Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Varpos žiedai ir Ball Stretcher

Naujienlaiškis

Varpos žiedai ir Ball Stretcher 

Viskas vyrams: varpos žiedai iš nerūdijančio plieno, varpos žiedai iš gumos arba silikono, svarmenys sėklidėms, ball stretcher ir žandikaulio žiedai užtikrina stangrią, kietą ir ilgalaikę erekciją. Didelis pasirinkimas mūsų parduotuvėje. 100 % diskretiškumo garantija.

Subkategorijos

 • Puiki internetinė varpos žiedų parduotuvė: Kietas kaip plienas penis, didelis ir putlus, ilgai išliekantis stabilus sekso metu dėl mūsų modernių varpos žiedų!

  Kieta erekcija garantuota: nesvarbu, ar tai būtų silikoninis varpos žiedas, ar metalinis varpos žiedas. Turime visų dydžių ir medžiagų varpos žiedų.

 • Vibruojantys varpos žiedai! Mėgaukitės kieta erekcija ir intensyvia vibracija! Norite mėgautis intensyvia vibracija, sklindančia per varpą, o erekcija trunka itin ilgai? Su mūsų vibruojančiu varpos žiedu galite!

 • A Ball Stretcher pagamintas iš nerūdijančio plieno daugeliui vyrų suteikia didelį malonumą sekso ar masturbacijos metu. Mūsų sunkesnės versijos taip pat gali būti naudojamos kapšeliui pailginti.

 • Ypatingiems jausmams ir nepamirštamiems orgazmams! Mėgstate kietą ir nuožmų ar net labai kietą? Tuomet mūsų iš metalo pagaminti varpos ir kamuoliuko žaisliukai yra kaip tik jums!

 • Penio surišimas - jei mėgstate ekstremalius pojūčius! Štai penio ir sėklidžių surišimo gaminiai, apie kuriuos visada svajojote.

 • Įprasta jums per daug nuobodu? Ar norėtumėte šiek tiek daugiau? Tada turėtumėte išbandyti mūsų svarmenis, kuriuos galite pritvirtinti prie spenelių spaustukų, kamuoliukų, varpos ar sėklidžių.

 • Skausmo malonumui: įrankiai ir sekso žaislai varpos ir kamuolio kankinimui. Čia rasite būtent tuos gaminius, kuriuos naudoja profesionalios dominos ir šeimininkai.

 • Čia rasite naujausius pasiekimus, pavyzdžiui, spermos stabdį 3.0, vibruojančius žiedus, naujoviškus varpos kištukus, varpos zondus ir profesionalius šlaplės plėtiklius.

 • Ieškote naujos stimuliacijos? Šlaplės vibratorius suteikia visiškai naujų pojūčių ir svaiginančių orgazmų. Įvairūs mūsų modeliai yra idealaus ilgio ir be vargo pasiekia malonumo tašką.

Penio žiedai, dar vadinami varpos žiedais arba erekcijos žiedais, yra seksualinės pagalbos priemonės vyrams, dedamos aplink varpos pagrindą, kad sustiprintų ir ilgiau išlaikytų erekciją. Jie gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, odos, gumos, silikono, nerūdijančio plieno ar plastiko, ir gali būti įvairių dydžių bei formų.

 

Yra įvairių tipų varpos žiedų, pvz.

 

 • Paprasti varpos žiedai: tai dažniausiai naudojami varpos žiedai, kurie paprasčiausiai uždedami aplink varpos pagrindą, kad sustiprintų erekciją.
 • Vibruojantys varpos žiedai: šie varpos žiedai turi vibracinę funkciją, kuri gali stimuliuoti tiek vyrą, tiek moterį ar partnerę.
 • Dvigubi penio žiedai: šie penio žiedai turi dvi kilpas - vieną varpai, kitą kapšeliui. Jie suteikia stipresnę atramą erekcijai ir taip pat gali padėti sutvirtinti kapšelį.
 • Reguliuojami varpos žiedai: šiuos varpos žiedus galima pritaikyti prie naudotojo dydžio perkeliant fiksavimo sistemą arba pridedant / pašalinant plėtinukus.

 

Ball Stretchervarpos žiedai, sėklidžių svarmenys ir varpos kaiščiai - tai kitų rūšių sekso žaislai vyrams, kurie skiriasi nuo varpos žiedų.

 

ball stretcher - tai sekso žaislas, dėvimas aplink kapšelį, kad ištemptų ir įtemptų sėklides. Skirtingai nuo varpos žiedų, čia nesiekiama sustiprinti erekcijos.

