Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

TENGA žaislai

Naujienlaiškis

TENGA žaislai 

Naujausi "Tenga" masturbatoriai žada kvapą gniaužiančius orgazmus ir priverčia vyrų širdis plakti greičiau! Nesvarbu, ar esate vienas, ar su partneriu, "Tenga" žaislai praturtins jūsų seksualinį gyvenimą.

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 21 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 21 elementų

"Tenga" masturbatorius garantuoja ekstremalų orgazmą ir pakeičia seną gerą rankų darbą masturbuojantis.

 

Garsieji "Tenga" kiaušiniai arba kas buvo pirmas: višta ar kiaušinis?

 

Amžinas klausimas. Tačiau vieną dalyką žinome tikrai: kai kalbama apie masturbacijai skirtus kiaušinius, "Tenga" buvo pirmoji. Jei esate čia, MEO "Tenga" parduotuvėje, tikriausiai esate apie juos girdėję, bet jei ne, skaitykite toliau ir mes jums papasakosime apie "Tenga" kiaušinius ir visus kitus puikius šios japonų bendrovės gaminius.

 

Tenga gamina platų sekso žaislų, daugiausia masturbatorių, asortimentą, kurį galite rasti MEO internetinėje suaugusiųjų parduotuvėje. Kompaniją "Tenga" 2005 m. įkūrė japonas Koichi Matsumoto. Matsumoto yra talentingas ir kūrybingas verslininkas, kuris vaikystėje ištisas dienas praleisdavo piešdamas, tapydamas ir ardydamas jį supančius daiktus. "Mano dailės ir rankdarbių pažymiai visada buvo geriausi, - sakė jis viename interviu. Po to, kai berniukas baigė technikos mokyklą, jis pradėjo tiuninguoti superautomobilius ir ardyti senovinius automobilius. Atlyginimas buvo toks prastas, kad kurį laiką jam net teko miegoti automobilyje arba ant grindų draugo namuose. Jaunasis Koichi, baigęs automobilių mechaniko praktiką, ėmė tiuninguoti automobilius ir meistrauti klasikinius automobilius. Tačiau atlyginimas buvo toks siaubingai prastas, kad kurį laiką jam teko miegoti savo automobilyje arba ant grindų draugo namuose. Tada jis pakeitė darbą ir įsidarbino naudotų automobilių pardavėju. Netrukus jis tapo geriausiu pardavėju salone. "Atlyginimas, komisiniai, premijos ir visi kiti specialūs priedai kaip geriausio pardavėjo buvo puikūs ir mano gyvenimas pagaliau pradėjo stabilizuotis. Tačiau vis tiek negalėjau atsikratyti to keisto jausmo viduje. Buvo smagu pardavinėti automobilius, bet vis dar jaučiau, kad noriu būti kūrybingas". Vienintelė problema buvo ta, kad jis neturėjo supratimo, kaip būti kūrybingas.

 

Matsumoto buvo tvirtai pasiryžęs pradėti savo verslą, todėl išanalizavo Japonijos rinką ir jos poreikius. Laisvalaikiu apžiūrinėjo įvairius produktus ir staiga suprato, kad jau egzistuojantys sekso žaislai jam kėlė tam tikrą nerimą. "Taip buvo todėl, kad gaminiai man nesuteikė jokio saugumo ar pasitikėjimo", - pasakoja jis. Tačiau vienas dalykas jam buvo aiškus: vyrai patys save patenkina, o slopinti savo lytinį potraukį tikrai nesveika. Kodėl produktai, kurie turėtų patenkinti šį poreikį, verčia mus jaustis nesaugiai? Jam užteko vieno žvilgsnio, kad suprastų, jog būtų galima daug ką patobulinti. Jis turėjo unikalią, puikią galimybę sukurti kažką tikrai revoliucingo.

 

Tačiau sukūrus nesuskaičiuojamą daugybę prototipų ir kai jis jau buvo ekonomiškai sunkiai verčiantis, galiausiai jam pasitaikė proga. Jis pristatė įvairius "Tenga Original Cup" masturbatorius: "Vacuum Cup", "Soft Tube Cup", " Rolling Head Cup", " Double Hole Cup" ir, žinoma, " Air Cushion Cup". Jau per pirmuosius metus jis pardavė daugiau kaip milijoną masturbatorių. Taip, perskaitėte teisingai - daugiau nei MILIJONAS "Tenga" masturbatorių per vienerius metus! Tai buvo toks verslininko pasiekimas šiame rinkos segmente, kokio dar nebuvo.

