Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Vergystės straipsniai

Naujienlaiškis

Vergystės straipsniai 

"MEO's Bondage Shop" yra internetinė parduotuvė, kuri nuo 1997 m. specializuojasi įvairių BDSM produktų, skirtų žmonėms, besidomintiems bondage ir kitomis BDSM atmainomis, prekyboje. Mūsų surišimo parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą produktų, tokių kaip surišimo įranga, suvaržymai, bičai, floggerfetišo drabužių, sekso žaislų ir aksesuarų, ski...

"MEO's Bondage Shop" yra internetinė parduotuvė, kuri nuo 1997 m. specializuojasi įvairių BDSM produktų, skirtų žmonėms, besidomintiems bondage ir kitomis BDSM atmainomis, prekyboje. Mūsų surišimo parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą produktų, tokių kaip surišimo įranga, suvaržymai, bičai, floggerfetišo drabužių, sekso žaislų ir aksesuarų, skirtų visiems patirties lygiams.

Daugiau

Subkategorijos

 • MEO: Jūsų vieno langelio principu veikianti aukštos kokybės odinių ir neopreninių antrankių parduotuvė! Ieškote tobulų antrankių savo BDSM seansams? Tuomet MEO yra jums tinkama vieta! Esame patikima aukštos kokybės antrankių iš odos, neopreno arba plieno parduotuvė.

 • Mėgaukitės visišku kontrolės praradimu vergovės metu su puikiai rankų darbo odiniais, neopreniniais arba plieniniais kulkšnių antrankiais. Mūsų kulkšnių antrankiai yra patogūs, patvarūs ir ilgaamžiai. Blokuojantys kulkšnių antrankiai gali būti veiksmingas būdas mėgautis jaudinančiais ir intymiais BDSM potyriais. Jie gali padėti partneriams ištirti savo troškimus ir ribas bei sukurti gilesnį ryšį per bendrą pasitikėjimo ir pažeidžiamumo patirtį.

 • BDSM apykaklė simbolizuoja visišką paklusnumą BDSM santykiuose. Turime daug BDSM apykaklių, pagamintų iš odos, neopreno ir plieno. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės kontrolės praradimu vergijoje su BDSM apykakle, kuri puikiai tinka, pagaminta iš odos, neopreno arba plieno. Mūsų BDSM apykaklės yra patogios, patvarios ir ilgaamžės. Užrakinamos BDSM apykaklės gali būti puikus būdas dar labiau suintensyvinti jaudinančius ir intymius BDSM potyrius.

 • BDSM pavadėliai yra esminė bondage ir bondage meno dalis. Jie naudojami partneriui surišti ir kontroliuoti bei suteikti įvairių jausmingų potyrių.

 • Įtemptas surišimas gali sukurti daugiau intymumo tarp jūsų, nes norint būti surištam ir atsisakyti savo kūno kontrolės, reikia daug pasitikėjimo. Tačiau kai esate visiškai surišti, išsiskiria jaudinantis adrenalino ir endorfinų kokteilis. Ir, žinoma, fenomenalus orgazmas per pakabinamąjį surišimą - nieko nuostabaus. Čia MEO rasite visus pakabinamajam surišimui reikalingus produktus.

 • Reguliuojama išskleidžiamoji juosta yra itin praktiškas privalumų aksesuaras, neleidžiantis paklusniam partneriui užveržti kojų ar suspausti rankų. Taip surištas partneris yra visiškai jūsų malonėje, o išangė, makštis, varpa ir sėklidės arba speneliai yra optimaliai pasiekiami be pasipriešinimo. MEO rasite platų išskleidžiamųjų strypų asortimentą...

 • "MEO's BDSM Online Shop" nuo 1997 m. yra viena iš pirmaujančių aukštos kokybės suvaržymo priemonių parduotuvių pasaulyje. Mes gaminame įvairius antrankius, kulkšnių antrankius, knechtus, diržus, raiščius ir kaukes iš odos, neopreno ir kitų naujoviškų medžiagų, taip pat unikalius suvaržymus ir surišimo reikmenis, kurių nerasite niekur kitur.

