Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Human puppy Play Parduotuvė

Naujienlaiškis

Human puppy Play Parduotuvė 

MEO Human puppy Parduotuvėje rasite visą Bad puppy Kolekciją, skirtą Human puppy. Ar jums reikia šuns kaukės, letenų, antkaklių, antkaklio, pavadėlio žmogui ar žaislų žmogui šuniukui? Čia MEO, Cos Play specialistų parduotuvėje, rasite tai, ko ieškote.

Subkategorijos

  • MEO rasite viską savo fetišui! Įvairių dydžių užpakaliniai ir analiniai kaiščiai. Nes uodega butt plug yra tai, kas daro šuniuko žaidimus tobulus.

  • Kaukės iš Bad puppy MEO kolekcijos kaukės taps puikiu šunimi. MEO rasite šunų kaukių iš odos, neopreno arba latekso.

  • Jei norite savo šeimininkui suteikti savo leteną, jums reikia tinkamų priedų! Turime visus priedus, skirtus human pupkaip antkakliai, antkeliai ir dar daugiau.

  • Ar tai būtų kilminga krokodilo odos apykaklė, ar šunų apykaklė su spygliais, ar puppy apykaklė su spygliais. Bad puppy Kolekcija nepalieka nieko, ko būtų galima norėti.

  • Kiekvienam žmogaus šuniukui ar suaugusiam šuniui reikia pavadėlio. Bad puppy Kolekcija siūlo puikų pasirinkimą, kai jums reikia šuns pavadėlio.

  • Odiniai diržai iš Bad puppy Kolekcijos diržai taps puikiu šuniuku. MEO rasite didelį įvairių spalvų diržų pasirinkimą.

  • Jūsų šuniukui reikia tinkamo kramtuko? MEO rasite kramtuką su kaulu arba be jo. MEO yra pirmas pasirinkimas, kai kalbama apie tinkamą kramtuką.

  • MEO yra specialistas, kai kalbama apie puppy Play yra susiję. Puikią įrangą, pavyzdžiui, marškinėlius, kaukes, pavadėlius, antkaklius ir žaislus, rasite MEO.

MEO, Pup Play parduotuvė, yra vieno langelio principu veikianti parduotuvė, kurioje rasite visus produktus, reikalingus jūsų Human puppy poreikį.

puppy Play

Vaidmenų žaidėjų bendruomenėje puppy yra žmogus, kuris apsimeta šunimi. Šuniukai gali būti patinai arba patelės. Šuniukai paprastai yra nuolankesni žmonės, dažnai susiduriantys su labiau dominuojančiais žmonėmis, kurie imasi šeimininko arba dresuotojo vaidmens.

A puppy kartais dar vadinamas Human puppy vadinamas šuniuku.

Daugiau apie žmogaus šuniuką:

Žmogaus šuniukai mėgsta atsikratyti žmogiškųjų draudimų, pamiršti kasdienio gyvenimo stresą ir atrasti savo gyvūniškąją pusę. Kai kurie Žmogiškieji šuniukai patiria seksualinį malonumą žaisdami vaidmenimis, tačiau tai puppy Play nebūtinai turi būti seksualinio pobūdžio. Elgesys, kaip Human puppy leidžia gyventi spontaniškesnį gyvenimą, kai nereikia jaudintis dėl sąskaitų ar įsipareigojimų darbe. Toks gyvenimo būdas suteikia daug teigiamo pastiprinimo ir dėmesio per žodinius pagyrimus ir glostymus. Kaip ir kitiems naminiams gyvūnams, žmogiškiesiems šuniukams netinkamai elgiantis, gali prireikti drausminimo. Tačiau tai niekada nėra skausminga ar net žiauru.

Žmogaus šuniukai yra išdyklesni ir žaismingesni už didelius šunis, kurie taip pat yra žmonių charakterio. Faktinis žmogaus šuniuko amžius nėra lemiamas veiksnys, ar jis ar ji perima šuniuko vaidmenį, Human puppy ar alfa šuns.

Žmonių šuniukai skirtingu laipsniu perima šunų vaidmenį. Kai kurie Žmogaus šuniukai visą laiką gyvena kaip šunys, o kiti šį vaidmenį atlieka tik retkarčiais. Vieni mėgsta kalbėti pagal charakterį, o kiti tik riaumoti ir loti. Vieni vaikšto ant dviejų kojų, o kiti - tik ant keturių. Kai kurie Žmogaus šuniukai apsirengia kaip šunys, o kiti dėvi tik apykaklę arba visai nedėvi kostiumo. Kad ir kokie būtų jų pageidavimai, MEO kiekvienas ras Human puppy pilną aprangą - nuo šuns apykaklės, pavadėlio, letenėlių, antkelių ar šunų kaukių.