 

Sėkmingi pardavimai paskatino tarptautinį susidomėjimą ir pasiūlymus. Daugybė bendrovių iš įvairių šalių kreipėsi į "Tenga", norėdamos prekiauti šiais naujais masturbatoriais. Per ateinančius metus "Tenga", tuo metu gaminusi bene geriausius masturbatorius vyrams, išleido daugiau kaip 20 naujų gaminių ir daugybę produktų linijų, užimdama absoliučią vyrų malonumų pasaulio viršūnę. Jo amžinas principas: forma seka fantaziją!

 

Tenga, neabejotinai pasaulinė vyrų masturbatorių lyderė!

 

Šiandien "Tenga" kompanija yra pasaulinė lyderė vyrams skirtų masturbatorių kūrimo srityje, ir nors visi jos gaminiai yra labai sėkmingi, tarptautinę šlovę "Tenga" pelnė dėl garsiųjų "Tenga" kiaušinių. Ir ne veltui. Žaislas su staigmena viduje. Skirtingų spalvų, tekstūrų, formų ir kietumo lygių, todėl galite rinktis pagal savo skonį. Ragauti kiaušiniai su siurprizu suaugusiesiems. Funkcionalumo, originalumo ir dizaino derinys įtikina!

 

Atidžiau pažvelgę į "Tenga" prekės ženklą, sužinosite, kad "Tenga" yra kur kas daugiau nei sekso žaislų įmonė. Tenga reiškia gyvenimo būdą ir modernų santykį su savimi ir kitais

 

Geriausias masturbatorius vyrams arba "Tenga" gaminiai vyriškiems malonumams:

 

Čia, MEO, mes jums paaiškinsime, kokį nuostabų malonumų spektrą mums siūlo " Tenga" su savo skirtingomis gaminių linijomis, puikiai pritaikytomis kiekvieno vyro poreikiams ir skoniui masturbacijos srityje.

 

Ko galite tikėtis iš "Tenga Cup" serijos?

 

Paprastumas, apie kurį kalbėjome, buvo nuo pat "Tenga" idėjos pradžios, ir jį vis dar galime įžvelgti pirmuosiuose "Tenga" pristatytuose gaminiuose - penkiose originaliose "Tenga Cup" taurėse. Tai vienkartiniai žaislai, pasižymintys skirtingomis funkcijomis ir idealiai tinkantys pradedantiesiems. Originali vakuuminė taurė, dar vadinama "giliąja gerkle", yra klasikinis "Tenga" masturbatorius. Tačiau neturėtumėte manyti, kad jis pasenęs.

 

Įrengtas ypatingas mechanizmas, kurio struktūrą sudaro begalė antgalių ir bangų. Kaip ir visos originalios taurės, išskyrus "Double Hole Cup", kurią galima naudoti net iš abiejų pusių, "Tenga Vacuum Cup" turi specialų iš poliuretano pagamintą pagalvėlę, kuri sulaiko lubrikantą ir išsklaido jį iškart po varpos įkišimo. Tai reiškia, kad nei prezervatyvo naudojimas, nei bandymas ejakuliuoti už gaminio ribų nepailgina jo naudojimo laiko, nes lubrikantas jau yra pasiskirstęs Tenga Sextoy viduje, todėl medžiaga sugenda. Taigi neapsunkinkite situacijos - atidarykite dangtelį, įkiškite varpą ir.... mėgaukitės iki orgazmo.

 

Naudodami "Soft Tube Cup" galite individualiai reguliuoti spaudimą, kai tik pradėsite masturbuotis. Jo korpusas, buteliuko formos, leidžia suspausti, atleisti, masažuoti ar glostyti varpą. Ieškote 360 laipsnių pojūčių? Štai kur jį gausite. Riedantis galvutės puodelis! Šis Tenga Cup iš kitų išsiskiria savo lanksčiu korpusu, kuris leidžia atlikti visus įmanomus judesius. Valdomieji judesiai, pirmyn, atgal, iš kairės į dešinę ir atvirkščiai... Skamba gerai, ar ne?

