Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Prabangūs analiniai kištukai

Naujienlaiškis

Prabangūs analiniai kištukai 

MEO prabangūs užpakaliuko kištukai su kristalais yra brangūs juvelyriniai dirbiniai ir spindi kaip tikri brangakmeniai! Su įdėtu blizgančiu akmenėliu toks analinis kaištis suteikia įvairovės sekso metu.

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 13 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 13 elementų

Kas yra prabangus butt plug su kristalais?

Prabangus analinis kaištis su kristalais arba butt plug su kristalais yra vienas iš gerai žinomų klasikinių sekso žaislų, dažnai naudojamas pasiruošti analiniam seksui. Įkišus prabangų analinį kaištį su kristalu, išangė iš anksto ištempiama ir atsipalaiduoja sfinkterio raumenys. Dėl to vėliau į jį lengviau įsiskverbti varpai arba analiniam dildo. Prabangius užpakalinius kištukus su kristalais gali dėvėti visų lyčių atstovai ir jie padės paįvairinti seksualinį gyvenimą.

Kodėl verta naudoti prabangų butt plug su kristalais?

Be analinės preliudijos, žinovai vertina ir kitus prabangaus užpakalinio kištuko su kristalais privalumus! Be pasiruošimo analiniam įsiskverbimui, prabangų butt plug su kristalu galite naudoti ir kitais tikslais. Pavyzdžiui, daugelį moterų labai jaudina prabangaus butt plug su kristalu naudojimas vaginalinio lytinio akto metu. Nešiojant prabangų užpakaliuko kištuką su kristalais šiek tiek susiaurėja makštis. Taip intensyviau stimuliuojamas G taškas ir vidinė klitorio dalis. Dėl to orgazmas dažnai jaučiamas dar intensyviau. Prabangaus užpakaliuko kištuko su kristalais nuėmimas taip pat yra patrauklus! Analinėje angoje yra daugybė nervinių galūnėlių. Kai ištraukiate butt plug su kristalais, šios nervų galūnėlės yra stimuliuojamos, o tai gali dar labiau sustiprinti jūsų susijaudinimą. Vyrams prabangūs užpakaliuko kištukai su kristalais taip pat daro spaudimą prostatai.

Yra daug žmonių, kurie prabangų butt plug su kristalais mėgsta nešioti ir kasdieniame gyvenime. Dėl ypatingos formos tai taip pat įmanoma be jokių problemų - priešingai nei daugelis kitų sekso žaisliukų.

Kaip atrodo prabangūs butt plug su kristalais?

Prabangūs užpakaliuko kištukai su kristalais paprastai būna kūgio formos. Užapvalintas, siauresnis galas užtikrina, kad prabangų butt plug įdėklą galėtumėte lengvai įkišti, o storesnis, plokščias galas užtikrina, kad prabangus butt plug kiekis visiškai nepasimestų išangėje. Dėl tokios formos butt plug su kristalais gerai ir saugiai laikosi, kol jį naudojate. Kai "Luxus butt plug " su kristalais yra vietoje, negalėsite jo netyčia nei įkišti, nei iškišti.

Kaip naudoti "Luxus butt plug " su kristalais?

Visų pirma, analinio sekso metu visada turėtumėte naudoti lubrikantą! Skirtingai nei makštis, susijaudinus išangė pati negali suteikti reikiamos drėgmės. Čia galioja taisyklė: daugiau yra daugiau, kad išvengtumėte sužeidimų. Geriausia visada naudoti lubrikantą, pavyzdžiui, "Aquameo". Jei Jūsų prabangūs analiniai kaiščiai su kristalais pagaminti iš silikono, turėtumėte naudoti vandens pagrindo lubrikantą, kad nepažeistumėte medžiagos.

Paruoškite sfinkterį!

Kad galėtumėte mėgautis analiniu kaiščiu, Jūsų sfinkteris turi būti atpalaiduotas. Tai nėra taip paprasta! Juk šis raumuo paprastai užtikrina, kad išangė būtų sandariai uždaryta ir niekas neišeitų neprašomas. Taigi turite pratintis atpalaiduoti išangę. Žinoma, partneris gali jums padėti. Jis ar ji gali pirštais ar liežuviu masažuoti jūsų išangę. Tik tada, kai būsite pasiruošę, galėsite įkišti prabangų krištolinį butt plug.

Įkiškite prabangų krištolinį butt plug:

Ant prabangaus krištolinio butt plug ir išangės užtepkite pakankamai lubrikanto. Tada švelniai prispauskite užapvalintą kištuko galiuką prie išangės - per daug nespauskite! Neįkiškite "Luxus" butt plug su kristalu iki galo, bet visada iš pradžių šiek tiek įkiškite. Tada vėl ištraukite kištuką. Kartokite šį procesą, kol "Luxus butt plug " lengvai įsiskverbs ir jums bus patogu. Neskubėkite! Jei vis dar esate pradedantysis, paprasčiau įkišti "Luxus butt plug " su kristalais pačiam. Taip galėsite kontroliuoti tempą. Jei esate labiau patyręs, tai gali perimti Jūsų partneris.

Mūsų patarimas:

Lengviausias būdas įvesti "Luxus butt plug with crystal" yra atsigulti ant nugaros ir išskėsti kojas. Taip pat galite "sėdėti" ant "Luxus" butt plug.

"Luxus" kištuko su kristalais išėmimas:

Kaip ir įdedant, taip ir išimant "Luxus" kištuką su kristalais: nepagailėkite lubrikanto! Tačiau neįtrinkite jo į rankenėlę - kitaip negalėsite tinkamai suimti brangaus prabangaus butt plug. Kai viskas bus gražiai ir slidžiai, galite atsargiai ištraukti prabangųjį butt plug. Tai padaryti bus lengviau, jei ištrauksite išangę. Tai padaryti lengviau, jei atlaisvinsite išangę.