 • Jei ieškote išskirtinio odinio vergystės diržo, pataikėte į tinkamą vietą! Kiekvienas, kuris pasineria į jaudinantį BDSM ir surišimo pasaulį, greitai supras, kokie nepakeičiami yra šie BDSM diržai. Pririšimo diržai yra svarbi BDSM praktikos dalis, o jų pasirinkimas toks pat įvairus, kaip ir pats pritaikymas.

 • Be šios daugiafunkcinės juostos neapsieisite nė vieno surišimo seanso. Mūsų surišimo juostą galima naudoti, pavyzdžiui, užčiaupiant burną arba surišant. Pasitelkite vaizduotę ir atraskite begalę galimybių! MEO surišimo juosta yra nelipni, todėl galite ją naudoti ant viso kūno BDSM tikslais nebijodami, kad nuimdami juostą išsiplėšite plaukus.

 • Leiskite mums jus surišti. Įvairių spalvų ir savybių surišimo virvės.

 • Pasinerkite į pojūčių karalystę ir atraskite mūsų nepaprastą vergovės virvių kolekciją - tikrą šventę akims ir pojūčiams. Šioje MEO parduotuvės kategorijoje nerasite įprastų surišimo virvių, nes kiekviena virvė yra kruopščiai sukurtas itališkas šedevras, meistriškai apvilktas geriausia itališka veršio oda. Ši oda, garsėjanti išskirtiniu minkštumu ir patvarumu, suteikia nepakartojamą jausmingumą.

 • Praturtinkite savo surišimo seansą šiais nuostabiais BDSM aksesuarais, kurie ypatingu būdu įtrauks jus į tradicinio japoniško Shibari surišimo žavesį. Čia MEO rasite platų asortimentą produktų, reikalingų Shibari surišimui. Kitose mūsų internetinės bondage parduotuvės kategorijose taip pat rasite bondage virvių, odinių rankų ir kojų antrankių bei kitų bondage aksesuarų.

 • Užsisakykite originalius policijos antrankius ir plieninius antrankius internetu ir diskretiškai! Pagaminta Vokietijoje, Clejuso ir kitų prekių ženklų. Didelis pasirinkimas mažomis kainomis.

 • MEO yra vergovės ir BDSM specialistas. Didelis "Clejuso" ir kitų prekių ženklų antrankių pasirinkimas.

 • Intensyviems potyriams: pripučiami įtvarai, vakuuminė lova, pripučiamos kaukės.

 • Praktiški surišimo reikmenys, padedantys surišti.

 • Atraskite savęs suvaržymo pasaulį su MEO, savo geriausia savęs suvaržymo parduotuve, pasižyminčia dideliu pasirinkimu ir išskirtine kokybe. Pasinerkite į platų MEO savęs suvaržymo parduotuvės asortimentą, kuriame rasite viską, ko trokšta jūsų širdis, nuo klasikinių suvaržymų iki naujoviškų savęs suvaržymo priemonių.

 • MEOBOND - elektroninis laiko fiksatorius savęs surišimo ir BDSM mėgėjams!

  Su MEOBOND turėsite puikią priemonę savęs surišimo seansui ar BDSM žaidimams be partnerio. Mūsų elektroninė laiko spyna leidžia planuoti ir kontroliuoti savo seansą, kad galėtumėte visiškai atsiduoti.

 • Bondage Bearz meškiukai - BDSM įkvėpti pliušiniai žaislai

 • Internetinė BDSM ir sekso ligoninėse parduotuvė "MEO" nuo 1997 m. yra viena iš pirmaujančių aukštos kokybės psichiatrinių suvaržymų ir ligoninių antrankių tiekėjų pasaulyje. Gaminame įvairius ligoninės suvaržymo priemones, pavyzdžiui, antrankius, antrankius, galvos diržus, raiščius ir kitus aksesuarus iš odos, neopreno ir kitų naujoviškų medžiagų, taip pat unikalias pacientų suvaržymo priemones, kurių nerasite niekur kitur.

