Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Spenelių spaustukai

Naujienlaiškis

Spenelių spaustukai 

Spenelių spaustukai - vienos iš labiausiai erogeninių zonų stimuliavimas

Nuo švelnių iki kietų spenelių spaustukai suteikia dar daugiau malonumo ir saldaus skausmo BDSM metu. Pirkite spenelių spaustukus ir BDSM spaustukus MEO ✓ Greitai ✓ Diskrečiai ✓ Pigiai.

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 45 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 45 elementų

Spenelių spaustukai - vienos iš labiausiai erogeninių zonų stimuliavimas

 

Speneliai yra viena labiausiai erogeninių kūno zonų tiek vyrams, tiek moterims. Spenelių spaustukai gali dar labiau stimuliuoti spenelius ne tik sekso metu, bet ir kasdieniame gyvenime. Spenelių spaustukai ir spenelių spaustukai ne tik pasižymi itin jaudinančiu poveikiu, bet ir yra populiarūs kaip seksualus aksesuaras, nešiojamas ant spenelių po drabužiais.

 

Mūsų BDSM parduotuvėje rasite nesuskaičiuojamą daugybę spenelių spaustukų, speneliųčiulptukų ir spenelių gnybtų, kurių variantų ir medžiagų, pavyzdžiui, metalinių ar guminių, galite individualiai reguliuoti pagal savo skausmo pojūtį ir pageidavimus. Tiek jums, tiek jūsų partneriui - spenelių spaustukai suteiks papildomą erotikos dozę sekso metu!

Spenelių spaustukai - tai BDSM sekso žaislas, naudojamas speneliams stimuliuoti arba kankinti. Juos paprastai sudaro dvi mažos replės, kurios tvirtinamos prie spenelių ir gali būti suspaudžiamos spyruokliniu arba sraigtiniu mechanizmu. Spenelių spaustukai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, metalo, plastiko ar odos. Juos galima reguliuoti skirtingu intensyvumu, o kai kurie modeliai netgi turi vibraciją ar elektrinius impulsus, kad būtų papildomai stimuliuojami.

Spenelių spaustukai gali būti naudojami tiek vyrų, tiek moterų ir gali būti naudojami tiek skausmui, tiek malonumui sukelti. Kai kuriems žmonėms patinka spenelių spaustukų sukeliamas skausmo pojūtis, o kiti vertina padidėjusį jautrumą ir padidėjusį seksualinį susijaudinimą. Svarbu, kad asmuo, naudojantis spenelių spaustukus, paisytų asmens, kuriam naudojami spenelių spaustukai, ribų ir pageidavimų ir kad jis būtų saugus ir kompetentingas naudoti šį įrankį.