Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Nekaltybės diržas

Naujienlaiškis

Nekaltybės diržas 

MEO rasite didelį aukštos kokybės skaistybės diržų vyrams pasirinkimą. Nesvarbu, ar renkatės klasikinį diržą, ar narvo sistemą, ar alternatyvų variantą - mes turime jums tinkamą gaminį!

Subkategorijos

  • Nekaltybės diržas su nuotolinio valdymo pulteliu ir stimuliuojančia srove. 100 % apsaugotas nuo pabėgimo. Nepakaltinamumas galimas daugelį metų.

  • Nepraleidžiantys skaistybės diržai vyrams. Vokiškos kokybės gaminiai. Tinka ilgalaikei nekaltybei.

  • Daugiau jokios neištikimybės, jokių nekaltų minčių dėl MEO skaistybės diržų ir skaistybės priemonių vyrams.

MEO rasite didelį aukštos kokybės skaistybės diržų vyrams pasirinkimą. Nesvarbu, ar renkatės klasikinį diržą, ar narvelių sistemą, ar alternatyvų variantą, mes turime jums tinkamą gaminį!

Mūsų skaistybės diržai yra ne tik estetiški, bet ir itin saugūs bei patogūs. Jie gaminami iš tvirtų medžiagų ir gali būti pritaikomi taip, kad puikiai atitiktų jūsų poreikius.

Taigi, jei ieškote tobulo skaistybės diržo, kodėl neapsižvalgius mūsų parduotuvėje? Esame tikri, kad MEO rasite tai, ko ieškote!

Vyriškas skaistybės diržas, dar vadinamas varpos narvu arba vyrišku skaistybės diržu, naudojamas tam, kad neleistų dėvėtojui turėti erekcijos ar atlikti seksualinių veiksmų. Jį sudaro metalinis arba plastikinis apvalkalas, uždedamas aplink varpą ir dažnai pritvirtinamas užraktu, kad jį nešiojantis asmuo negalėtų pats jo nuimti.

Yra keletas priežasčių, dėl kurių vyrai gali nešioti skaistybės diržą, pvz:

  • BDSM ir fetišizmas: BDSM scenoje skaistybės diržas dažnai naudojamas kaip žaidimo dalis, siekiant perimti dėvinčiojo seksualinio susijaudinimo kontrolę ir taip jį užvaldyti.
  • Santykių dinamika: kai kuriuose santykiuose skaistybės diržas naudojamas kaip priemonė sukurti tam tikrą dinamiką tarp partnerių. Vienas partneris gali paprašyti kito dėvėti skaistybės diržą, kad padidintų seksualinę įtampą arba pabrėžtų ištikimybės įsipareigojimą.
  • Kai kurie vyrai nešioja skaistybės diržą norėdami apsisaugoti nuo nepageidaujamos seksualinės veiklos arba geriau kontroliuoti savo seksualinį susijaudinimą.


Svarbu pažymėti, kad nekaltybės diržas yra labai prieštaringai vertinamas dalykas ir kai kurie žmonės jį gali laikyti seksualinės laisvės ribojimu. Todėl svarbu, kad visos su jo naudojimu susijusios šalys aiškiai ir sutartinai bendrautų apie tai, atsižvelgdamos į savo pačių ribas ir poreikius.