Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

human pup Play - Kojinės ir kelių pagalvėlės

Naujienlaiškis

human pup Play - Kojinės ir kelių pagalvėlės 

Jei norite savo šeimininkui suteikti savo leteną, jums reikia tinkamų priedų! Turime visus priedus, skirtus human pupkaip antkakliai, antkeliai ir dar daugiau.

Rodyti 1 - 10 iš 10 elementų
Rodyti 1 - 10 iš 10 elementų

puppy Play (taip pat žinomas kaip "Human puppy Play" arba tiesiog "Pup Play") - tai BDSM vaidmenų žaidimo atmaina, kurios metu dalyviai atlieka šunų vaidmenis ir užsiima įvairiais žaidimais, dažnai BDSM kontekste. Kai kurie asmenys, užsiimantys human pup Play užsiima, dėvi į šunis panašius aksesuarus, pavyzdžiui, letenas ir kelių pagalvėles, kad sustiprintų patirtį ir sukurtų intensyvesnį, gyvulišką jausmą.

letenos:
letenos - tai aksesuarai, dengiantys rankas ir primenantys šunų letenas. Jos dažnai turi atskiras pirštų kilpas arba pirštines, kad laikytųsi vietoje, ir gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, latekso, vinilo ar odos. Kai kurių letenų išorė taip pat turi kailį, kuris suteikia gyvūno išvaizdą. Tinklalapyje Pup Play letenomis galima įsitaisyti vietoj savęs human pup vaidmenyje, ir jos gali būti naudojamos atliekant tokius veiksmus kaip šliaužimas, aportavimas ar elgetavimas.

Kelio pagalvėlės:
Kelio pagalvėlės - tai aksesuarai, dengiantys kelius ir padedantys užtikrinti human pup Play Suteikti apsaugą. Pup Play kelio įtvarai dažnai naudojami veikloje, kurioje reikia šliaužti ar klūpėti, nes jie turi paminkštinimą, kad būtų išvengta sužeidimų. Jie gali būti pagaminti iš tokių medžiagų kaip putplastis ar neoprenas ir turėti reguliuojamus dirželius, kad saugiai priglustų. Kai kurios kelio pagalvėlės yra specialiai sukurtos žmogaus kaklaraiščiams ir gali būti su letenų atspaudais ar kitais į šunis panašiais raštais.

Todėl letenų ir kelių pagalvėlės yra aksesuarai, kurie naudojami human pup Play naudojami siekiant pagerinti patirtį ir apsaugoti juos užsiėmimų metu. Lūpų ir kelių pagalvėlės yra įvairių medžiagų ir dizaino ir gali padėti žmonėms pasijusti lyg šunims žaidžiant. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad human pup Play visada turėtų būti atliekami bendru sutarimu ir laikantis tinkamų atsargumo priemonių.