"MEO Bondage Shop" yra jūsų vieno langelio parduotuvė, kurioje rasite viską, kas susiję su vergove ir BDSM. Mūsų surišimo parduotuvėje rasite didelį surišimo reikmenų pasirinkimą, kurie puikiai tinka kiekvieno lygio patyrimui.Mūsų parduotuvėje esančios surišimo virvės idealiai tinka Shibari ir kitoms surišimo meno formoms. Galite rinktis iš skirtingų ilgių ir medžiagų, kad bondage parduotuvėje rastumėte būtent tai, ko jums reikia bondage seansams.

Čia rasite tvirtų ir saugių antrankių ir surišimo priemonių - tai būtinas sėkmingų bondage žaidimų komponentas. MEO bondage parduotuvėje taip pat siūlomi išskirtiniai bondage rinkiniai, kuriuose yra viskas, ko reikia jaudinantiems bondage potyriams. Šie rinkiniai yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems bondage mėgėjams, norintiems gauti visus reikiamus bondage reikmenis vienoje patogioje pakuotėje.

Įpareigojimų parduotuvėje taip pat rasite specialių surišimo baldų, kurie tiks bet kokiam žaidimų kambariui ir pakels jūsų surišimo patirtis į kitą lygį. Jei ieškote ypatingos stimuliacijos, mūsų Įpareigojimų parduotuvėje taip pat rasite įvairių žaislų, tokių kaip spenelių spaustukai, surišimo kaukės ir dar daugiau.

MEO Bondage Shop nuolat stengiamės plėsti savo asortimentą ir siūlyti naujausias bondage tendencijas bei priemones, kad visada turėtumėte geriausius ir įdomiausius produktus. MEO Bondage Shop klientų aptarnavimas yra aukščiausios klasės. Suprantame, kad bondage yra labai intymi patirtis ir kad diskretiškumas jums labai svarbus. Jūsų pirkiniai bondage parduotuvėje laikomi konfidencialiai ir siunčiami diskretiškose siuntose.

Jei turite klausimų apie bondage gaminius ar technikas, mūsų patyrusi MEO Bondage Shop komanda mielai jums padės ir patars. Apsilankykite mūsų internetinėje bondage parduotuvėje ir išbandykite visą bondage įvairovę. MEO bondage Shop yra patikimas jūsų partneris bondage pasaulyje, kur jūsų laukia patirtis, pasirinkimas ir aptarnavimas unikalioje bondage apsipirkimo patirtyje.

Atraskite vergovės pasaulį ir įgyvendinkite savo BDSM svajones MEO vergovės parduotuvėje. Ar jums įdomu apie vergovę ir norite žengti pirmuosius žingsnius? Ne bėda, MEO bondage parduotuvėje rasite išsamių patarimų ir platų gaminių asortimentą, kurie padės jums rasti savo kelią šioje jaudinančioje srityje. Taip pat pataikėte į tinkamą vietą, jei jau turite bondage patirties ir norite praplėsti savo įrangą.

Mūsų bondage parduotuvėje rasite viską, ko trokšta jūsų širdis - nuo virvių ir diržų iki knechtų ir apykaklių. MEO bondage parduotuvėje ypatingai rūpinamės, kad visi produktai būtų pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kurios yra saugios ir patogios naudoti. Jūsų saugumas ir gerovė yra mūsų svarbiausias prioritetas.

Todėl mūsų bondage parduotuvėje rasite tik tuos daiktus, kurie atitinka mūsų aukštus standartus ir kuriuos patys ramia sąžine rekomenduotume. Be didelio bondage įrangos pasirinkimo, bondage parduotuvėje taip pat siūlome įkvepiančių knygų ir instrukcijų, kurios suteiks vertingų patarimų ir idėjų jūsų bondage seansams.

Naudodamiesi šiomis priemonėmis galite išmokti naujų technikų ir toliau tobulinti savo įgūdžius. MEO bondage parduotuvė yra ne tik internetinė parduotuvė - tai bendruomenė, kurioje galite keistis idėjomis ir susitikti su bendraminčiais. Jei turite klausimų apie bondage arba konkrečius mūsų bondage parduotuvės produktus, bet kada galite susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda.

