Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Medicininiai suvaržymai

Naujienlaiškis

Medicininiai suvaržymai 

Internetinė BDSM ir sekso ligoninėse parduotuvė "MEO" nuo 1997 m. yra viena iš pirmaujančių aukštos kokybės psichiatrinių suvaržymų ir ligoninių antrankių tiekėjų pasaulyje. Gaminame įvairius ligoninės suvaržymo priemones, pavyzdžiui, antrankius, antrankius, galvos diržus, raiščius ir kitus aksesuarus iš odos, neopreno ir kitų naujoviškų medžiag...

Internetinė BDSM ir sekso ligoninėse parduotuvė "MEO" nuo 1997 m. yra viena iš pirmaujančių aukštos kokybės psichiatrinių suvaržymų ir ligoninių antrankių tiekėjų pasaulyje. Gaminame įvairius ligoninės suvaržymo priemones, pavyzdžiui, antrankius, antrankius, galvos diržus, raiščius ir kitus aksesuarus iš odos, neopreno ir kitų naujoviškų medžiagų, taip pat unikalias pacientų suvaržymo priemones, kurių nerasite niekur kitur.

Daugiau
Rodyti 1 - 9 iš 9 elementų
Rodyti 1 - 9 iš 9 elementų

Ligoninės tipo BDSM suvaržymo priemonės, arba psichiatrinės suvaržymo priemonės, yra "medicininių" suvaržymo priemonių ir pančių rūšis, sukurta pagal profesionalių pacientų suvaržymo priemonių, naudojamų medicinos įstaigose, pavyzdį. Mūsų Vokietijoje gaminami suvaržymai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip oda ar metalas, o jų spalvos ir detalės, tokios kaip metalinės sagtys ir dirželiai, primena medicininius suvaržymus. Klinikinis seksas - tai BDSM terminas. Čia seksualinės praktikos, susijusios su gydymo, hospitalizavimo ar medicininių tyrimų metodų taikymo situacijomis, paprastai įtraukiamos į erotinį vaidmenų žaidimą, pavyzdžiui, kaip gydytojas ir pacientas, tarp abipusiu sutikimu seksualinių partnerių.

Mūsų siūlomi ligoninės stiliaus medicininiai suvaržymai apima psichiatrinius antrankius, medicininius kojų suvaržymus, šlaunų antrankius, krūtinės ląstos suvaržymus, knechtus ir galvos diržus. Taip pat siūlome specialius ligoninės sekso gaminius, tokius kaip tiesiosios liemenės, paminkštintos pirštinės ir kaukės.

 

Ligoninės stiliaus BDSM suvaržymo priemonių naudojimas gali praturtinti medicininių veiksmų patirtį BDSM kontekste arba sustiprinti medicininių veiksmų fetišą. Tačiau svarbu juos naudoti saugiai, tinkamai bendraujant ir gavus visų dalyvaujančių šalių sutikimą. Svarbu žinoti, kad BDSM seansai, įskaitant ligoninės tipo suvaržymo priemonių arba pacientų suvaržymo priemonių naudojimą, gali būti susiję su rizika. Norint užtikrinti visų dalyvių saugumą ir gerovę, būtina tinkamai šviesti ir mokyti saugios praktikos, bendrauti tarpusavyje ir rengti nenumatytų atvejų planus.

 

Daugelis mūsų klientų dėl įvairių priežasčių pageidauja ligoninės tipo suvaržymo priemonių, pavyzdžiui, naudojamų psichiatrijoje(psichiatrinių suvaržymo priemonių). Kai kurie mūsų klientai mano, kad medicininė suvaržymo priemonių, esančių rėmeliuose, išvaizda yra jaudinanti ir patraukli jų BDSM seansui. Kitiems patinka jausmas, kad suvaržymai primena medicininę situaciją.

