Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Pririšimas

Naujienlaiškis

Pririšimas 

"MEO's Bondage Shop" yra internetinė parduotuvė, kuri nuo 1997 m. specializuojasi įvairių BDSM produktų, skirtų žmonėms, besidomintiems bondage ir kitomis BDSM atmainomis, prekyboje. Mūsų surišimo parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą produktų, tokių kaip surišimo įranga, suvaržymai, bičai, floggerfetišo drabužių, sekso žaislų ir aksesuarų, ski...

"MEO's Bondage Shop" yra internetinė parduotuvė, kuri nuo 1997 m. specializuojasi įvairių BDSM produktų, skirtų žmonėms, besidomintiems bondage ir kitomis BDSM atmainomis, prekyboje. Mūsų surišimo parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą produktų, tokių kaip surišimo įranga, suvaržymai, bičai, floggerfetišo drabužių, sekso žaislų ir aksesuarų, skirtų visiems patirties lygiams.

Daugiau

Subkategorijos

 • MEO: Jūsų vieno langelio principu veikianti aukštos kokybės odinių ir neopreninių antrankių parduotuvė! Ieškote tobulų antrankių savo BDSM seansams? Tuomet MEO yra jums tinkama vieta! Esame patikima aukštos kokybės antrankių iš odos, neopreno arba plieno parduotuvė.

 • Mėgaukitės visišku kontrolės praradimu vergovės metu su puikiai rankų darbo odiniais, neopreniniais arba plieniniais kulkšnių antrankiais. Mūsų kulkšnių antrankiai yra patogūs, patvarūs ir ilgaamžiai. Blokuojantys kulkšnių antrankiai gali būti veiksmingas būdas mėgautis jaudinančiais ir intymiais BDSM potyriais. Jie gali padėti partneriams ištirti savo troškimus ir ribas bei sukurti gilesnį ryšį per bendrą pasitikėjimo ir pažeidžiamumo patirtį.

 • BDSM apykaklė simbolizuoja visišką paklusnumą BDSM santykiuose. Turime daug BDSM apykaklių, pagamintų iš odos, neopreno ir plieno. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės kontrolės praradimu vergijoje su BDSM apykakle, kuri puikiai tinka, pagaminta iš odos, neopreno arba plieno. Mūsų BDSM apykaklės yra patogios, patvarios ir ilgaamžės. Užrakinamos BDSM apykaklės gali būti puikus būdas dar labiau suintensyvinti jaudinančius ir intymius BDSM potyrius.

 • BDSM pavadėliai yra esminė bondage ir bondage meno dalis. Jie naudojami partneriui surišti ir kontroliuoti bei suteikti įvairių jausmingų potyrių.

 • Įtemptas surišimas gali sukurti daugiau intymumo tarp jūsų, nes norint būti surištam ir atsisakyti savo kūno kontrolės, reikia daug pasitikėjimo. Tačiau kai esate visiškai surišti, išsiskiria jaudinantis adrenalino ir endorfinų kokteilis. Ir, žinoma, fenomenalus orgazmas per pakabinamąjį surišimą - nieko nuostabaus. Čia MEO rasite visus pakabinamajam surišimui reikalingus produktus.

 • Reguliuojama išskleidžiamoji juosta yra itin praktiškas privalumų aksesuaras, neleidžiantis paklusniam partneriui užveržti kojų ar suspausti rankų. Taip surištas partneris yra visiškai jūsų malonėje, o išangė, makštis, varpa ir sėklidės arba speneliai yra optimaliai pasiekiami be pasipriešinimo. MEO rasite platų išskleidžiamųjų strypų asortimentą...

 • "MEO's BDSM Online Shop" nuo 1997 m. yra viena iš pirmaujančių aukštos kokybės suvaržymo priemonių parduotuvių pasaulyje. Mes gaminame įvairius antrankius, kulkšnių antrankius, knechtus, diržus, raiščius ir kaukes iš odos, neopreno ir kitų naujoviškų medžiagų, taip pat unikalius suvaržymus ir surišimo reikmenis, kurių nerasite niekur kitur.

