Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Stiklo dildės

Naujienlaiškis

Stiklo dildės 

Įsigykite stiklinių vibratorių internetu - MEO rasite stilingą stiklinių vibratorių ir stiklinių sekso žaislų pasirinkimą.

Rodyti 1 - 8 iš 8 elementų
Rodyti 1 - 8 iš 8 elementų

Stiklo dildės: Viskas, ką reikia žinoti

Stiklo dildės arba dildės iš stiklo, kurių galima įsigyti internete, yra pagamintos iš nedūžtančio stiklo, kvarco arba krištolo. Nedūžtantis stiklas, iš kurio gaminami sekso žaisliukai, yra itin jausminga medžiaga, ji jaučiasi patogiai ir glotniai. Stikliniai dildo, stikliniai kaiščiai, stikliniai nefrito kiaušiniai yra prabangių sekso žaislų pavyzdžiai, jų linijos yra labiau išlenktos, rafinuotesnės, tiek, kad primena tikrus dizainerių daiktus! Vienas svarbiausių stiklinių dildžių privalumų - jų ilgaamžiškumas. Jei jais tinkamai rūpinsitės, jie tarnaus visą gyvenimą!

Stiklas taip pat yra hipoalergiškas ir gali būti naudojamas su visų rūšių lubrikantais: Vandens, silikono, aliejaus pagrindo lubrikantais. Visi stikliniai sekso žaislai yra 100 % neporėti, o tai reiškia, kad jie nesugeria teršalų ir nesulaiko dulkių. Jei stiklinį dildo perkate internetu, įsitikinkite, kad stiklas pagamintas iš medicininio borosilikato - krištolo rūšies, kurioje nėra švino.

MEO rasite aukštos kokybės stiklinių dildo, kurie yra dar glotnesni ir saugesni. Pasirinkite geriausiai jūsų kūnui tinkančio skersmens stiklinį dildę, kad padidintumėte savo malonumą. Jis tarnaus amžinai.

Dildo: Stiklinio ir silikoninio dildo skirtumas

Silikoninis dildo neabejotinai yra populiarus sekso žaisliukas, kuriam pirmenybę teikia daugelis moterų, ypač jei tai realistiškas dildo. Jei dar neturite stiklinio dildo, dabar pats metas išbandyti intensyvią, kietą ir nepakartojamą įsiskverbimo patirtį. Šiuos unisex sekso žaislus gali naudoti ir vyrai, ir moterys! Daugeliui sunku įsivaizduoti mintį, kad į savo kūną galėtų įkišti stiklinį dildo. Dažniausiai užduodami šie klausimai: "O kas, jei jis suduš?" "Ar jie tikrai nesudaužomi?" Tačiau stikliniai vibratoriai yra velniškai saugūs, nes jie pagaminti iš Pirekso - tvirtos medžiagos, kuri, kaip žinoma, atlaiko temperatūros pokyčius ir turi mažą plėtimosi koeficientą. Pireksas užtikrina, kad stiklinis dildo išliktų stabilus analinio ir vaginalinio sekso metu. Stiklas yra medžiaga, kurią lengviau valyti nei medicininį silikoną. Abi medžiagos yra neporėtos, tačiau stiklas yra higieniškesnis, todėl ypač tinkamas. Silikoniniai dildo neabejotinai turi lankstumo pranašumą, o stiklas yra labai kieta ir nelanksti medžiaga. Taigi, jei mėgstate naudoti lanksčius sekso žaislus, kurie juda kartu su kūnu, stiklas gali būti netinkamas, tačiau jei mėgstate stiprų įsiskverbimą, stiklas puikiai tinka. Be to, stiklinį dildo gali naudoti žmonės, kurie yra alergiški silikonui ar medicininiam silikonui sekso žaisliukuose.

Kaip naudoti stiklinius dildo: erotiniai žaidimai temperatūroje

Stiklo dildo galima kaitinti karštame vandenyje arba atšaldyti ledu erotiniams žaidimams dviese. Jei esate žmogus, kurį jaudina temperatūros svyravimai, stikliniai sekso žaisliukai itin naudingi seksui, nes jie gali atlaikyti ekstremalias temperatūras! Stiklinį sekso žaisliuką pašildykite dubenyje su karštu, bet ne verdančiu vandeniu arba atšaldykite, bet nedėkite jo į šaldiklį, daugiausia, ką galite padaryti, tai išbandyti jį kelioms minutėms šaldytuve. Prieš naudodami stiklinį dildo intymiose vietose, atlikite temperatūros testą ant dilbio, kad įsitikintumėte, jog jis nėra per karštas ar per šaltas - nepamirškite, kad makšties ir išangės gleivinės yra labai jautrios!

Seksas duše ar vonioje su stikliniais dildo

Stiklas taip pat puikiai tinka masturbacijai ar seksui duše, kuriam reikia silikoninio lubrikanto, kuris nenusiplauna su vandeniu, nes nėra tirpus vandenyje. Ir vien dėl to, kad sekso žaislams galima naudoti daug silikoninio lubrikanto, seksas duše su stikliniu dilde yra geresnis. Įspėjimai: Būkite atsargūs ir nenumeskite jo į vonią ar ant bet kokio kito kieto paviršiaus, nes jis gali lengvai sudužti, o tai reiškia, kad jo nebegalima saugiai įkišti į kūną.