Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

BDSM kaukės ir knechtai

Naujienlaiškis

BDSM kaukės ir knechtai 

MEO rasite BDSM kaukių iš odos, latekso, gumos ir spandekso, taip pat dujokaukių ir knechtų, kurių dar nematėte.

Subkategorijos

  • Didelis odinių kaukių pasirinkimas kitam pasimatymui. Odinė kaukė, prigludusi prie odos, su kandikliu arba be jo.

  • Galima įsigyti daug dizainų. Mūsų neopreninė kaukė ir neopreninis gaubtas yra gera alternatyva odai ar lateksui.

  • Galima įsigyti daug dizainų. Mūsų akių kaukės gerai priglunda, yra 100 % nepermatomos ir patogios.

  • Mūsų burnos kandikliai užkemša burną ir netoleruoja jokių užpakalinių kalbų. Jei reikia, mūsų burnos ąsočiai yra net užrakinami... MEO bondage parduotuvėje rasite piltuvėlių, kamuoliukų, žiedų ir dar daugiau.

  • Nuo 1997 m. MEO internetinė BDSM parduotuvė yra viena iš pirmaujančių aukštos kokybės galvos diržų ir galvos narvų parduotuvių pasaulyje. Gaminame įvairius galvos diržus ir galvos narvus iš plieno, odos, gumos ar neopreno, taip pat unikalius, kitokius galvos ir kaklo įtvarus, kurių nerasite niekur kitur.....

  • Latekso kaukės, prigludusios prie odos ir su užtrauktuku, su burnos angomis arba be jų ir kitokio dizaino.

  • Dėvėdami labai izoliuojančią BDSM kaukę iš spandekso jausite prisilietimą daug intensyviau, nes "išjungus" akis, visi kiti pojūčiai tampa jautresni!

  • MEO BDSM parduotuvėje rasite įvairių karinių dujokaukių, pramoninių dujokaukių ir BDSM dujokaukių, taip pat daugybę priedų, tokių kaip dujokaukių filtrai, dujokaukių žarnos ir kvėpavimo maišeliai, kuriuos galima prijungti prie dujokaukių.

  • Kamuoliniai knechtai dažnai naudojami dominuojant ir pasiduodant ir gali atrodyti šiek tiek bauginančiai, jei niekada anksčiau jų nenaudojote. Tačiau nesijaudinkite! Kamuoliukai yra puikus būdas sustiprinti pasitikėjimą, parodyti pažeidžiamumą ir mėgautis saugiu paklusnumu BDSM seanso metu.

  • Mūsų burnos plėstuvai ir kandikliai yra jaudinantis BDSM ir surišimo aksesuaras, leidžiantis plačiai atverti burną.

BDSM kaukės ir knechtai - tai sekso žaislai, dažnai naudojami BDSM (surišimo, dominavimo, pasidavimo, sadizmo ir mazochizmo) praktikoje. Jos gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų ir tarnauti skirtingiems tikslams. Štai keletas dažniausiai pasitaikančių rūšių:

BDSM odinės kaukės: šios kaukės dažnai būna labai tvirtos ir patvarios. Jos gali dengti visą veidą arba tik tam tikras jo dalis, pavyzdžiui, akis ar burną. Odinės kaukės dažnai suteikia tam tikrą anonimiškumą ir gali padėti sukurti dominavimo ir paklusnumo jausmą. MEO BDSM parduotuvėje rasite įvairių stilių odinių kaukių pradedantiesiems ir profesionalams.

BDSM spandekso kaukės: Šios kaukės yra labai elastingos ir prisitaiko prie galvos formos. Dažnai jos labai patogios dėvėti ir gali dengti visą veidą arba turėti angas akims ir burnai. Kai kurios spandekso kaukės yra skirtos apriboti pojūčius, pavyzdžiui, akis ir ausis dengiančios kaukės. MEO BDSM internetinėje parduotuvėje siūlomas platus BDSM įvairaus dizaino BDSM spandekso kaukių asortimentas pradedantiesiems ir profesionalams.

BDSM latekso kaukės ir neopreno kaukės: Iš neopreno pagamintos latekso kaukės ir BDSM kaukės, kaip ir spandekso kaukės, yra labai elastingos ir prisitaiko prie galvos formos. Jos dažnai būna blizgios, o tai labai populiaru BDSM scenoje. Latekso kaukės taip pat gali būti skirtos pojūčiams apriboti. MEO internetinėje parduotuvėje rasite platų įvairaus dizaino BDSM latekso kaukių pasirinkimą pradedantiesiems ir profesionalams.


BDSM dujokaukės: šios kaukės dažnai turi stipresnį poveikį ir gali suteikti apribojimo ar kontrolės pojūtį. Jas galima derinti su kitais BDSM aksesuarais. Internetinė BDSM parduotuvė MEO siūlo platų įvairių šalių dujokaukių ir prie jų derančių įvairaus dizaino priedų asortimentą pradedantiesiems ir pažengusiems.

BDSM raiščiaiir BDSM knechtai: raiščiai naudojami siekiant užstoti vaizdą ir taip sustiprinti kitus pojūčius. BDSM knechtai nešiojami burnoje ir gali apriboti galimybę kalbėti. Yra daugybė skirtingų rūšių kandiklių, pvz.,burnos plėstuvai,rutuliniai kandikliai, kandikliai su kąsniais, žiediniai kandikliai ir kt. MEO BDSM internetinėje parduotuvėje galima įsigyti įvairaus dizaino kneblių ir bondage raiščių akims, skirtų pradedantiesiems ir ekspertams.

Kaukės ir kneblių dėvėjimo nauda BDSM gali būti didelė. Jos gali padėti sukurti dominavimo ir paklusnumo jausmą, stimuliuoti pojūčius, suteikti anonimiškumo arba tiesiog būti naudojamos kaip išvaizdos ar aprangos dalis. Kaip ir su visais BDSM sekso žaislais, svarbu, kad jie būtų naudojami saugiai ir abipusiu sutarimu.