 • Jei ieškote išskirtinio odinio vergystės diržo, pataikėte į tinkamą vietą! Kiekvienas, kuris pasineria į jaudinantį BDSM ir surišimo pasaulį, greitai supras, kokie nepakeičiami yra šie BDSM diržai. Pririšimo diržai yra svarbi BDSM praktikos dalis, o jų pasirinkimas toks pat įvairus, kaip ir pats pritaikymas.

 • Be šios daugiafunkcinės juostos neapsieisite nė vieno surišimo seanso. Mūsų surišimo juostą galima naudoti, pavyzdžiui, užčiaupiant burną arba surišant. Pasitelkite vaizduotę ir atraskite begalę galimybių! MEO surišimo juosta yra nelipni, todėl galite ją naudoti ant viso kūno BDSM tikslais nebijodami, kad nuimdami juostą išsiplėšite plaukus.

 • Leiskite mums jus surišti. Įvairių spalvų ir savybių surišimo virvės.

 • Praturtinkite savo surišimo seansą šiais nuostabiais BDSM aksesuarais, kurie ypatingu būdu įtrauks jus į tradicinio japoniško Shibari surišimo žavesį. Čia MEO rasite platų asortimentą produktų, reikalingų Shibari surišimui. Kitose mūsų internetinės bondage parduotuvės kategorijose taip pat rasite bondage virvių, odinių rankų ir kojų antrankių bei kitų bondage aksesuarų.

 • Užsisakykite originalius policijos antrankius ir plieninius antrankius internetu ir diskretiškai! Pagaminta Vokietijoje, Clejuso ir kitų prekių ženklų. Didelis pasirinkimas mažomis kainomis.

 • MEO yra vergovės ir BDSM specialistas. Didelis "Clejuso" ir kitų prekių ženklų antrankių pasirinkimas.

 • Intensyviems potyriams: pripučiami įtvarai, vakuuminė lova, pripučiamos kaukės.

 • Praktiški surišimo reikmenys, padedantys surišti.

 • Atraskite savęs suvaržymo pasaulį su MEO, savo geriausia savęs suvaržymo parduotuve, pasižyminčia dideliu pasirinkimu ir išskirtine kokybe. Pasinerkite į platų MEO savęs suvaržymo parduotuvės asortimentą, kuriame rasite viską, ko trokšta jūsų širdis, nuo klasikinių suvaržymų iki naujoviškų savęs suvaržymo priemonių.

 • MEOBOND - elektroninis laiko fiksatorius savęs surišimo ir BDSM mėgėjams!

  Su MEOBOND turėsite puikią priemonę savęs surišimo seansui ar BDSM žaidimams be partnerio. Mūsų elektroninė laiko spyna leidžia planuoti ir kontroliuoti savo seansą, kad galėtumėte visiškai atsiduoti.

 • Bondage Bearz meškiukai - BDSM įkvėpti pliušiniai žaislai

 • Internetinė BDSM ir sekso ligoninėse parduotuvė "MEO" nuo 1997 m. yra viena iš pirmaujančių aukštos kokybės psichiatrinių suvaržymų ir ligoninių antrankių tiekėjų pasaulyje. Gaminame įvairius ligoninės suvaržymo priemones, pavyzdžiui, antrankius, antrankius, galvos diržus, raiščius ir kitus aksesuarus iš odos, neopreno ir kitų naujoviškų medžiagų, taip pat unikalias pacientų suvaržymo priemones, kurių nerasite niekur kitur.

"MEO's Bondage Shop" yra internetinė parduotuvė, kuri nuo 1997 m. specializuojasi platų BDSM produktų asortimentą, skirtą žmonėms, besidomintiems bondage ir kitomis BDSM atmainomis. Mūsų surišimo parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą tokių produktų kaip surišimo įranga, suvaržymo priemonės, policijos antrankiai, bičai, floggermūsų bondage parduotuvėje siūlomas didelis asortimentas produktų, tokių kaip odinės bondage kaukės, neopreno ir latekso kaukės, fetišo drabužiai, latekso vakuuminės lovos, užpakaliuko kaiščiai arba dildės ir bondage reikmenys, skirti visų lygių asmenims, turintiems patirties.