 

Kaip jau minėta, dvigubos skylutės taurė yra vienintelė iš penkių originalių tamprių taurių, kurią galima naudoti net iš abiejų pusių. Kodėl? Todėl, kad jis sukurtas su dviem visiškai atskiromis angomis, leidžiančiomis patirti du skirtingus pojūčius. Norėtumėte ko nors švelnaus ar kietesnio? Pajudinkite riešą ir pasirinkite patys. Galiausiai "Tenga" pristato "Air Cushion Cup" - pirmąjį pasaulyje masturbatorių su oro pagalvės konstrukcija ir 24 oro kameromis.

 

Šioje vietoje nereikėtų nepaminėti, kad "Tenga" taip pat siūlo originalių "Tenga" taurių "Ultra Size" liniją, nes bendrovė tikrai pagalvojo apie visus vyrus. Tas pats sekso žaisliukas, bet didesnis ir su stipresniu siurbimo efektu didžiausiam malonumui.

 

Įmonė iš Japonijos pasisako už seksualinę sveikatą ir kiekvieno vyro teisę gyventi taip, kaip jis nori, t. y. be gėdos ir prievartos. Dėl šios priežasties "Tenga" jau kelerius metus kasmet LGTBI Pride proga išleidžia specialią "Tenga Cup" taurę. Kasmet "Tenga" stengiasi tobulinti masturbaciją, tačiau ne vien dėl savo naudos. Dalis pajamų, gautų pardavus šiuos spalvingus gaminius, skiriama seksualines mažumas ginančioms organizacijoms. Wow!

 

Garsusis "Tenga" kiaušinis, Tenga Egg! Į ką turėtumėte atkreipti dėmesį pirkdami "Tenga Egg"? Čia MEO galite gauti patarimų, kaip pirkti, sužinoti, kokie yra skirtumai ir pagal kokius kriterijus rinktis.

 

Grįžkime prie garsiųjų masturbacijos kiaušinių, Tenga Eggs, kad paaiškintume, kodėl jie tapo tikra vertybe vyrams visame pasaulyje. Taip pat aptarsime skirtingų Tenga kiaušinių, kuriuos šiandien siūlo Tenga, savybes. Be specialių leidimų ir bendradarbiavimo su kitais prekių ženklais, galite rinktis iš įvairių "Tenga Eggs" rūšių. Tenga jums siūlo dvi skirtingas serijas: "Regular", su standartine stimuliacija, modeliais " Wavy", "Clicker", " Spider", " Twister", " Stepper" ir " Silky", ir seriją "Strong", modeliais " Thunder", " Crater", " Misty", " Cloudy", " Shiny" ir "Surfer", šešis kiaušinius, skirtus labiausiai eksperimentuojantiems iš jūsų.

 

Tai reiškia, kad su šešiais standartiniais kiaušiniais galite mėgautis švelnesniais pojūčiais, o "Harder" linija skirta tiems, kurie nori intensyvesnės ir stipresnės tekstūros. Kiekvienas "Tenga Egg" kiaušinis taip pat yra skirtingos spalvos ir formos. Norite sužinoti paslaptį? Gerai įsižiūrėkite į paviršiuje nupieštus kontūrus, nes juos pajusite ant varpos, kai atidengsite "Tenga Egg" kiaušinį.

 

Pagrindinis "Tenga" gaminys turi keletą visiems modeliams bendrų savybių. Nesate tikri, ar "Tenga Egg" tiks jūsų peniui? Galime nuraminti jūsų nuogąstavimus: TAIP, nes jie pagaminti iš elastomero - itin elastingos medžiagos, kuri gali prisitaikyti prie bet kokio dydžio penio ir suteikti minkštumo, seksualumo ir drėgmės pojūtį. Verta žinoti: Kamuoliukai skirti vienkartiniam naudojimui ir yra su lubrikantu. Taigi viskas, ko reikia solo seksui, jau yra komplekte.

 

Tenga Egg yra maždaug tikro kiaušinio dydžio, todėl galite jį pasiimti bet kur. Kaip tiksliai jis veikia? Nuimkite pakuotę, atidarykite ją, išimkite lubrikantą ir sudrėkinkite kiaušinio vidų ir išorę. Dabar tereikia jį užsidėti ant varpos ir judinti aukštyn ir žemyn. Labai paprasta, bet neįtikėtinai raguota!