Esame čia dėl jūsų ir padėsime jums rasti tinkamų bondage prekių. Siekdama užtikrinti jūsų duomenų saugumą ir pasiūlyti jums sklandų apsipirkimą, MEO bondage parduotuvė naudoja naujausias technologijas ir šifruotą duomenų perdavimą. Jūsų užsakymai bondage parduotuvėje bus pristatyti į namus greitai ir diskretiškai.

Taigi galite vos sulaukti, kada galėsite išbandyti naująją bondage įrangą - be jokių rūpesčių. MEO bondage parduotuvėje taip pat skiriame dėmesį subalansuotoms kainoms, kad galėtumėte visapusiškai mėgautis bondage patirtimi nesirūpindami savo biudžetu.

Nesvarbu, ar ieškote nebrangių pradinio lygio priemonių, ar norite investuoti į išskirtinius, rankų darbo surišimo reikmenis, mūsų surišimo prekių parduotuvė siūlo platų pasirinkimą už sąžiningą kainą. Leiskitės suviliojami žavingo surišimo pasaulio ir MEO surišimo prekių parduotuvėje atraskite neribotas galimybes praturtinti savo meilės gyvenimą. Kviečiame tapti mūsų bondage bendruomenės dalimi ir atrasti mūsų parduotuvės įvairovę.

MEO bondage Shop yra jūsų namai, kuriuose rasite viską, kas susiję su bondage - leiskite savo fantazijoms tapti realybe ir patirkite savo aistros gelmę. MEO bondage Shop siūlo ne tik paprastą bondage įrangą, bet ir neįprastus bei specializuotus gaminius tiems, kurie nori išbandyti savo galimybių ribas ir atrasti naujas bondage sritis. Ryšių parduotuvėje rasite specializuotų pakabos įtaisų, surišimo diržų ir net saugių surišimo narvų.

Kiekvienas iš šių gaminių sukurtas taip, kad jūsų surišimo patirtis būtų ir saugi, ir jaudinanti. Jei bondage parduotuvėje ieškote ko nors ypatingo, mūsų individualiai pritaikyti surišimo gaminiai gali būti kaip tik jums.

Žinome, kad kiekvienas kūnas ir kiekvienas surišimo žaidimas yra unikalus, todėl MEO Bondage Shop siūlo jums galimybę užsisakyti individualiai pritaikytus daiktus, kurie puikiai atitinka jūsų asmeninius pageidavimus ir išmatavimus. Bondage Shop labai rūpinamės, kad mūsų siūlomi žaislai būtų gaminami etiškai ir atsakingai.

Bendradarbiaujame su patikimais gamintojais, kurie pritaria mūsų vertybėms kokybės ir etikos požiūriu, kad galėtumėte jaustis patogiai apsipirkdami bondage parduotuvėje. MEO bondage parduotuvė taip pat siūlo nesuskaičiuojamą daugybę galimybių kūrybingiems ir drąsiems klientams. Mūsų asortimentas - nuo skoningų bondage raiščių ir žaismingų plunksnų iki kietų bičių ir plaktukų.

Naudodamiesi šiomis priemonėmis ir žaislais iš mūsų bondage parduotuvės, galite palaipsniui didinti bondage patirties intensyvumą ir pritaikyti ją pagal savo skonį. Kadangi bondage dažnai asocijuojasi su įvairiais pojūčiais, MEO bondage parduotuvė taip pat siūlo platų jausmingų ir stimuliuojančių žaislų asortimentą.

Nuo vaškinių žaidimų rinkinių iki temperatūros žaislų ir elektrostimuliacijos - mūsų bondage parduotuvėje rasite viską, kas pažadins arba numalšins jūsų pojūčius taip, kaip pageidaujate. MEO bondage parduotuvė žino, kad surišimas taip pat gali būti labai įvairus. Todėl čia rasite ne tik klasikiniam bondage, bet ir žaidimams su naminiais gyvūnėliais, žaidimams pagal amžių ir kitai su kinkiniais susijusiai veiklai skirtų gaminių.

Nuo šunų kaukių iki sauskelnių kelnaičių - bondage Shop apima visą spektrą, kad galėtumėte iki galo įgyvendinti savo BDSM troškimus. Saugumas ir priežiūra yra bondage svarbiausi dalykai, o MEO Bondage Shop tam yra pasiruošusi. Siūlome jums platų valymo priemonių, priežiūros instrukcijų ir saugos priemonių, tokių kaip žirklės ir greito atlaisvinimo priemonės, pasirinkimą, kad jūs ir jūsų partneris galėtumėte nerūpestingai žaisti.