Mūsų bondage parduotuvėje siūlomi įvairių rūšių suvaržymo priemonės, tokios kaip odiniai antrankiai, rankų ir kulkšnių antrankiai su laiko fiksatoriais, odiniai ir neopreniniai kulkšnių antrankiai, bondage virvės, grandinės ir bondage skleistuvai, pagaminti iš tokių medžiagų kaip oda, guma, metalas ir nailonas. Taip pat parduodame geriausius kamuoliukus, BDSM dujokaukes, rankų ir kulkšnių antrankius, skirtus pakabinamajam surišimui, Shibari surišimo gaminius ir surišimo juostą, kuri prilimpa prie savęs, bet ne prie odos, todėl idealiai tinka greitam ir lengvam surišimui. Taip pat siūlome BDSM apykakles ir " Skaven" pavadėlius, kurie dažnai naudojami BDSM arba kaip paklusnumo simbolis human pup Play arba kaip paklusnumo simbolis vergo ir šeimininko santykiuose (dominuojančio/paklusnaus). Žinoma, mūsų bondage parduotuvėje taip pat rasite galvos diržų, užrakinamų psichiatrinio stiliaus antrankių, taip pat visko, kas skirta savęs suvaržymui, ir, žinoma, garsųjį elektroninį pirštų užraktą MEObond.

Spankingo poveikio priemonės, tokios kaip flogger ir bičai, lazdos, taip pat paddle taip pat yra populiarios prekės, parduodamos mūsų parduotuvėje. Šie gaminiai gaminami iš tokių medžiagų kaip oda, guma, silikonas ar medis. Taip pat turime specializuotų prekių, tokių kaip spenelių spaustukai ir spenelių čiulptukai, elektrostimuliacijos prietaisai ir platus nekaltybės diržų asortimentas.

Fetišo drabužiai yra dar viena pagrindinė MEO bondage parduotuvėje siūloma prekė. Tai tokios prekės kaip korsetai, odiniai ir neopreniniai diržai, latekso drabužiai, odiniai kostiumai, diržai ir fetišistiniai batai. Taip pat siūlome specialią aprangą, pavyzdžiui, žaidimų su poniais reikmenis, guminius kostiumus ir daug daugiau.

Sekso žaislai taip pat yra dažna prekė MEO bondage parduotuvėje. Tarp jų yra MEO ir " Hismith" dulkinimo mašinėlės, vibratoriai, meilės sūpuoklės, dildės, užpakaliuko kaiščiai ir įspūdingo dydžio analiniai karoliukai, pagaminti iš tokių medžiagų kaip silikonas, stiklas ir metalas. Kad papildytų asortimentą, MEO taip pat siūlo specialius sekso žaislus, pavyzdžiui, varpos kaiščius, varpos plėtiklius, speculumus ir elektrostimuliacijos gaminius. Mūsų asortimentą papildo BDSM baldai, pavyzdžiui, profesionalūs Andriejaus kryžiai, bondage narvai ir įvairūs slings.

MEO bondage parduotuvės klientai yra iš įvairiausių sluoksnių ir turi skirtingą BDSM ir iškreiptų žaidimų patirtį. Kai kurie klientai yra pradedantieji, norintys pirmą kartą ištirti savo peripetijas, o kiti - patyrę žaidėjai, ieškantys naujų ir specializuotų BDSM gaminių. Daugelis mūsų klientų jaučiasi priklausantys LGBTQ+ bendruomenei, nes BDSM ir išdykėliški žaidimai šioje bendruomenėje turi senas tradicijas. Mūsų surišimo prekių parduotuvė taip pat skirta žmonėms, kurie save priskiria fetišo bendruomenei, arba tiems, kurie nori savo fetišą tyrinėti saugiai ir abipusiu sutarimu.

MEO yra viena iš pirmaujančių surišimo ir BDSM gaminių tiekėjų. Ryšiai, antrankiai, BDSM reikmenys, keista erotika. Apibendrinant galima teigti, kad MEO bondage parduotuvėje siūlomas platus produktų, skirtų BDSM ir iškrypimų žaidėjams, asortimentas. Šie gaminiai apima kojų suvaržymus, kombinuotus BDSM suvaržymus, bičus, fetišo drabužius, sekso žaislus, mielus Bondage Bearz ir iš įvairių medžiagų pagamintus bondage aksesuarus.