Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Varpos žiedai su vibracija

Naujienlaiškis

Varpos žiedai su vibracija 

Vibruojantys varpos žiedai! Mėgaukitės kieta erekcija ir intensyvia vibracija! Norite mėgautis intensyvia vibracija, sklindančia per varpą, o erekcija trunka itin ilgai? Su mūsų vibruojančiu varpos žiedu galite!

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 15 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 15 elementų

Vibruojantys varpos žiedai: maži pagalbininkai, kurie gali daug!

 

Penio žiedai arba varpos žiedai turi daugybę privalumų: Varpos žiedai dedami tiesiai už varpos gyslos kaip varpos žiedas, toliau į apačią arba kartu aplink sėklides(sėklidžių žiedas), todėl kraujas iš varpos grįžta lėčiau. Taip mūsų asortimente esantys varpos žiedai užtikrina ilgesnę erekciją, kietesnę varpą, taip pat uždelstą orgazmą. Be įvairiausių formų ir medžiagų varpos žiedų, taip pat yra varpos žiedų su vibracija, kurie sekso metu pamalonina jūsų partnerį. Žinoma, vibruojantį varpos žiedą taip pat galima tiesiog apversti aukštyn kojomis ir taip intensyviai stimuliuoti sėklides!

 

Kuris vibruojantis varpos žiedas man tinka?

 

Varpos žiedai su mažu arba trumpu vibratoriumi leidžia giliai įsiskverbti, o varpos žiedai su dideliais vibratoriais neleidžia tokio artimo kūno kontakto ir taip ilgai stimuliuoja klitorį. Dauguma vibruojančių varpos žiedų su vibratoriais yra pagaminti iš silikono, todėl yra labai elastingi, todėl ypač praktiški "pradedantiesiems". Tie, kurie nori tvirtesnio pojūčio, turėtų rinktis platesnį ir todėl stabilesnį varpos žiedą su vibratoriumi. Dažnai varpos žiedai su vibracija turi nuimamą Bullet vibratorių, t. y. ypač mažą ir galingą vibratorių, kurį taip pat galima gana puikiai naudoti preliudijai.

 

Pirkite varpos žiedus su vibracija internetu MEO

 

MEO varpos žiedus su vibracija rinktis smagu! Turime kiekvienam tinkantį vibruojantį varpos žiedą!