Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Puppy Užpakaliniai kištukai

Naujienlaiškis

Puppy Užpakaliniai kištukai 

Kiekvienas human pup reikia gražaus penio. Čia rasite didžiausią puppy užpakaliuko kaiščių ir analinių kaiščių su uodegomis pasirinkimą.

Rodyti 1 - 11 iš 11 elementų
Rodyti 1 - 11 iš 11 elementų

Kai kalbama apie Pup Play, MEO yra ta vieta, į kurią verta kreiptis dėl neįtikėtino šuniukų uodegų ir puppy užpakaliuko kištukų pasirinkimo.

Nesvarbu, ar ieškote įterpiamo "šuniukų uodegos kištuko", ar "parodomosios uodegos", čia tikrai rasite tai, ko jums reikia.

Turime geriausiai parduodamų uodegų iš Bad puppy ir daugybės kitų prekių ženklų įvairiausių dydžių, spalvų ir stilių. Mūsų analinius kaiščius suderinkite su viena iš puikių puppy kaukių, kad atrodytumėte tobulai.

Kas yra puppy analiniai kaiščiai?

Puppy analinis kaištis (dar vadinamas analiniu kaiščiu): human pup Analinis kištukas, Human puppy butt plug arba analinis kaištis su uodegėle) - tai analiniam naudojimui skirtas dildo tipas. Šiam tikslui puppy analiniai kaiščiai viename gale yra užapvalinti ir siaurėjantys, kad būtų lengviau įkišti. Be to, kitas galas yra pakankamai storas, kad puppy analinis kaištis be didelės jėgos liktų savo vietoje ir netyčia nebūtų įkištas iki galo. Be šių bendrų vardiklių, yra human pup Analiniai kaiščiai būna nesuskaičiuojamos daugybės formų, spalvų ir medžiagų! Puppy Analiniai kaiščiai be vibracijos naudojami grynai stimuliacijai arba pasiruošti analiniam lytiniam aktui. Jie tinka tiek moterims, tiek homoseksualiems, tiek heteroseksualiems vyrams, tiesą sakant, visiems smalsuoliams.

Ką man padės puppy analiniai kaiščiai su šuns uodegomis?

Puppy Analiniai kaiščiai ypač tinka pasiruošti neskausmingiems analiniams santykiams. Jie įkišami su šiek tiek lubrikanto ir paliekami kelioms minutėms, kad atsipalaiduotų ir išsitemptų tiesiosios žarnos raumenys. Renkantis lubrikantą reikia atsižvelgti į keletą dalykų. Aliejaus pagrindo lubrikantai idealiai tinka analiniam seksui, nes jie neišsausina išangės. Tačiau jie nesuderinami su prezervatyvais ar žaislais, pagamintais iš silikono ar latekso! Vietoj jų galite naudoti specialius analinius lubrikantus. Kitu atveju analiniai kaiščiai taip pat populiarūs grynai stimuliacijai arba kaip parodomasis efektas, arba norint tobulinti aprangą puppy human pup Apranga. Jie taip pat gali stimuliuoti vyro P tašką sekso metu ir taip užtikrinti kietesnę erekciją!

Puppy Pirkite analinius kaištukus internetu MEO.com

Nesvarbu, ar ieškote puppy analinio kaiščio su vibracija, ar be jos, jį rasite čia, MEO! Analiniai kaiščiai su uodegėlėmis, pavyzdžiui, "Badpuppy", turi ne tik stimuliuojamąjį, bet ir dekoratyvinį poveikį. Aliumininis analinis kaištis arba aukštos kokybės stiklinis kaištis dėl iš pradžių vėsaus paviršiaus gali suteikti ypatingų pojūčių. Žinoma, taip pat turime įspūdingų puppy analinių kaiščių, pagamintų iš silikono. Smagaus naršymo!