Jūsų sveikata ir saugumas yra mūsų prioritetas bondage parduotuvėje. Nedvejokite ir pasinerkite į bondage pasaulį su MEO bondage parduotuve. Atraskite platų gaminių asortimentą ir raskite būtent tą priemonę, kuri padės įgyvendinti slapčiausius troškimus ir surišimo svajones.

MEO bondage Shop yra patikimas jūsų palydovas šioje jaudinančioje kelionėje į BDSM pasaulį. Klientų konsultacijos ir aptarnavimas - tai pagrindiniai elementai, dėl kurių apsipirkimo MEO bondage Shop patirtis yra unikali. Žinome, kad asmeniniai ir ekspertų patarimai yra neįkainojama vertybė, ypač tokiose intymiose srityse kaip surišimas ir BDSM.

Todėl MEO siūlo ne tik didelį bondage prekių pasirinkimą, bet ir galimybę susisiekti su patikrintais bondage ekspertais. Nesvarbu, ar turite klausimų apie konkrečias bondage technikas, ar jums reikia pagalbos renkantis tinkamą bondage įrangą, ar tiesiog ieškote informacijos apie naujausias BDSM tendencijas, mūsų ekspertai pasiruošę padėti.

Jie ne tik suteikia daug žinių, bet ir nuoširdžiai domisi įvairialypiu bondage pasauliu. MEO klientų aptarnavimas pasižymi tuo, kad teikiame daugiakalbį klientų aptarnavimą. Tai leidžia veiksmingai ir suprantamai bendrauti, nes aptarnaujame klientus visame pasaulyje. Mūsų komanda konsultuos jus gimtąja kalba ir padės atsakyti į visus rūpimus klausimus.

El. paštu, telefonu ar tiesioginiu pokalbiu - mes esame čia ir siūlome jums geriausią įmanomą aptarnavimą. MEO taip pat žinome, koks svarbus diskretiškumas perkant internetu bondage ir BDSM sektoriuje. Todėl garantuojame diskretišką siuntimą visame pasaulyje. Jūsų užsakymas bus išsiųstas neutraliose siuntose, kuriose nebus jokių nuorodų į turinį ar bondage parduotuvę, todėl jūsų privatumas bus visiškai apsaugotas.

Nesvarbu, ar esate Europoje, Šiaurės Amerikoje, Azijoje, ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje, MEO užtikrins, kad jūsų pageidavimai būtų pristatyti saugiai ir diskretiškai. Rinkdamiesi MEO bondage parduotuvę, jūs renkatės parduotuvę, kuri siūlo ne tik aukštos kokybės bondage gaminius, bet ir klientų aptarnavimą, atitinkantį jūsų individualius poreikius. Mūsų tikslas - kad apsipirkdami ir per visą savo bondage ir BDSM patirtį jaustumėtės patogiai ir palaikomi. Gaukite mūsų daugiakalbės klientų aptarnavimo komandos patarimų ir mėgaukitės diskrečiu siuntimu visame pasaulyje - tai tik vienas iš daugelio privalumų renkantis MEO.

MEO bondage Shop yra internetinė parduotuvė, kuri nuo 1997 m. specializuojasi įvairių BDSM gaminių, skirtų žmonėms, besidomintiems bondage ir kitomis BDSM atmainomis, prekyboje. Mūsų surišimo parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą tokių produktų kaip surišimo įranga, suvaržymo priemonės, policijos antrankiai, bičai, flogger