Nors jie pasižymi daugeliu tikrų šunų elgesio bruožų, Žmogaus šuniukai niekada neturėtų valgyti šunų maisto, nes nuo jo žmonės gali susirgti. Pakaitalais gali būti žmogaus maistas, pavyzdžiui, šalti jautienos troškinio konservai arba tam tikri grūdiniai produktai.

Šuniukų varžybos ir žmogaus šuniukų vakarėliai yra tinkamos vietos šuniukams žaisti viešumoje. Puppy Analiniai kaiščiai su šunų uodegomis yra dar viena naujovė žmonių šuniukams.

Kas yra šuniukų žaidimai?

Pup Play tai vaidmenų žaidimas, kai žmonės prisiima šuniuko vaidmenį ir mentalitetą. Tai gali pasireikšti įvairiomis formomis - nuo paprasčiausio mėgavimosi šuniuko pojūčiu resp. Human puppy tai gali būti įvairių formų - nuo paprasčiausio mėgavimosi šuniuko jausmu iki šuniuko kepurės, pirštinių ar kito šuniuko inventoriaus dėvėjimo, žaidimų su kitais šuniukais ar net žaidimų su žmogumi, kuris atlieka vedlio vaidmenį.

Kas yra žmogaus šuniukas?

A Human puppy tai terminas, kuriuo apibūdinamas žmogus, mėgstantis prisiimti šuns vaidmenį. Kai kuriems Pup Play šuniukas yra erdvė, į kurią jie pasineria ribotam laikui, kad atsipalaiduotų ar tiesiog pažaistų, o kitiems tai gali būti tapatybė, kuria jie gyvena 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Kai kurie žmogiškieji šuniukai yra vienišiai (arba benamiai), kiti gali būti partneriai arba turėti puppy antkaklį (priklausantį vedliui, dresuotojui ar šeimininkui). Kai kurie Žmogaus šuniukai netgi prisijungia prie didesnės gaujos ir prisiima tokius šuniuko vaidmenis kaip alfa, beta ir omega.

Kas yra prižiūrėtojas?

Prižiūrėtojas - tai asmuo, kuriam patinka atlikti šuniuko prižiūrėtojo vaidmenį. Handleriai gali atlikti daugybę skirtingų vaidmenų: nuo rūpestingo prižiūrėtojo iki griežto pavadėlio laikytojo, nuo paklusnumo trenerio iki šeimininko. Santykiai tarp vedlio ir Human puppy gali būti romantiški, seksualiniai arba tiesiog platoniški.

Gerai, taigi, ar Pup Play yra seksualinis, romantiškas, socialinis ar platoniškas dalykas?

Tai gali būti įvairūs dalykai, ir Pup Play kiekvienam žmogui yra skirtingi. Dauguma šuniukų ir vedlių randa tam tikrą fizinį ir seksualinį pasitenkinimą. Daugelis taip pat randa romantišką ryšį ir padaro Pup Play santykių dalimi. Kiti tiesiog nori mėgautis šuniškumu su platoniškais draugais. Nėra blogo būdo būti geru Human puppy būti!

Kas gali būti Human puppy būti?

Kiekvienas! Nebūtina turėti brangią odinę šuns kaukę ar dalyvauti renginiuose, kad būtum human pup būti. Nereikia turėti vedlio, alfa šuns ar priklausyti gaujai. Jums tereikia noro būti šuniuku ir atvirumo atrasti naujų dalykų. Visa kita priklauso nuo jūsų!

Ar yra kitų gyvūnų žaidimų rūšių?

Žinoma, yra! Ne visi, mėgstantys žaisti su naminiais gyvūnais, nori paimti šuns galvą. Kai kurie nori žaisti kaip kačiukas, ponis, vilkas, lapė, bulius ar kitokio tipo gyvūnas. Kiekvienas žaislinis gyvūnas turi skirtingą galvą ir skirtingą požiūrį. Jei manote, kad kitoks pet play yra skirtas jums, rekomenduojame patyrinėti MEO.co.uk ir pasiteirauti, kaip kiti žmonės patiria savo asmeninį žaidimo su gyvūnais tipą.

Ar tai skirta tik homoseksualiems vyrams?

Visai ne! pet play ir Human puppy Play apskritai yra atviri visų lyčių ir orientacijų žmonėms. puppy Play atrodo, kad populiariausias tarp gėjų vyrų, tačiau taip pat yra daugybė žmonių šuniukų ir šunų vedžiotojų, priklausančių bet kokiai orientacijai ir lyčiai. Nesvarbu, ar esate heteroseksualus šuniukas, homoseksualus šuniukas, ar bet kokios kitos puppy esate, rasite tobulą puppy Play Įrangą čia, MEO.co.uk