 

Jei jums patiko pirmasis "Tenga" kiaušinis, tikrai turite išbandyti visą "Tenga" kiaušinių asortimentą. Yra griežtesnių kiaušinių su bangomis, pavyzdžiui, "Tenga Egg Wavy", su tinklelio tekstūra, su susipynusiais siūlais, imituojančiais oralinį seksą, pavyzdžiui, "Tenga Egg Silky", ir net su šalčio efektu, pavyzdžiui, "Tenga Egg Cool".

 

Kuris yra geriausias "Tenga" kiaušinių masturbatorius?

 

Tai tikrai priklauso nuo jūsų asmeninio skonio. Turėtumėte išbandyti juos visus, kad sužinotumėte, kuris yra geriausias "Tenga" kiaušinių masturbatorius. Tačiau jei svarstote, kur įsigyti Tenga kiaušinių masturbatorių, mes vis dėlto galime jums padėti, nes beveik visus modelius rasite čia, MEO sekso prekių parduotuvėje.

 

Norite kam nors suteikti ypatingą malonumą su "Tenga"? Tenga kiaušinis yra ne tik puiki dovana Velykoms!

 

Jei ruošiatės į vakarėlį ir nežinote, ką padovanoti, galbūt mes galime pateikti jums keletą idėjų. Kaip dėl kiaušinių krepšelio? Nes "Tenga" jums siūlo šešių skirtingų "Tenga" kiaušinių rinkinį. Problema ta, kad tikriausiai turėsite ieškoti naujos dovanos, nes norėsite visus 6 seksualius kiaušinius pasilikti sau.

 

Neįtikėtinai puikus "Tenga Air-Tech" masturbatorius su ilgu tarnavimo laiku

 

Ieškote ypatingų pojūčių, kuriuos gali suteikti tik "Tenga" sekso žaislas, taip pat norite, kad jūsų mėgstamas sekso žaislas tarnautų ilgiau? Tuomet "Air-Tech" masturbatorius yra tinkamas pasirinkimas. Skirtingi modeliai turi stulbinančią Air Flow struktūrą, kuri leidžia orui išeiti įkišant penį ir sukuria vakuumo efektą, kuris jus katapultuos į devynis debesis orgazmo danguje! Be to, smėlio laikrodžio formos konstrukcija užtikrina patogų laikymą. Iš skirtingų "Air-Tech" modelių pasirinkite jums tinkamiausią intensyvumą ir kietumą.

 

Jei norite individualiai reguliuoti sekso žaisliuko spaudimą ir dydį, Air-Tech Twist gali būti geriausias sprendimas. Air-Tech Twist masturbuoklį galite pasukti iki 5 kartų, o kiekvienas pasukimas didina spaudimą į varpą. Taigi su "Air-Tech Twist" masturbatoriumi turėsite penkis sekso žaisliukus viename!

 

Norite sužinoti geriausią "Air-Tech" masturbatoriaus savybę?

 

Visus modelius galima naudoti pakartotinai tiek kartų, kiek norite. Jais galite mėgautis beveik be galo. Taip, perskaitėte teisingai. Žinoma, būtina sąlyga - reguliari higiena. Po kiekvieno naudojimo nuvalykite "Tenga" masturbatorius šiltu vandeniu, švelniu muilu arba mūsų žaislų valikliu VERYCLEAN ir leiskite jiems išdžiūti, kai pasieksite kulminaciją. Pažadame, kad "Air Tech by Tenga" yra vienas geriausių vyriškų masturbatorių, kokius kada nors išbandysite.

 

Kaip naudoti "Tenga Air Tech" masturbatorių?

 

Jį labai paprasta naudoti. Pirmiausia nuimkite pakuotę, kuri apsaugo polipropileno įvorę; atidarykite masturbatorių patraukdami dangtelį; įkišimo vietoje, vidinėje pamušalo dalyje ir ant varpos naudokite pakankamai lubrikanto. Prieš įkišdami varpą įsitikinkite, kad nuėmėte lipduką, kuris yra ant oro angos rankovės viršuje.

 

Jei norite mėgautis rankinio vakuumo efektu, tereikia pirštais uždengti oro angą, atsižvelgiant į norimą siurbimo intensyvumą. O gal esate iš tų, kurie nori sutaupyti sau rūpesčių? Jei tai jūsų atvejis, rinkitės "Tenga Air-Tech VC" masturbatorių. Šis modelis suderinamas su elektroniniu vakuumo reguliatoriumi. Įdėkite jį į savo masturbatorių ir tiesiog imkitės darbo!