mūsų bondage parduotuvė siūlo platų produktų, tokių kaip odinės bondage kaukės, neopreno ir latekso kaukės, fetišo drabužiai, latekso vakuuminės lovos, užpakaliuko kaiščiai arba dildės ir bondage aksesuarai, pasirinkimą visiems patirties lygiams. Mūsų bondage parduotuvė siūlo įvairių rūšių suvaržymo priemonių, tokių kaipodiniai antrankiai, rankų ir kulkšnių antrankiai su laiko fiksatoriais, odiniai ir neopreniniai kulkšnių antrankiai, bondage virvės, grandinės ir bondage skleistuvai, pagaminti iš tokių medžiagų kaip oda, guma, metalas ir nailonas. Taip pat parduodame geriausius kamuoliukus, BDSM dujokaukes, rankų ir kulkšnių antrankius, skirtus pakabinamajam surišimui, Shibari surišimo gaminius ir surišimo juostą, kuri prilimpa prie savęs, bet ne prie odos, todėl idealiai tinka greitam ir lengvam surišimui. Taip pat siūlome BDSM apykakles ir " Skaven" pavadėlius, kurie dažnai naudojami BDSM arba kaip paklusnumo simbolis human pup Play arba kaip paklusnumo simbolis vergo ir šeimininko santykiuose (dominuojančio/paklusnaus).

flogger Žinoma, mūsų bondage parduotuvėje taip pat rasite galvos diržų, užrakinamų psichiatrinio stiliaus antrankių, taip pat visko, kas skirta savęs suvaržymui, ir, žinoma, garsųjį elektroninį pirštų užraktą MEObond.Spankingo poveikio priemonių, pvz., ir bičių, lazdų, taip pat paddle taip pat yra populiarios mūsų parduotuvėje parduodamos prekės.

Šie gaminiai gaminami iš tokių medžiagų kaip oda, guma, silikonas ar medis. Taip pat turime specializuotų prekių, tokių kaip spenelių spaustukai ir spenelių čiulptukai, elektrostimuliacijos prietaisai ir platus nekaltybės diržų asortimentas.Fetišo drabužiai yra dar viena pagrindinė MEO bondage parduotuvėje siūloma prekė. Tai tokie gaminiai kaip korsetai, odiniai ir neopreniniai diržai, latekso drabužiai, odiniai kostiumai, diržai ir fetišistiniai batai.

Taip pat siūlome specialią aprangą, pavyzdžiui, žaidimų su poniais reikmenis, guminius kostiumus ir daug daugiau. Sekso žaislai taip pat yra dažna prekė MEO bondage parduotuvėje. TaiMEO ir " Hismith" dulkinimo mašinos, vibratoriai, meilės sūpuoklės, dildės, užpakaliuko kaiščiai ir įspūdingo dydžio analiniai karoliukai, pagaminti iš tokių medžiagų kaip silikonas, stiklas ir metalas. Kad papildytų asortimentą, MEO taip pat siūlo specialius sekso žaislus, pavyzdžiui, varpos kaiščius, varpos plėtiklius, speculumus ir elektrostimuliacijos gaminius. slings

Mūsų asortimentą papildo BDSM baldai, tokie kaip profesionalūs Andriejaus kryžiai, bondage narvai ir įvairūs. MEO bondage parduotuvės klientai yra įvairių profesijų ir turi skirtingo lygio BDSM ir iškreiptų žaidimų patirties. Kai kurie klientai yra pradedantieji, norintys pirmą kartą ištirti savo peripetijas, o kiti - patyrę žaidėjai, ieškantys naujų ir specializuotų BDSM gaminių. Daugelis mūsų klientų jaučiasi priklausantys LGBTQ+ bendruomenei, nes šioje bendruomenėje BDSM ir išdykėliški žaidimai turi senas tradicijas.

Mūsų surišimo prekių parduotuvė taip pat skirta žmonėms, kurie save priskiria fetišo bendruomenei, arba tiems, kurie nori savo fetišą tyrinėti saugiai ir abipusiu sutarimu. MEO yra viena iš pirmaujančių surišimo ir BDSM gaminių tiekėjų. Ryšiai, antrankiai, BDSM reikmenys, keista erotika. Apibendrinant galima teigti, kad MEO bondage parduotuvėje siūlomas platus produktų, skirtų BDSM ir iškrypimų žaidėjams, asortimentas. Šie gaminiai apimakojų suvaržymus, kombinuotus BDSM suvaržymus, bičus, fetišo drabužius, sekso žaislus, mielus Bondage Bearz ir iš įvairių medžiagų pagamintus bondage aksesuarus.