Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Laiko užraktas savęs pavergimas

Naujienlaiškis

Laiko užraktas savęs pavergimas 

MEOBOND - elektroninis laiko fiksatorius savęs surišimo ir BDSM mėgėjams!

Su MEOBOND turėsite puikią priemonę savęs surišimo seansui ar BDSM žaidimams be partnerio. Mūsų elektroninė laiko spyna leidžia planuoti ir kontroliuoti savo seansą, kad galėtumėte visiškai atsiduoti.

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 24 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 24 elementų

MEOBOND - elektroninis laiko fiksatorius savęs surišimo ir BDSM mėgėjams!

Su MEOBOND turėsite puikią priemonę savęs surišimo seansui ar BDSM žaidimams be partnerio. Mūsų elektroninė laiko spyna leidžia planuoti ir kontroliuoti savo seansą, kad galėtumėte visiškai atsiduoti sau.

Mūsų rakinamos BDSM apykaklės, riešo ir kulkšnies antrankiai yra puikus priedas prie mūsų laiko spynos ir suteikia laisvę save surišti bei kurti savo BDSM žaidimus. Naudodami mūsų laiko atleidimo technologiją galite tiksliai planuoti ir kontroliuoti savęs surišimo seanso ar skaistybės diržo trukmę.

MEOBOND yra puikus pasirinkimas visiems, kurie nori ištobulinti savęs surišimo techniką arba ištirti savo seksualines ribas. Mūsų gaminiai taip pat idealiai tinka patyrusiems BDSM mėgėjams, norintiems praplėsti savo savęs suvaržymo patirtį.

Būdami pirmaujanti BDSM parduotuvė, siūlome platų savęs suvaržymui puikiai tinkančių surišimo reikmenų asortimentą. Su mūsų laiko spynomis, skaistybės diržais ir užrakinamomis BDSM apykaklėmis galite įgyvendinti savo BDSM fantazijas be partnerio.

Atraskite mūsų laiko spynas jau dabar ir leiskite savo vaizduotei įsibėgėti! Su MEOBOND savęs suvaržymas yra lengvesnis ir saugesnis nei bet kada anksčiau.

Savęs surišimas su elektronine laiko spyna:

Elektroninė surišimo laiko spyna - tai prietaisas, kurį galima užprogramuoti taip, kad jis atsidarytų po tam tikro laiko. Pavyzdžiui, po kelių minučių arba tik po kelių valandų. Juo galima užrakinti antrankius, kulkšnių antrankius, skaistybės diržus, BDSM apykakles ir daug daugiau. Nustatydamas elektroninės laiko spynos laikmatį, naudotojas gali pats nustatyti surišimo trukmę arba pavesti ją nustatyti dominuojančiam partneriui.

Savęs surišimas su ledo spyna:

Ledo spynos veikia panašiai kaip elektroninės laiko spynos, tačiau vietoj elektroninio mechanizmo laikui atidėti naudojamas užšaldytas vanduo. Naudotojas į indą, pripildytą vandens, įdeda raktą arba mechanizmą ir įdeda jį į šaldiklį. Vanduo užšąla aplink raktą ar mechanizmą, o kai ledas ištirpsta, raktas atlaisvinamas.

Pririšimas su elektronine laiko spyna:

Pririšimas su elektroninėmis laiko spynomis gali būti naudojamas asmens rankoms, kojoms ar kūnui prirakinti prie fiksuoto objekto, pavyzdžiui, lovos ar kėdės. Elektronine laiko spyna galima kontroliuoti surišimo trukmę, todėl surišimo patirtis gali tapti dar labiau jaudinanti.

Patariama būti atsargiems, kai savęs surišimas ar bet kokio tipo surišimas, ypač naudojant laiko spynas. Todėl labai svarbu turėti saugumo planą nenumatytiems atvejams ir užtikrinti, kad kilus nenumatytiems nesklandumams būtų galima lengvai nuimti naudojamus suvaržymus ar užraktus.

Savęs suvaržymas su kombinuotu užraktu:

Tai dar viena savęssurišimo forma, kurią galima naudoti siekiant sustiprinti pojūčius. Kombinuotosios spynos yra mechaniniai įtaisai, kuriems atidaryti reikia įvesti tam tikrą skaičių ar simbolių seką. Jie dažnai naudojami BDSM scenarijuose, siekiant užrakinti suvaržymus arba apriboti judėjimą. Patarimų ir gudrybių, kaip užsiimti savęs suvaržymu naudojantkombinuotuosius užraktus, rasite šioje kategorijoje.

Savęs suvaržymas naudojant kombinuotuosius užraktus gali būti naudojamas visų rūšių suvaržymams, pavyzdžiui, riešo ar kulkšnies, užrakinti. Nustatydamas kombinaciją asmuo gali kontroliuoti, kiek laiko jis bus suvaržytas, kol galės išsilaisvinti.

Svarbu žinoti, kad nors kombinuotosios spynos gali atrodyti saugesnės už elektronines laiko ar ledo spynas, jos vis tiek gali būti pavojingos, jei naudojamos netinkamai. Svarbu turėti atsarginį planą tam atvejui, jei kombinacija būtų pamiršta arba spyna užstrigtų. Taip pat svarbu įsitikinti, kad naudojami suvaržymai nėra per ankšti ir kad asmuo gali patogiai kvėpuoti ir judinti galūnes nesusižalodamas.

Visada rekomenduojama užsiimti bondage veikla su patikimu partneriu, kuris gali padėti nelaimės atveju. Atliekant savęs suvaržymą svarbu imtis visų būtinų atsargumo priemonių ir turėti saugumo planą.

MEO, viename iš pirmaujančių BDSM prekių tiekėjų, yra daug įvairių rūšių surišimo priemonių su laiko užraktais. Štai keletas surišimo priemonių su laiko užraktais pavyzdžių:


Naudojant surišimo priemones su laiko užraktais, svarbu būti atsargiems ir imtis saugumo priemonių, kad išvengtumėte sužeidimų ar sugadinimų.

Kuo ypatingas savęs suvaržymas su laiko užraktu:

Elektroninis laiko užraktas gali būti naudojamas kartu su surišimo priemonėmis, kad sukurtų unikalią ir jaudinančią surišimo patirtį. Įjungus elektroninį laiko užraktą, surištas asmuo gali patirti didesnį pažeidžiamumo ir bejėgiškumo jausmą, nes negali išsilaisvinti, kol laikmatis neatidarys laiko užrakto. Tai gali tapti intensyvia ir jaudinančia BDSM patirtimi.

Elektroninės laiko spynos užrakto užrakto greitį galima reguliuoti pagal asmeninius pageidavimus ir jis svyruoja nuo kelių minučių iki kelių valandų. Laiko užraktas taip pat gali būti naudojamas BDSM seanso trukmei kontroliuoti, taip padidinant jaudulį ir įtampą.

Savęs surišimo gaminių su laiko užraktu pirkimas:

Pirkdami savęs surišimo įrangą ir laiko užraktus, turite viską gerai apsvarstyti ir ištirti, kad užtikrintumėte saugią ir malonią patirtį. Jei pirmenybę teikiate saugumui, patogumui ir funkcionalumui, čia, MEO BDSM internetinėje parduotuvėje, galite rasti puikiai jūsų poreikius atitinkančius gaminius. Jei jums reikia patarimo, visada padės mūsų kvalifikuota klientų aptarnavimo komanda.