 

Kuo ypatingas "Tenga Flip" masturbatorius?

 

Kas tiksliai yra "Tenga Flip"? Tenga Flip masturbatorius yra vyriškas masturbatorius su unikalia, lengvai atidaroma sistema. Kaip ir kiekvienoje sekso žaislų linijoje, "Tenga" sukūrė daugiau nei vieną "Flip" modelį kiekvienam vyro tipui. Tenga Flip Hole yra bene geriausiai žinomas modelis. Atidarykite masturbatorių nuimdami užsegimą ir 3 mygtukų valdymo pulteliu reguliuokite intensyvumą, kad stimuliuotumėte norimą varpos dalį (šaknį, kotą ar žandą). Kaip aukščiausio lygio modelį "Tenga" sukūrė net elektroninę vibraciją "Flip Zero". Jis spaudžia, vibruoja ir puikiai prisitaiko prie jūsų varpos. Šį naująjį masturbatorių, kaip ir jo pirmtakus, galima apversti, kad būtų lengviau užtepti lubrikantą ir išvalyti masturbatorių. Ypač puiku tai, kad visi "Tenga Flip" modeliai yra daugkartinio naudojimo. Kai nusiprausite, išvalykite jį šiltu vandeniu ir mūsų žaislų valikliu VERYCLEAN, kad kitą kartą galėtumėte jį naudoti visiškai ramiai.

 

"Tenga Flip" asortimente rasite "Tenga Hole" masturbatorių, "Flip Zero" ir "Flip Orb". Turėtumėte žinoti, kad vienas iš "Flip 0" masturbatorių taip pat turi vibracijos funkciją. O gal manėte, kad vibratoriai vyrams neegzistuoja? Nėra nieko, apie ką Tenga nebūtų pagalvojusi. Turėtumėte nepamiršti, kad jei stiprios tekstūros yra jūsų aistra, turėtumėte rinktis juodus modelius. Kodėl? Todėl, kad jie specialiai sukurti kietesniems žaidimams solo sekso metu.

 

O kuo "Tenga Spinner" masturbatorius toks ypatingas?

 

Jums patinka ypatinga Tenga kamuoliukų tekstūra ir norite jais mėgautis kelis kartus kaip daugkartinio naudojimo žaislu? Tada turime jums tobulą masturbatorių: vadinamąjį " Tenga Spinner". Norite sužinoti kodėl? Šis "Tenga" masturbatorius yra ne tik daugkartinio naudojimo masturbatorius, kurį lengva valyti šiltu vandeniu ir VERYCLEAN purškikliu, bet ir sukurtas pagal konstrukciją, leidžiančią jį sukti aplink savo ašį, taigi ne tik aukštyn ir žemyn, kaip senas geras "rankų darbas". Jo skirtingos tekstūros suteiks kvapą gniaužiančių pojūčių. Kaip visada, "Tenga" sukūrė skirtingus dizainus, kad padidintų jūsų malonumą ir apsunkintų pasirinkimą. Iš viso galite rinktis iš trijų versijų, kurių skersmuo, forma ir kietumas skiriasi.

 

Tenga Spinner Tetra paviršius su ypač minkštu vidumi, kad masturbacija būtų maloni. Pagamintas iš elastomero, jo įvedimo gylis yra 16,9 cm, o įvedimo plotis - 5,1 cm, todėl šis masturbatorius puikiai prisitaiko prie bet kokio dydžio varpos.

 

Spinner šeimai taip pat priklauso Tenga Spinner Hexa, kuriame įrengtas nepaprastas spiralės efektas, besisukantis aplink varpą, kai ji yra masturbatoriaus viduje. Dėl mažesnio skersmens ir vidinės konstrukcijos, kurią sudaro šešiakampiai kietesni paviršiai, galite patirti dar daugiau pojūčių.

 

Norite išlaikyti spiralės efektą, bet mėgautis rankomis su kietesne tekstūra? Tai rasite "Tenga"! Modelis vadinasi " Tenga Spinner Shell". Šis masturbatorius, kurio vidinė struktūra sudaryta iš tvirtų pusrutulių ir kurio skersmuo yra siauriausias visame asortimente, užtikrina galingą stimuliaciją.

