. Ypatingas EXTREMEO poveikis skatina lengvą įsiskverbimą ir taip lemia atsipalaidavusį ir aistringą malonumą. Purškalas veikia neprarandant pojūčio, sumažina skausmingą sfinkterio jautrumą ir padeda pasiekti tobulą analinį žaidimą į gylį.

Ilgo Anal Depth Play dildo medžiaga ir priežiūra:

 

Šis ilgas dildo, skirtas analiniam giluminiam žaidimui, pagamintas iš aukštos kokybės vinilo. Medžiaga yra nuostabiai lanksti ir slidi. Be to, mūsų naudojama medžiaga yra labai stabili, todėl jūsų labai ilgas dildo tarnaus ilgai. Ilgą analinį giluminį dildo galite valyti švelniu muilu ir vandeniu. Norėdami užtikrinti kruopščią higieną, taip pat rekomenduojame reguliariai naudoti mūsų purškiklį VERYCLEAN. Žinoma, ypač svarbu valyti po naudojimo. Prieš naudodami labai ilgą dildo taip pat galite patys naudoti analinį prausiklį, kad išvalytumėte vidurius. Mūsų parduotuvės kategorijoje "Analiniai dušai" (spustelėkite čia) rasite tinkamą analinį dušą analiniam giluminiam mokymui.