 

Yra įvairių MEO gaminių, kurie priskiriami ligoninę primenančių pacientų suvaržymo priemonių kategorijai. Kai kurie populiarūs BDSM gaminiai yra šie:

 

  • Medicininiai suvaržymo diržai: šie diržai paprastai gaminami iš odos arba nailono ir turi metalines sagtis, kuriomis diržas tvirtinamas aplink juosmenį arba klubus. Diržas taip pat gali turėti papildomų D formos žiedelių arba tvirtinimo taškų, skirtų prijungti prie kitų suvaržymo priemonių.
  • Pacientų rankų ir kojų įtvarai: Šie pacientų rankų ir kojų suvaržymo įtaisai naudojami riešams ar kulkšnims pritvirtinti prie lovos, stalo ar kito baldo. Jie gaminami iš odos arba metalo ir turi užrakto mechanizmą, užtikrinantį, kad antrankiai ar kulkšnių įtvarai tvirtai laikytųsi.
  • Griežtosios liemenės: Griežtoji liemenė - tai tam tikros rūšies suvaržymo priemonė, apjuosianti viršutinę kūno dalį ir rankas bei ribojanti judesius. Veržliosios liemenės gaminamos iš odos arba drobės ir turi sagtis arba dirželius, kuriais jos tvirtinamos.
  • Minkštos pirštinės: šios pirštinės skirtos rankų ir pirštų judesiams apriboti. Jos gaminamos iš odos ar kitų medžiagų ir yra paminkštintos, kad būtų patogesnės ilgai dėvėti.
  • Medicininiai kandikliai: Medicininiai kandikliai dedami į burną kalbai apriboti. Jie gali būti pagaminti iš gumos, silikono ar kitų medžiagų ir turėti reguliuojamą galvos dirželį, kad gerai priglustų.
  • Surišimo gultai arba surišimo lovos: Šios surišimo lovos paprastai gaminamos iš patvarios, vandeniui atsparios medžiagos ir turi daugybę tvirtinimo taškų, kuriais "pacientas" pritvirtinamas prie lovos ar kito paviršiaus.
  • Medicininė bondažo juosta: ši bondažo juosta prilimpa prie odos ir gali būti naudojama individualiai fiksacijai arba mumifikacijai.
  • Pacientų galvos diržai: medicininiuose žaidimuose galvos diržai gali būti naudojami medicininėms procedūroms imituoti arba medicininiam fetišui sustiprinti. Pavyzdžiui, galvos diržai su kvėpavimo vamzdeliu gali imituoti anestezijos kaukę arba medicinoje naudojamą kvėpavimo aparatą.
  • Ginekologinė kėdė: profesionali ginekologinė kėdė siūlo viską, ko reikia jaudinančiam klinikiniam seksui su partneriu. Puikiai tinka jį ar ją surišti, bausti, pamaloninti, apžiūrėti arba leisti vienam iš mūsų sekso aparatų jį ar ją stipriai suvaldyti.
  • Klinikinės sekso procedūros stalai: Šis nešiojamas ir diskretiškai sandėliuojamas BDSM baldas jus sužavės, nes jis ne tik universalus surišimui, bet ir tinka daugeliui kitų BDSM žaidimų rūšių, pavyzdžiui, CBT, analiniam įsiskverbimui ar nuolankaus vyro dorojimui.

 

Svarbu pažymėti, kad BDSM pacientų suvaržymo priemones visada reikėtų naudoti saugiai ir abipusiu sutarimu. Siekiant užtikrinti visų dalyvių saugumą ir gerovę, svarbu tinkamai bendrauti, šviesti apie saugią praktiką ir laikytis saugos protokolų.


Medicininių BDSM suvaržymo priemonių, ligoninės suvaržymo priemonių ir klinikinių sekso reikmenų parduotuvė:

Įsigyjant BDSM reikmenis, psichiatrines suvaržymo priemones ar ligoninės suvaržymo priemones, reikia kruopščiai apsvarstyti ir ištirti, kad būtų užtikrinta saugi ir maloni patirtis. Jei saugumas, patogumas, funkcionalumas ir gaminių ilgaamžiškumas yra jūsų svarbiausi prioritetai, čia, MEO BDSM internetinėje parduotuvėje, rasite puikiai jūsų poreikius atitinkančius priedus. Jei jums reikia patarimo, mūsų apmokyta klientų aptarnavimo komanda visada pasirengusi padėti.