Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Ekstremalus spenelių stimuliavimas

Naujienlaiškis

Ekstremalus spenelių stimuliavimas 

Nesvarbu, ar tai vadinama spenelių kankinimu, spenelių treniravimu, ar spenelių kankinimu, čia rasite tinkamus priedus, tokius kaip spaustukai ar spenelių čiulptukai, skirtus ekstremaliai spenelių stimuliacijai!

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 25 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 25 elementų

Kietoji spenelių stimuliacija - tai seksualinės stimuliacijos forma, kai stimuliuojami speneliai, dažnai sukelianti seksualinį susijaudinimą, o kartais ir orgazmą. Stimuliuoti spenelius galima vienam arba su partneriu. Galimi įvairūs variantai, pavyzdžiui, rankinė stimuliacija, oralinė stimuliacija arba sekso žaisliukų naudojimas.

Spenelių spaustukai ir SM spaustukai yra sekso žaislai, skirti speneliams stimuliuoti. Jie paprastai gaminami iš metalo ir susideda iš dviejų į spaustukus panašių įtaisų, kurie tvirtinami prie spenelių ir įtempiami, kad speneliai būtų spaudžiami ir stimuliuojami. Spaudimas gali būti nuo švelnaus iki stipraus, priklausomai nuo naudotojo pageidavimų. Yra įvairių tipų spenelių spaustukų, įskaitant paprastus spaustukus, reguliuojamus spaustukus, vibruojančius spaustukus ir sveriamus spaustukus.

  • Paprasti spenelių spaustukai yra paprasčiausios konstrukcijos ir paprastai susideda iš dviejų metalinių dalių, kurios pritvirtinamos prie spenelių ir priveržiamos sraigtiniu mechanizmu. Šie spaustukai geriausiai tinka pradedantiesiems arba tiems, kurie nesiekia intensyvios stimuliacijos.
  • Naudojant reguliuojamus spenelių spaustukus galima reguliuoti spaudimą speneliams, todėl jie yra geras pasirinkimas tiems, kurie nori eksperimentuoti su įvairaus lygio stimuliacija.
  • Vibruojantys spenelių spaustukai suteikia spenelių stimuliacijai naują dimensiją, nes į patirtį įtraukia vibraciją. Šie spaustukai dažnai turi kelis vibracijos lygius, kad naudotojas galėtų rasti tobulą intensyvumą.
  • Spaustuvai su svoriais suteikia papildomą spaudimo pojūtį, nes į jų konstrukciją įtraukiami svoriai. Vibruodami svarmenys spaudžia ir stimuliuoja spenelius, todėl patiriama nepakartojama ir intensyvi patirtis.


Nepriklausomai nuo spenelių spaustukų tipo, svarbu būti atsargiems naudojant Nipple Play arba TT ir niekada nenaudoti spaustukų ilgą laiką. Žaisti su speneliais visada reikia abipusiu partnerių sutikimu ir tinkamai bendraujant. Taip pat svarbu prisiminti, kad ne visiems spenelių stimuliavimas yra malonus, todėl svarbu gerbti individualius pageidavimus ir ribas.