 

Naujas Tenga modelis? Du iš jų! O ar Tenga Geo masturbatorius skirtas jums? O kaip naudojate "Tenga" masturbatorių"Glacier" arba " Coral"?

 

Naudotis "Tenga Geo" masturbatoriumi vyrams yra nepaprastai įdomu! Pastumkite dekoratyvinę konstrukciją į vidų ir patepkite angą šiek tiek "Aquameo" lubrikanto ir į "Geo Glacier" masturbatorių "Glacier". Tada įlįskite į vidų ir mėgaukitės jaudinančiu vidumi! Masturbatorius intensyviai masažuoja varpą dėl savo griovelių struktūros. Dizainas paremtas formomis ir struktūromis, kurios egzistuoja ir gamtoje, kad suteiktų jums kvapą gniaužiančią stimuliaciją.

 

Naudoti paprasta: atidarykite "Tenga Geo" korpusą, prie įėjimo ir į kanalą įpilkite gausų kiekį "Aquameo" lubrikanto. Minkšta medžiaga greitai prisitaiko prie kūno temperatūros masturbacijos metu. Po naudojimo nuplaukite po tekančiu vandeniu iš vidaus ir išorės, kad išvalytumėte. Nukratykite likusį vandenį ir nusausinkite. Tada apverskite masturbuoklį iš vidaus taip, kad tekstūruota pusė būtų išorėje. Padėkite ant stovo, kad kelias valandas džiūtų neuždengę dangteliu. Išdžiūvus galima uždėti dangtelį. Masturbatorius "Tenga Geo" naudokite tik su vandens pagrindo lubrikantais, pavyzdžiui, "Aquameo"

 

Kad slystų vėsiai! Kokį lubrikantą turėčiau naudoti su "Tenga Egg" arba "Tenga Masturbator"?

 

Kad patirti maloniausių pojūčių, prieš kiekvieną naudojimą įsitikinkite, kad " Tenga" masturbatorių patepėte pakankamu kiekiu lubrikanto . Prie kiekvieno įsigyto naujo gaminio pridedamas " Tenga" lubrikanto mėginys. Masturbatoriai "Tenga Egg" ir "Tenga Original Cup" yra skirti vienkartiniam naudojimui, todėl pakanka pridedamo lubrikanto. Daugkartinio naudojimo masturbatoriams turėtumėte naudoti mūsų "Aquameo" vandenyje tirpstantį lubrikantą! MEO lubrikantas "Aquameo" yra vandenyje tirpus, t. y. vandens pagrindo, ir buvo specialiai sukurtas masturbatoriams ir sekso žaislams. "Aquameo" nekenkia jūsų masturbatoriui, išlaiko jo tekstūrą, palengvina varpos įvedimą ir suteikia daugiau malonumo solo sekso metu.

 

Seksualu, erotiška ir šilta! Kas tiksliai yra "Tenga Hole Warmer"?

 

Masturbacija dar niekada nebuvo tokia maloni. Su Tenga Hole Warmer masturbuoklį galite pašildyti iki kūno temperatūros, kad masturbacijos metu jaustumėtės natūraliau. Tai šildymo strypas, skirtas masturbacijos žaislams pašildyti ir gali būti naudojamas iki 30 kartų. Tiesiog sulenkite Tenga Hole Warmer metalinę geležtę ir įdėkite ją į pasirinktą masturbatorių. Jau po trumpo laiko jūsų žaisliukas įgaus malonią temperatūrą, kad galėtumėte patirti dar tikroviškesnį malonumą.

 

Higiena yra būtina! Kaip valyti "Tenga" sekso žaisliuką?

 

Daugiau laiko praleiskite žaisdami ir mažiau valydami! Tiesiog užpurkškite mūsų " Toycleaner" VERYCLEAN ant savo "Tenga" masturbatoriaus , leiskite jam išdžiūti ir pirmyn į naujus malonumus! Higieniškas VERYCLEAN 2.0 purškiklis iš MEO ypač tinka efektyviam masturbatorių valymui. VERYCLEAN 2.0 yra purškiamas valiklis, kuris ypač tinka "Tenga" masturbatoriams ir kitiems erotiniams žaislams valyti ir prižiūrėti. VERYCLEAN 2.0 yra žaislų valiklis ir valo rankas, paviršius, priemones ir sekso žaislus. Dėl universalaus medžiagų suderinamumo VERYCLEAN 2.0 yra universalus sekso žaisliukų valiklis.