 

Sėklidžių svareliai: Sėklidžių svareliai - tai tam tikros formos kamuoliukų tempikliai, kurie prideda papildomo svorio, kad padidintų sėklidžių trauką. Kaip Ball Stretcher jie padeda sutraukti ir ištempti kapšelį.

 

Varpos kamščiai: Varpos kamštis - tai sekso žaislas, kuris įkišamas į šlaplę siekiant padidinti seksualinį malonumą. Skirtingai nei varpos žiedai ir kamuoliukų tempikliai, varpos kištukas nedaro poveikio erekcijai ar kapšeliui.

 

Penio žiedai yra populiarūs tarp vyrų, nes jie gali sustiprinti ir pailginti erekciją, o tai gali lemti intensyvesnę ir ilgiau trunkančią seksualinę patirtį. Jie taip pat gali padėti pagerinti naudotojo pasitikėjimą savimi ir padidinti partnerės malonumą. Tačiau svarbu varpos žiedus naudoti saugiai ir atsakingai bei daryti reguliarias pertraukas, kad nesutrikdytumėte kraujotakos ir nesusižeistumėte.

 

CBT tai "Cock and Ball Torture" arba "genitalijų kankinimo" santrumpa ir reiškia BDSM (Bondage, Discipline, Dominance, Submission, Sadism, Masochism) praktiką, kai vyro genitalijos naudojamos kaip stimuliacijos šaltinis arba kankinimo objektas.

 

Tinklalapyje CBT naudojamos įvairios technikos, sukeliančios skausmą arba malonumo pojūčius varpos ir sėklidžių srityje. Pavyzdžiui, gali būti naudojami spaustukai, svarmenys, adatos, elektrostimuliacija ar net smūgiai ranka ar daiktu, pavyzdžiui, batu ar irklu.

 

CBT yra abipusiu sutarimu ir nėra kankinimas etine prasme, paprastai tarp sadistiškai nusiteikusio asmens (vyro ar moters) ir mazochistiškai nusiteikusio vyro.

 

Svarbu pabrėžti, kad visi BDSM veiksmai turėtų būti atliekami abipusiu sutikimu ir iš anksto sutartose ribose. CBT turėtų atlikti tik asmenys, kurie žino, ką daro, ir yra informuoti apie riziką bei galimas komplikacijas.

 

penis plugpenio auskarai, varpos kaiščiai, žiedai žandikauliui ir šlaplės plėstuvai - tai terminai, susiję su vyro lytine anatomija, ypač šlaple.

 

penis plug yra varpos auskaras, einantis per šlaplę ir viename gale turintis išsiplėtimą, kuris neleidžia jam visiškai įlįsti į šlaplę. Kitame gale yra kilpelė arba žiedas, kuris nešiojamas aplink varpos pagrindą. Penis plug naudojamas pojūčiams sekso metu sustiprinti, taip pat gali būti naudojamas ejakulatui sulaikyti.

 

Varpos auskaras - tai papuošalas, kuris praduriamas per varpos odą. Yra įvairių tipų varpos auskarų, įskaitant Princo Alberto auskarą, kuris eina per varpos apačią ir išeina varpos viršūnėje. Kitų tipų varpos auskarai gali eiti per apyvarpę arba šlaplę.

 

Varpos kaištis - tai papuošalas, kuris įkišamas į šlaplę, kad padidintų pojūtį sekso metu. Varpos kaiščiai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, nerūdijančio plieno, silikono arba stiklo.

 

Varpos žiedas - tai žiedas, nešiojamas aplink varpos kotą žemiau varpos geldelės. Žiedas gali būti pagamintas iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, odos, gumos arba metalo. Žiedas žandikauliui gali būti naudojamas norint sustiprinti pojūčius sekso metu arba sustiprinti erekciją.

 

Šlaplės plėstuvas yra medicininis instrumentas, kuris įvedamas į šlaplę, kad ją praplėstų. Paprastai tai daroma siekiant nustatyti medicininę diagnozę arba padėti esant tam tikroms medicininėms būklėms, pavyzdžiui, šlaplės susiaurėjimui ar šlaplės stenozės atveju. Tačiau BDSM scenoje šlaplės plėstuvai kartais naudojami seksualiniams pojūčiams sukelti, nors tai gali būti labai rizikinga ir sukelti rimtų sužalojimų.